در سریال‌های تلویزیونی دنبال حقیقت نگردید

در سریال‌های تلویزیونی دنبال حقیقت نگردید

باسمه تعالی

سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های هالیوودی زیادی را می‌شود یافت که موضوع آن مباحثی است که جزء اسرار علمی و نظامی، و یا افشاگری مفاسد، محسوب میشوند. طرح این مباحث در این فیلم‌ها دو دلیل عمده دارد:

دلیل اول disinformation است. روش اصلی این است که تعداد زیادی نسخه مختلف از یک واقعیت درست کنند، که هر کدام با درصدی از اطلاعات غلط قاطی شده است. هر صنفی از مردم یک نسخه از آن را، مطابق سلیقه خود، باور میکنند. بعداً با روش‌های دیگر غلط بودن آن نسخه را نشان میدهند. وقتی غلط بودن تعدادی از نسخه‌ها به مردم ثابت شد، جمع‌بندی مردم این است که کل قضیه پوچ است و دیگر کسی حتی آن نسخه اصلی و واقعی را هم باور نمیکند.

دلیل دوم این است که رسانه‌ها و هالیوود و شبکه‌های تلویزیونی تحت سلطه گلوبالیست‌ها، با ارائه تصویر مبهمی از یک واقعیت، نحوه برخورد دلخواه خودشان با آن را به ذهن مخاطب القا میکنند.

در ویدیو کلیپ ذیل سعی کرده‌ام با ذکر مثال در این‌باره بحث کنم.

این ویدیو کلیپ حدود ۱۰ دقیقه و با حجم حدود ۱۲ مگابایت است.

لینک دانلود کلیپ

3 نظر درباره “در سریال‌های تلویزیونی دنبال حقیقت نگردید”

 1. سلام
  تشکر میکنم بابت زحمتی که برای تنظیم و انتشار این ویدیو کشیدید
  اصولا با رسانه و هنر بدترین رفتارها رو به صورت عرف در میارن
  امام علی(ع) فرمودن زنان را در پس پرده حجاب نگه دار.چرا که زن هنگامی که در میان مردان(جامعه) ظاهر شود،عقلش ناقص می شود و با عقل ناقص خود،عقل مردان را نیز ناقص می کند.
  چیزی که خودم به شخصه در دانشگاه با اون مواجه بودم این بود که دخترها هر چیز یا هر فرد یا استادی که به نظرشون خوب و دوست داشتنی بود،آقایون (حتی اساتید) هم اون شخص رو محترم و بزرگ میدونستن و وای به حال کسی بود که مورد پسند دختران بزک کرده و بی حیا نبود.
  توی این فیلم هم دقیقا آدم خوبه اون خانوم هست و همه باید ازش تبعیت کنن.ولو اینکه در اکثر موارد میبینیم که کمتر خانمی هست که نگاهی عمیق به اتفاقات و وقایع اطرافش داشته باشه
  فمینیسم هم با مطرح کردن خانوما و تبدیل کردنشون به بُت،آدم های جامعه رو سطحی و در حد چهارپایان در میاره
  فقط باید بگم که خدا به هممون رحم کنه
  اللهم عجل لولیک الفرج

  1. با سلام و تشکر،
   ماشاءالله به جنابعالی، که حرفهایی میزنید که بقیه جرات گفتن آن را ندارند.

 2. دقیقا . کاملا با حرف های شما موافقم اقای حسین.
  میدون دادن ب خانوم ها مثل میدون دادن ب بچه ها هستش. هم برای خودشون بده هم برای جامعه

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>