دو فایل صوتی درباره دعواهای تاریخی ایران و آمریکا

دو فایل صوتی درباره دعواهای تاریخی ایران و آمریکا

باسمه تعالی

در فایل صوتی اول در ۱۰ دقیقه سعی کرده‌ام توضیح دهم که دعواهای تاریخی ما با آمریکا، نباید بهانه‌ای برای اتحاد ما با گلوبالیست‌ها برای شکست آمریکا شود. تهدید اصلی از طرف گلوبالیست‌ها است و نباید از آن غفلت شود.

لینک دانلود

در فایل صوتی زیر در ۱۱ دقیقه درباره ادعای پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، درباره فرستاده شدن ترامپ از سوی خداوند برای کمک به نجات یهودیان از تهدید ایران، بحث کرده‌ام.

لینک دانلود

این لینک مربوط به Q Research، جایی که QAnon و همفکران ملی‌گرای او مطالبی را پست میکنند است. هر کدام از صفحات Q-Research General را که انتخاب کنید و در آن دنبال کلمه jew‌ جستجو کنید، خواهید یافت چقدر نفرت از یهود در بین مسیحی‌های اوانجلیکال شدید است.

این مقالات درباره مدل‌های ذهنی آدمها است:

۱- حرف درست زدن، درست شنیدن حرف

۲- عوامی‌گری عامل شکست انقلابها و انحراف حرکتهای اجتماعی است

5 نظر درباره “دو فایل صوتی درباره دعواهای تاریخی ایران و آمریکا”

 1. در رابطه با ویس دوم عرض کنم ک برادر من شما خودت توی همون ویس جواب خودتو دادی دیگه.
  اونجلیست ها میخوان یهودیا رو توی فلسطین جمع کنن تا اونا معبد سوم رو بسازند تا بعدش حضرت مسیح (ع) بیاد نابودشون کنه. خب. این بنظرت خودت ب نفع کیه؟؟ این زیرکی یهودیاست ک از همه امت ها ب نفع خوشون سواری میگیرن.سران و بنیانگذاران اونجلیسم در واقع صهیونیست هستند. همانطور ک سران و بنیانگذاران وهابیت و داعش صهیونیست هستند. اون سرباز داعشی ک خودشو منفجر میکنه یک مسلمان فریب خورده هستش اما رئیسش حتما صهیونیست بوده ک داره ب نفع اونا کار میکنه.
  صهیونیست ها از کینه ی اسلام و مسیحیت نسبت ب خوشون اگاه بودند بهترین راه این بود ک جریانی درست کنند تا این کینه در نهایت ب نفع خودشون کار کنه.
  حتما در امریکا مردمانی هستند ک نگران کشور خودشونن اما گلوبالیست از همونا برای نابودی امریکا استفاده میکنند. نمیگم حتما اما ب احتمال زیاد خود ترامپ هم عامل شیطان هستش.امریکا ب حدی در تسلط صهیونیسم قرار داره ک باور اینکه جریانی برای مواجهه با اونا شکل بگیره و تا این حد پیشرفت کنه که رئیس جمهوری رو بدست بیاره واقعا سخته و شاید غیر ممکن.
  کلا من اعتقاد دارم ک بشریت خیلی وقته از شیطان شکست خورده و هر جنبشی علیه شیطان توسط بشر راه ب جایی نمیبره. تنها راه نجات از طریق معجزه و کمک مستقیم خداوند هستش و این عمر در زمان ظهور امام زمان (عج) اتفاق خواهد افتاد.
  نمونه ی بارزش هم همین انقلاب خودمون.

  1. ضمن عرض سلام،
   ۱- یهودی‌ها در طول تاریخ بارها سعی کرده‌اندکه بقیه ملتها را بازی بدهند و هر دفعه قتل‌عام و یا اسیر شده‌اند. اگر اسم این رفتار را زیرکی میگذارید، اشکالی ندارد. اما نتیجه این دفعه هم مثل دفعات پیش است.
   ۲- اگر شرایط اینقدر که فرض میکنید بد بود، تابحال عذاب ملتهای زیادی نازل شده بود. خدا را شکر که برای نزول عذاب از من و شما نظرسنجی نمیکنند.
   ۳- این اعتقاد که بشریت توان مبارزه با شیطان را ندارد، با اعتقادات دینی تطابق ندارد. قرآن کید شیطان را ضعیف میداند. ظهور امام زمان پس از رشد عقل مردم دنیا و رسیدن به این نتیجه است که پیروی از شیطان سودی ندارد.در واقع ظهور شاید نتیجه شکست شیطان باشد

 2. با عرض سلام
  جناب شاکری پیش بینی شما و جناب مجید مکی درباره عاقبت تحقیقات مولر درست درآمد.
  با این تفاوت که جناب مکی از یک دیدگاه متفاوت به قضیه نگاه میکند و ترامپ را عامل گلوبالیستها و مولر را فردی برای به انحراف کشیدن تحقیقات میدانست.
  من هر دو روایت هم شما و هم جناب مکی را ممکن میدانم و منتظر پدیدار شدن اطلاعات بیشتر میمانم.

  1. ضمن عرض سلام،
   نتیجه گزارش مولر خیلی مشخص است: علنی شدن نقش بنیاد کلینتون بخاطر گرفتن صدها میلیون دلار رشوه از روسیه، برای قضیه Uranim One
   بعد از آن گزارش Huber کار خانواده کلینتون و همه وابستگان به آن را تمام میکند.
   منتهی ترامپ به نحوی بازی را مدیریت کرده که خود جناح چپ کنگره اصرار داشته باشد که همه گزارش مولر در معرض دید مردم قرار بگیرد. چون آن‌ها نگران این هستند که آقای بار بخش‌هایی از گزارش را مخفی میکند. وقتی گزارش مولر علنی شد، تعداد زیادی از اطرافیان کلینتون دستگیر میشوند.
   ترامپ ترجیح داد کاری کند که خود جناح چپ مسئولیت علنی شدن گزارش را به عهده بگیرد. در این صورت دیگر نمیتوانند تقصیر را به گردن رقیب بیاندازند.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>