باسمه تعالی

این روزها اظهارات زیادی درباره علت شیوع کروناویروس در چین شنیده میشود. بعضی‌ها با قطعیت آن را سلاح بیولوژیک آمریکا یا اسرائیل میدانند، تا تکلیف ابرقدرتی قرن ۲۱ مشخص شود. در حالی که اگر واقعاً چنین بود، تا بحال چین این حمله را با یک انفجار اتمی یا بیولوژیک در وسط یکی از شهرهای بزرگ آمریکا پاسخ داده بود. عدم پاسخ چین به این حمله به معنی این است که رهبران چین درباره نقش دولت آمریکا به یقین نرسیده‌اند. اما احتمال اینکه این ماجرا سرپوشی برای کشتار مخالفین در چین باشد، را نباید از نظر دور داشت.

در سال گذشته چین گرفتار شیوع چند ویروس شد، که فقط یکی از آن‌ها نیمی از جمعیت خوکهای این کشور را از بین برد.[1] عمده گوشت مصرفی مردم این کشور از خوک است؛ و از بین رفتن خوکها ضربه بزرگ و غیر قابل جبرانی به این کشور زد. در آن زمان هم بحث شیطنت آمریکا یا دیگر کشورهای رقیب چین در این قضیه مطرح بود. اما سند قابل اتکایی برای اثبات آن پیدا نشد.

شواهد زیادی میتوان آورد که شیوع کروناویروس در چین، روی یک برنامه‌ریزی قبلی و دقیق انجام شده است:

  1. از مدتی پیش برنامه Social Credit System با همکاری گوگل در این کشور پیاده شد، تا مخالفان بالقوه و بالفعل سیاسی شناسایی شوند.
  2. سال نو چین از ۲۵ ژانویه شروع میشود. تعطیلات سال نوی این کشور حدود یک ماه است و مدرسه‌ها و کارخانجات در این مدت تعطیل هستند. دو روز قبل از شروع سال نو شیوع کروناویروس اعلام شد. همزمانی این شیوع با تعطیلی کارخانجات نشان میدهد که هر کسی که عامل شیوع این بیماری است، قصد داشته کاری کند که اقتصاد چین کمترین ضربه را تحمل کند.
  3. دسترسی مردم عادی چین به اینترنت خیلی محدود شده، و خبرهایی که از این کشور به بیرون درز میکند، خیلی محدود و کنترل شده، و همسو با پروپاگاندای چین است. دولت آمار رسمی را کم اعلام میکند، و خبرهای غیر رسمی نشان از دهها هزار کشته میدهند. به این ترتیب برداشت مردم دنیا این است که مسأله خطر ویروس یک خطر جدی و واقعی است. واحدهای سوزاندن جنازه‌ها، crematorium، در ووهان روزانه حدود ۱۲۰۰ جنازه را میسوزانند، و هوای شهر از دود این سوزاندن آلوده شده است. عکس‌های زیادی نیز از جنازه‌هایی که در نوبت سوزاندن هستند، منتشر شده است. هنوز معلوم نیست که آیا همه این جنازه‌ها بخاطر ابتلا ویروس جان خود را از دست داده باشند.
  4. این ویروس یک سلاح بیولوژیک است، و نژاد آسیایی را بیشتر از بقیه تحت تأثیر قرار میدهد. شواهد اینکه این ویروس توسط سازمانهای وابسته به دولت چین مهندسی شده، را قبلاً آورده‌ام.[7] البته هنوز جواب دقیقی برای این سؤال، که چطور این ویروس در بین مردم پخش شده، پیدا نشده است. هرچند احتمال نقش سازمان‌های اطلاعاتی کشورهای رقیب چین را نباید نادیده گرفت، دولت چین هم به اندازه دیگران متهم است.

