باسمه تعالی

روز ۲۸ ژوئن، که در جریان اجلاس G20 مذاکرات سیاسی متعددی بین رهبران دنیا، از جمله ترامپ و پوتین، انجام شد، امید به حل مسالمت‌آمیز مسائل دنیا بالا رفت. جرج گالووی با بیان جمله «I love the smell of diplomacy in the morning» که بر وزن جمله معروف «I love the smell of napalm in the morning»، که از یک فیلم سینمایی است، به خوبی بر غلبه دیپلماسی بر تحرکات جنگ‌طلبانه تأکید داشت.

در مقالات بسیاری در این وبلاگ درباره تلاش شیطان‌پرستها و گلوبالیست‌های وابسته به آنها، برای راه‌اندازی جنگ جهانی، نوشته‌ام. ترجیح گلوبالیست‌ها این است که جنگ بین کشورهایی رخ بدهد، که هنوز اعتقادات توحیدی در آن‌ها پررنگ است. مردم آمریکا همیشه خیلی مذهبی‌تر از مردم اروپا بودند. روسیه نیز پس از فروپاشی کمونیسم، به مسیحیت برگشته است. بنابراین سناریوهایی، مانند راه‌اندازی جنگ بین ایران و آمریکا، و یا روسیه و آمریکا، از طرف گلوبالیستها دنبال میشوند؛ تا با تضعیف این کشورها، زمینه پرستش کامل شیطان فراهم شود. برایاثبات این ادعا، کافی است «مراسم افتتاح تونل Gotthard در سوئیس» ملاحظه شود.[1]

فقط ۳ روز پس از ملاقات سران در G20، زیردریایی روسی Project 10831 Losharik هدف قرار میگیرد، تا بهانه‌ای برای درگیر کردن روسیه و آمریکا در جنگ بوجود بیاید.[2] این زیردریایی هسته‌ای که با کد AS-12 نیز شناخته میشود، میتواند تا عمق ۶ هزار متر زیر آب برود؛ و وظیفه جستجو در کف دریا، برای کشف و شناسایی ابزارهای جاسوسی و سلاح، را دارد. یکی از کارهایی که این زیردریایی انجام میدهد، بازرسی کابلهای مخابراتی و دیتا در کف اقیانوس، و برداشتن ابزارهای جاسوسی دیگران از روی این کابلها، و یا نصب چنین ابزارهایی بر روی آن، است.

در ۹ آوریل گذشته یک هواپیمای F-35 ژاپن، در سواحل شهر Aomori در شمال این کشور، در دریا سقوط کرد و به اعماق آب فرو رفت. ادعا می‌شود که تنها زیردریایی موجود که توان درآوردن آن هواپیما از زیر آب را دارد، همین AS-12 است. در روز حادثه، اول جولای، این زیر دریایی در کف دریا در حال جستجو بود.

درباره سلاح‌های لیزری فوق سری

درباره اینکه با چه سلاحی این زیردریایی هدف قرار گرفته، شایعات زیادی شنیده میشود. بعضی‌ها ادعا میکنند که زیردریایی آمریکایی با اژدر به آن حمله کرده است. بعضی دیگر ادعا میکنند از یک سلاح سری لیزری به نام Sea Dragon، استفاده شده است.

در مقاله‌ای که قبلاً درباره سلاح‌های لیزری نوشته‌ام، دراین‌باره توضیح داده‌ام که استفاده از لیزر به عنوان سلاح، هنوز ارزش نظامی ندارد و برای مقابله با قایق‌های تندرو و پهپادهای مهاجم، حداقل باید قدرت لیزر ۱۰۰ کیلووات بوده، و توان شلیک متناوب را داشته باشد.[3] اظهارات یکی از فرماندهان نیروی دریایی آمریکا به نام Ronald A. Boxall، که بکارگیری این سلاحها را برای هدف قرار دادن شناورهای دیگر تا دو سال دیگر وعده داده بود، تا حدی مؤید همین مطلب است.[4] چون لیزری که این فرمانده درباره آن وعده میداد، توان ۶۰ کیلووات دارد.

هرچند واقعیت موجود درباره سلاح‌های لیزری قابل استفاده در میدان نبرد، همین چیزی است که عرض کردم، ادعا می‌شود که پیشرفت‌هایی در زمینه این سلاح‌ها صورت گرفته، که در رده‌بندی فوق سری قرار دارد؛ و به همین دلیل حتی اجازه استفاده از آن‌ها در میدان نبرد نیز داده نشده است.

