ارتباط دانشگاه هاروارد و اِپستاین

ارتباط دانشگاه هاروارد و اِپستاین

باسمه تعالی

چند روز پیش در رابطه با اِپستاین، و آنچه در جزیره خصوصی او میگذشت، توضیحاتی ارائه کرده بودم.[1] یکی از نکاتی که در این‌باره قابل توجه است، نقش دانشگاه هاروارد و استادان آن در این ماجرا است.

ادعا می‌شود در لیست افشا شده افرادی که به این جزیره، با هواپیمای اختصاصی اِپستاین معروف به Lolita Express، پرواز کرده‌اند، اسامی صدها نفر از استادان هاروارد نیز دیده میشوند. چهره‌های سرشناس هاروارد، مانند رئیس قبلی Larry Summers، و Stephen Pinker، و استاد حقوق Alan Dershowitz ارتباط زیادی با اِپستاین داشتند. Dershowitz وکیل خصوصی اِپستاین نیز بود.

لینک [2] ارتباط اِپستاین با استادان هاروارد، و کمک‌های مالی او به پروژه‌های این اساتید را شرح میدهد. لینک [3] میزان ارتباط خصوصی Dershowitz و اِپستاین را روشن میکند.

فرض کنیم آنچه در جزیره اِپستاین میگذشته، فقط شهوت‌رانی و تفریح بوده است. چرا باید صدها نفر از چهره‌های سرشناس هاروارد مشتری دائم چنین جایی باشند؟ چه سودی برای اِپستاین در تأمین هزینه تفریح استادان هاروارد متصور بود؟

البته آنچه در این جزیره رخ میداده، محدود به شهوت‌رانی نبود. ادعا می‌شود که استادان هاروارد کشیش‌های معبد شیطانی آن جزیره و مسئول انجام مراسم قربانی بودند. حتی اگر این ادعا صحیح نباشد، اصل حضور مستمر استادان هاروارد در چنین مکانی، سئوالهای زیادی را برمی‌انگیزد.

هاروارد از قدیم سابقه تاریکی داشت. روایتی که در حال حاضر، از آنچه در حدود ۳۳۰ سال پیش رخ داده، بیان میشود این است که فارغ‌التحصیلان هاروارد، در ماساچوست، حدود ۱۰۰ نفر را به اتهام جادوگری متهم و ۲۰ نفر آن‌ها را اعدام کردند.[4] البته احتمال این وجود دارد که چنین روایتی واقعی نباشد و آنچه رخ داده، یک مراسم شیطانی قربانی انسان بوده، و بعداً برای پوشاندن قضیه، آن را مبارزه با جادوگری معرفی کرده باشند.

[1] ماجرای دستگیری جفری اِپستاین
https://shakeri.net/4801

[2] Harvard science professors kept meeting with donor Jeffrey Epstein despite his sex offender status
https://www.nbcnews.com/news/us-news/harvard-science-professors-kept-meeting-donor-jeffrey-epstein-despite-his-n1028536

[3 Israel defender Alan Dershowitz has long history of attacking sex abuse victims
https://electronicintifada.net/blogs/rania-khalek/israel-defender-alan-dershowitz-has-long-history-attacking-sex-abuse-victims

[4] Next on the Wall of Shame: Harvard University
https://defyccc.com/harvard-university-shame/

5 نظر درباره “ارتباط دانشگاه هاروارد و اِپستاین”

 1. سلام لطفاً درباره وضعیت اردوغان اگه میشه اطلاعاتی به ما بدین ممنونم

  1. ضمن عرض سلام،
   امروز این خبر را جز در سایت هرولد ترنر جای دیگری ندیدم.
   این روزها تبلیغات منفی درباره ترکیه زیاد شده است.
   دلیل اول آن خرید S-400 است، که عملا به معنای جدایی ترکیه از ناتو و اولین قدم در فروپاشی ناتو است.
   کودتای سال ۲۰۱۶ گلوبالیستهای آمریکایی بر علیه اردوغان ضربه بزرگی به روابط این دو کشور بود و ترکیه را به پیگیری راه مستقل خود تشویق کرد.
   دلیل دوم آن کشف یک محموله کوچک کالیفرنیوم در ترکیه بود. این عنصر به شدت گران است و فقط در دو مرکز در آمریکا و روسیه تولید میشود. ظاهرا Deep State آمریکا مقداری از آن را که حدود ۷۰ میلیون دلار قیمت داشت، به ترکیه برده بودند تا دوباره به آمریکا وارد کرده، و از آن در عملیات ترور ترامپ یا اِپستاین استفاده کنند. حکمت این کار هم این بود که وقتی این ماده رصد میشود، بتوانند فروش این عنصر را به روسها نسبت بدهند.
   اما این محموله در ترکیه کشف شد و ضربه‌ای به جناح چپ محسوب میشود. احتمال اینکه بخواهند این کار را با ترور تلافی کنند، وجود دارد. اما برای خبرهای تکمیلی باید صبر کرد.

 2. آخرین خبری که من دارم اینه که اپستاین خودکشی کرده.این خبر مال دیروزه

  1. با سلام،
   خبرهای مختصر را در کانال تلگرام، که لینکش در فوق هست، می‌آورم.
   خبر فوق را دو هفته پیش در آن کانال گذاشته بودم، و خبرهای تکمیلی دیگری در رابطه با این موضوع نوشته‌ام.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>