احتمال نقش 5G در ماجرا

یکی از تحلیل‌گران چنین اظهار نظر میکرد که ماجرای شیوع کروناویروس یکی از بزرگترین عملیات‌های روانی تاریخ است؛ و سازمان‌های اطلاعاتی گلوبالیستی زیادی در این پروژه شرکت دارند. فیلمهایی که از ووهان پخش میشود، همه برای برانگیختن احساسات مردم است؛ و اگر با نگاه علمی به آن نگاه کنیم، منطقی به نظر نمی‌آیند.

مثلاً ماموران با ماسکی ساده، و بدون عینکی که چشم را کامل بپوشاند، بیماری را می‌گیرند و از ساختمان به بیمارستان منتقل میکنند. اگر، طبق آنچه ادعا می‌شود، این ویروس airborne باشد که بدون تماس از طریق هوا منتقل شود، این ماموران قطعاً در معرض آن قرار میگیرند؛ و بعد از دو هفته هیچکدام آن‌ها سالم نخواهند ماند که کار خود را ادامه بدهند.

لینک [3] راجع به اخطار محققین درباره آثار سوء تکنولوژی 5G است. امضاکنندگان این بیانیه، که بیش از ۲۳۱ نفر از ۳۶ کشور دنیا هستند، اعلام کرده‌اند که یکی از آثار 5G این است که باعث علایم بیماری مانند آنفلونزا میشود.

لینک [4] درباره موضوع فوق به تفصیل شرح داده است. یکی از مطالبی که در این مقاله مطرح شده، موضوع Electroporation است. این تکنیک به این صورت است که با مدولاسیون پالس‌های خاص روی موج حامل می‌شود سلولهای بدن را به پذیرش DNA خارجی، که مثلاً از طریق واکسن تزریق شده، مجبور کرد.

در این مقاله درباره پروفسور Weiner چنین شرح میدهد که او تجربیات زیادی در دستکاری در DNA از طریق واکسیناسیون دارد، و از پیشگامان تحقیق در HIV است. او در زمینه تولید واکسن چندین شرکت را اداره کرده، و همزمان جزء مشاورین ارشد FDA برای صدور اجازه مصرف واکسن‌های تولیدی خودش هست.

از زمانی که HIV میلیونها نفر را در آفریقا، از طریق واکسن فلج اطفال، بیمار کرد و کشتار راه انداخت، او تکنیکهای کاهش جمعیت از طریق واکسیناسیون را به مراتب بهبود داده است. ظاهراً آخرین تکنیکی که در ووهان بکار رفته، استفاده از Electroporation از طریق 5G برای تخریب DNA مردم است. روش کار این است که از طریق واکسیناسیون خوک، عواملی را به خوکها تزریق میکنند. بعد یا خوکها مستقیماً مصرف میشوند، و یا مدفوع آن‌ها به عنوان غنی‌سازی تغذیه جانوران دریایی، استفاده میشود. کسانی که این جانوران دریایی را مصرف میکنند، در نهایت با دو واسطه همان عوامل را دریافت میکنند. بعد با کمک Electroporation از طریق 5G این عوامل به سلول آدم وارد می‌شوند، و DNA را تخریب میکنند. نشانه‌های بیماری هم اوایل مانند نشانه‌های آنفلونزا است، که آن را به عنوان شیوع کروناویروس جدید تبلیغ میکنند. این مقاله ادعا میکند که ادعای ظهور کروناویروسی که بتواند به این صورت کشته برجای بگذارد، و به عنوان سلاح بیولوژیک استفاده شود، دروغ است.

ووهان یکی از اولین شهرهایی است که در آن از سه ماه پیش تکنولوژی 5G بطور گسترده راه افتاده است. درباره جنبه‌های دیگر 5G قبلاً توضیح داده بودم.[5] بطور خلاصه این تکنولوژی برای اشراف اطلاعاتی بر مردم، و کنترل اذهان و احساسات و عواطف توسعه داده شده است. بنا بر ادعای مقاله [4] استفاده از این تکنولوژی برای راه‌اندازی Pandemic تقلبی برای اولین بار رخ داده است.

نتیجه‌گیری

اگر در هفته‌های آینده کارخانه‌های چین کار عادی خود را از سر گرفتند، به معنی این است که همه این ماجرا صحنه‌سازی برای قتل عام گسترده مخالفان در چین بوده است.