پروژه‌های فوق سری پنتاگون

نیروهای زمینی و دریایی و هوایی آمریکا، هر کدام مستقل از بقیه، پروژه‌های فوق سری زیادی را دنبال کرده‌اند، که هیچ گزارشی درباره ماهیت آن و نحوه مصرف بودجه در آن پروژه‌ها نمیدهند. یکی از دلایل این کار این است که نظامی‌ها به اهل سیاست اعتماد ندارند و بر این باور هستند که سیاسیون برای تأمین هزینه‌های خود، حاضر به فروش اطلاعات سری به کشورهای دیگر هستند. در حال حاضر پنتاگون قادر نیست درباره نحوه مصرف هزاران میلیارد دلار بودجه خود توضیح بدهد. در حسابرسی‌های متعددی که انجام شده، این رقم بین ۶ هزار تا ۲۱ هزار میلیارد دلار برآورد میشود. حتی در جریان حادثه ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱، موشکی به ساختمان پنتاگون برخورد کرد، بخش مالی آن را هدف قرار داده بود؛ تا از بین رفتن مدارک مالی را بهانه عدم توضیح درباره نحوه مصرف این بودجه کنند.

استفاده از لیزر در زیر آب

یکی از تکنولوژی‌های لیزری که برای ارتباط مخابراتی در زیر آب توسعه داده شده، به نام Deep Siren است.[5] طبعا استفاده از لیزر در چنین کاربردی قابل باور است. اما ادعا می‌شود که با تکمیل این تکنولوژی توانسته‌اند از آن به عنوان سلاح استفاده کنند و با تمرکز انرژی روی هدفی در زیر آب، آن را از کار بیاندازند. هیچ خبری درباره این سلاح فوق سری، معروف به Sea Dragon، به بیرون درز نکرده بود، تا زمانی که هکرهای چینی موفق می‌شوند با هک کامپیوترهای نیروی دریایی مطالبی را درباره آن کشف کنند.[6] ادعا می‌شود از آن به بعد برای کم اهمیت نشان دادن این پروژه، نیروی دریایی اقدام به پخش disinformation کرد و این سلاح را یک سیستم موشکی معرفی کرد.

ادعایی که درباره آتش‌سوزی در زیردریایی AS-12 شده، این است که با تمرکز انرژی لیزر روی آن، هوای داخل زیردریایی یونیزه شده، که متعاقباً باعث جرقه‌های الکتریکی و پس از آن آتش‌سوزی شده است. نظر به اینکه این زیردریایی در اعماق آب بوده، هدف قرار دادن آن با اژدر چندان عملی نبود؛ و به فرض که چنین بود، زیردریایی در اثر برخورد اژدر غرق میشد و شانس نجات نداشت.

قبلاً در مقاله‌ای با عنوان «درباره عنصر ۱۱۵» درباره ادعای ساخت هواپیماهای ضدجاذبه فوق سری، نوشته بودم.[7] اخیراً مطلبی دیدم که ادعا میکرد چینی‌ها سرمایه‌گذاری سنگینی روی این زمینه کرده‌اند و احتمالاً تا کنون موفق شده‌اند که چنین هواپیمایی را به پرواز درآورند.[8] نظر به اینکه هم این هواپیما و هم سلاح لیزری مذکور هر دو در رده‌بندی فوق سری هستند، احتمال داده شده که این سلاح لیزری روی این هواپیما نصب شده باشد؛ و فرماندهان نیروی دریایی آن را خودسرانه بکار گرفته باشند.

عکس‌العمل روسیه در برابر این حادثه

رهبران روسیه واقف هستند که دشمن اصلی آن‌ها شیطان‌پرستهای گلوبالیست هستند، و نه دولت و مردم آمریکا. از طرف دیگر شاهدند که عوامل گلوبالیسم و نئوکانها در بدنه دولت و نیروهای نظامی نفوذ فراوانی دارند و نمیشود آن‌ها را یک مجموعه منسجم و تحت مدیریت رئیس‌جمهور به حساب آورد . بین نیروهای نظامی آمریکا در زمینه مدیریت سلاح‌های فوق سری و نحوه استفاده از آنها، اختلاف به‌قدری زیاد است که بعضا به درگیری منجر میشود. عوامل نفوذی گلوبالیسم در نیروهای دریایی و هوایی آمریکا تلاش دارند که جنگ با روسیه و یا ایران را شروع کنند.

