جناح چپ آمریکا برای جنگ خیابانی آماده می‌شود

جناح چپ آمریکا برای جنگ خیابانی آماده می‌شود

باسمه تعالی

جناح چپ در آمریکا به تدریج امید خود را برای پیروزی در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلسین از دست میدهد و به همین دلیل دست به رفتارهای ناهنجار و عصبی میزنند. به عنوان نمونه اخیراً گروهی نقابدار در شهر Portland در ایالت Oregon خیابانها را بسته و ضرب و شتم عابران روی آوردند.[10] اخیراً هیلاری کلینتون هم که به Oxford در انگلیس رفته بود، در آنجا در مصاحبه اعلام کرد که رفتارهای هنجار در زمانی که رقیب ما همه آن چیزهایی که برای ما ارزش است را خراب میکند، انتظار بجایی نیست. رفتارهای هنجار تنها زمانی عملی است که دموکراتها اکثریت کنگره را بدست بگیرند.[1] او با این کار ملت خود را تهدید کرد تا بدانند که اگر به دموکراتها رأی ندهند، باید انتظار عواقب سختی را داشته باشند.

منابع اطلاعاتی روسی گزارش کردند که یکی از ملاقاتهای هیلاری در انگلیس با صادق خان، شهردار چپگرای لندن، بود و در این دیدار صادق خان متخصصین حملات اسیدپاشی پلیس لندن را به همراه آورده بود. اهمیت این دیدار به این دلیل است که چپگراهای رادیکال در انگلیس به طرز موثری از این روش در ایجاد وحشت در رقبای سیاسی خود استفاده میکنند، به حدی که مخالفان آن‌هااز ترس اسیدپاشی دیگر جرأت تشکیل اجتماعات بزرگ را ندارند. در انگلیس در ۳ سال گذشته ۲۰۰۰ مورد حمله اسیدپاشی گزارش شده است و بخش عمده آن در لندن بود.[2] این موفقیت صادق‌خان در کنترل مخالفان خود مورد توجه هیلاری واقع شده و چپگراهای آمریکا برای یادگیری تجربیات همتایان خود و انتقال آن به آمریکا، به انگلیس رفته تا بتوانند از همین حربه در آمریکا استفاده کنند.

روسها این مطلب را به اینترپل با صدور یک Orange Notice‌ گزارش کردند و خواستار دخالت این سازمان شدند. اما نتیجه دخالت این سازمان این شد که رئیس این سازمان Meng Hongwei، در چین دستگیر شد و سرنوشت او هنوز معلوم نیست.[4] رسوایی دستگیری رئیس اینترپل در چین به مراتب از ماجرای قتل خاشقچی در سفارت عربستان در ترکیه بیشتر است، اما رسانه‌ها کمتر به این موضوع میپردازند.

نقش چین در این ماجرا

چین کمونیست از گلوبالیسم استقبال میکند و نقش مهم و محوری برای خود در نظم جهانی تعریف کرده است؛ و به همین دلیل در به قدرت رسیدن دیگر گلوبالیستها، نقش بازی میکند. آن‌ها کمک فراوانی به بیل و هیلاری کلینتون برای پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۹۹۲ کردند.[3] اخیراً ترامپ با شروع جنگ تجاری فشارهای خردکننده‌ای به چین آورده و چین به دلایل زیادی پیروزی چپگرایان را در انتخابات میان‌دوره‌ای به نفع خود دیده، از هیچ کمکی به آن‌ها دریغ نمیکند.

چرا جناح چپ راه اغتشاش و ترور را انتخاب کرده؟

پس از اینکه قاضی کاوانا برای عضویت در دادگاه عالی ۹ نفره تأیید شد، راستگرایان در این دادگاه اکثریت را بدست آورده‌اند و عملاً آخرین سنگر چپگرایان از آن‌ها گرفته شد. آن‌ها از این دادگاه برای پیش‌برد برنامه‌های شیطانی خود، مانند قانونی کردن هم‌جنس‌بازی، سقط جنین، و تخریب پایه‌های اخلاقی اجتماع استفاده میکردند. از دست دادن این پایگاه و امید پایین برای پیروزی در انتخابات میان‌دوره‌ای، باعث شده که آن‌ها کنترل اعصاب خود را از دست بدهند و به درگیری کف خیابان روی آورند.