در سالهای اخیر رقابت اقتصادی آمریکا و مالیات بستن به واردات از چین، باعث کندی رشد اقتصاد، و ورشکستگی مؤسسات مالی بزرگ این کشور شد. در نتیجه نارضایتی عمومی بالا رفته، و به تدریج حزب کمونیست ادامه حیات خود را در خطر می‌بیند.

ظاهراً آنچه در چین میگذرد این است که دولت کمونیست با بحران جمعیت در حال پیر شدن، کاهش تولید کارخانجات و بیکاری کارگران، عدم توانایی ایجاد مشاغل جدید، و نارضایتی اجتماعی روبرو است. تمهیدی که دولت کمونیست برای حل این مسائل اندیشیده، راه‌اندازی یک Pandemic ساختگی، کشتار مخالفین و معترضین، و قتل عام افراد بازنشسته و مفت‌خورها است. در نهایت هم این قضیه را بهانه‌ای برای ماجراجویی‌های نظامی خود خواهد کرد.

هرچند چین بطور رسمی آمریکا را متهم به اقدام به حمله بیولوژیک نکرده، مقامات آمریکایی به تدریج نگران این هستند که قدم بعدی، پس از سرکوب مخالفان در چین، اقدام‌های نظامی این کشور و پیگیری برنامه توسعه سرزمینی آن باشد. به همین دلیل پمپئو وزیر خارجه آمریکا، به تدریج در حال بالا بردن احساسات ضد چینی در مردم آمریکا است. او در سخنان چند روز پیش خود چنین گفت که :[2]

«سازمان‌های اطلاعاتی چین درباره تک‌تک فرمانداران ایالات آمریکا برآورد خوبی دارند، و روی نحوه نفوذ در ایالت‌های مختلف به خوبی کار کرده‌، و سرمایه‌گذاری سنگینی کرده‌اند. او نیز بخاطر سابقه‌اش در سازمان سیا از این ماجرا خبر دارد».

ادعای او این است که دلیل اینکه او از سازمان سیا به وزارت خارجه آمده، این بود که با کمک اطلاعاتی که از این برنامه دارد، بتواند با برنامه چین در سطح ملی مقابله کند».

هرچند این حرفها میتواند صحیح باشند، مطرح کردن آن‌ها در بین عموم به معنی این است که او دارد جامعه را برای اقدام نظامی در مقابل چین آماده میکند، و چنین احتمالی را در نظر دارند.

سلاح بیولوژیک واقعی، و جنگ بیولوژیک اصلی توسط گلوبالیست‌ها، در جای دیگری در دنیا، مثلاً آفریقا، و یا شاید خاورمیانه، بکار گرفته خواهد شد؛ و کاهش جمعیت اصلی در جای دیگری، آن هم از طریق واکسناسیون، انجام خواهد شد.[6]

[1] A terrible pandemic is killing pigs around the world, and U.S. pork producers fear they could be hit next https://www.washingtonpost.com/business/2019/10/16/terrible-pandemic-is-killing-pigs-around-world-us-pork-producers-fear-they-could-be-next/

[2] https://twitter.com/KarluskaP/status/1226271939142004737?s=20

[3] Scientists warn of potential serious health effects of 5G http://www.defenddemocracy.press/scientists-warn-of-potential-serious-health-effects-of-5g/

[4] Corona Virus Fakery And The Link To 5G Testing https://www.thelibertybeacon.com/corona-virus-fakery-and-the-link-to-5g-testing/

[5] علت اصلی اصرار دولتها بر تکنولوژی 5G https://shakeri.net/4646/5g/

[6] Benue: Killer disease a mystery, it’s not Ebola, Lassa Fever or Coronavirus – Nigerian govt https://dailypost.ng/2020/02/07/benue-killer-disease-a-mystery-its-not-ebola-lassa-fever-or-coronavirus-nigerian-govt/

[7] https://t.me/zadolmosafer/1503