با توجه به این واقعیت، روسیه دو رویکرد را در پیش گرفته است: اولاً با فرض اینکه گلوبالیستهای نفوذی بتوانند جنگ را کلید بزنند، برای پیروز شدن در جنگ با آمریکا برنامه‌ریزی میکنند. دوماً هرچه در توان دارند با ملی‌گرایان همکاری میکنند تا تنازع داخلی در آمریکا به نفع آن‌ها فیصله یابد؛ و ملی‌گرایان مسیحی بتوانند افراد سرکش در بدنه نظامی و اطلاعاتی را کنترل کنند. اگر روسیه عکس‌العمل شدید نشان بدهد، گلوبالیستها دست برتر را خواهند داشت و ملی‌گرایان را از صحنه سیاسی حذف میکنند.

همین رویکرد دو‌جانبه باعث شد که پوتین رسما لغو قرارداد موشکهای میان‌برد را امضا کند.[9] اما درباره هدف قرار گرفتن زیردریایی خود سکوت کرده، تا تنش را افزایش ندهد.

اتخاذ همین سیاست به نفع ایران نیز هست. یعنی در حین اینکه باید احتمال داد که گلوبالیستهای حاضر در نیروی دریایی و هوایی آمریکا بخواهند جنگ راه بیاندازند، شرایط را نباید به سمتی سوق داد که دولت ملی‌گرای آمریکا کنترل اوضاع را از دست بدهد و عناصر خودسر در نیروهای نظامی ابتکار عمل پیدا کنند. روسیه تقریباً هر روز با مسأله ورود هواپیماهی مهاجم و جاسوسی به حریم هوایی خود روبرو است؛ و با ارسال جنگنده‌های رهگیر آن‌ها را مجبور به فاصله گرفتن از این حریم میکند. هرچند روسیه توان هدف قرار دادن این هواپیماها و پهپادها را دارد، از این گزینه استفاده نمیکند.

تلاش فرماندهی نیروی هوایی آمریکا برای افزایش تنش

متعاقب حادثه‌ای که برای زیردریایی پیش آمد، رئیس ستاد نیروی هوایی آمریکا، به نام David Goldfein، برنامه ۳ مرحله‌ای این نیرو برای مقابله با حمله اتمی روسیه را تشریح کرد.[10] این رجزخوانی‌ها برای این است که اولاً توافقات ترامپ و پوتین را به حاشیه ببرند؛ و دوماً ابتکار عمل را از دست ملی‌گرایان بگیرند.

[1] مراسم افتتاح تونل Gotthard در سوئیس https://shakeri.net/2608

[2] Spy Subs- Project 10831 Losharik http://www.hisutton.com/Spy%20Sub%20-%20Project%2010831%20Losharik.html

[3] پدافند هوایی لیزری: واقعیت یا تبلیغات؟ https://shakeri.net/1672

[4] Navy Ready to ‘Burn the Boats’ with 2021 Laser Installation on a Destroyer https://news.usni.org/2019/03/20/navy-ready-burn-boats-2021-laser-installation-destroyer

[5] Submarines: Underwater Lasers Change Everything https://www.strategypage.com/htmw/htsub/20090910.aspx

[6] What Is the Navy’s Secret 'Sea Dragon' Weapon? https://www.popularmechanics.com/military/weapons/a21248858/navy-sea-dragon-chinese-hackers/

[7] درباره عنصر ۱۱۵ https://shakeri.net/4365

[8] Docs Show Navy Got 'UFO' Patent Granted By Warning Of Similar Chinese Tech Advances https://www.thedrive.com/the-war-zone/28729/docs-show-navy-got-ufo-patent-granted-by-warning-of-similar-chinese-tech-advances

[9] Putin signs law suspending INF treaty with US https://www.rt.com/news/463288-putin-law-suspends-inf-treaty/

[10] Air Force Chief Goldfein Reveals 'Russian Nuclear Attack' Counterplan https://sputniknews.com/military/201907031076129743-air-force-chief-goldfein-reveals-russian-nuclear-attack-counterplan/