اکثر رسانه‌های آمریکا نیز متعلق به گلوبالیستها هستند و ۹۲٪ اخبار آن‌ها به مطالب نفرت‌انگیز درباره ترامپ و جناح راست اختصاص دارد.[5] اما سران جناح چپ درست در زمانی که مردم را به خیابان‌ها میکشند، خود در حال ساخت پناهگاه و یا خرید خانه و مستغلات در خارج آمریکا هستند تا در زمان مقتضی بتوانند خود را نجات دهند.

رسانه‌های ایران کلاً تحت تأثیر رسانه‌های چپ آمریکا هستند و بسیاری از اخبار موثق سیاسی این کشور را پوشش نمیدهند. به همین دلیل اخبار نفرت‌انگیز درباره شخص ترامپ و جناح راست در ایران زیاد شنیده می‌شود و همین باعث به اصطلاح آدرس غلط سیاسی دادن میشود. چیزی که مخاطب ایرانی نتیجه میگیرد این است که به قدرت رسیدن جناح چپ برای همه خیلی بهتر است. در حالی که اعتقاد به عقاید شیطانی و کودک‌آزاری در این جناح به شدت گسترده است؛ و بخشی از جامعه آمریکا که هنوز به ارزشهای مسیحیت پایبند هستند، دیگر تحمل این رفتارهای شیطانی را ندارند.

ماجرای قتل Phil Trenary

حدود دو هفته پیش که بحث رای‌گیری قاضی کاوانا در کنگره به تأخیر افتاد، یکی از دستیاران اعضای کنگره آدرس منزل ۳ نفر از اعضای راست کمیته قضایی کنگره، که رأی آن‌ها برای انتخاب کاوانا مهم بود، را در رسانه‌ها پخش کرد تا شاید طرفداران جناح چپ یکی از آن‌ها را ترور کنند و قاضی کاوانا رأی نیاورد.[6] نیروهای وفادار به ترامپ تصمیم گرفتند این حادثه را بدون جواب نگذارند و درس مناسبی به جناح چپ بدهند تا بفهمند که روش ترور هزینه‌های زیادی برای آن‌ها خواهد داشت.

از زمانی که بیل کلینتون فرماندار آرکانزاس بود، موادمخدر به آمریکا توسط هواپیماهای CIA به آرکانزاس وارد میشد و عملیات پخش آن از این ایالت به سراسر آمریکا مدیریت میشد. پس از انتخاب جرج بوش به ریاست‌جمهوری، مرکز این عملیات به ایالت Tennessee منتقل شد و یک شرکت هوایی به نام Pinnacle Airlines Corporation این واردات را مدیریت میکرد.[8]  مدیر این شرکت کسی بود به نام Phil Trenary که یکی از افراد اصلی تأمین هزینه‌های انتخاباتی کلینتون‌ها بود. روز ۲۷ سپتامبر این فرد در خیابان کشته شد.[7] این ماجرا جزئیات جالب توجه زیادی دارد که به علت اختصار از ذکر آن خودداری میکنم. اما نیروهای طرفدار ترامپ با قتل Phil Trenary درس مهمی به کلینتون و طرفدارانش دادند. وقتی نفر اصلی سازمان سیا در عملیات واردات مواد مخدر به آمریکا را به این راحتی میتوانند بکشند، بقیه عوامل جناح چپ باید بدانند که در امان نیستند؛ لذا به نفع آنان است که دست از ترور و عملیات خرابکارانه بردارند.

خانواده کلینتون سابقه طولانی در قتل مخالفان خود دارد و لیست افراد سرشناسی که توسط آن‌ها به قتل رسیده‌اند، بالغ بر صدها نفر میشود.[9] اما واقعیت جدید این است که آن‌ها دیگر دست بالاتر را در این ترورها ندارند و مخالفانشان با همان شگردهای خودشان به مبارزه با آن‌ها می‌پردازند.

شگردهای گلوبالیستها در همه جای دنیا به هم شبیه است

هیلاری کلینتون رسما اعلام کرد آنها تنها زمانی به قوانین اجتماعی و نظم و رفتار متمدنانه پایبند هستند که قدرت را به دست داشته باشند؛ و اگر کسی جرات کند که با قدرت یافتن آنها مخالفت کند باید وحشیانه ترین رفتارها را انتظار داشته باشد. آنچه او بیان میکند، در واقع رفتاری است که قبلا از گلوبالیستهای داخل ایران مشاهده کرده‌ایم. آنها حتی در انتخاب رنگ تبلیغاتی جناح خود یکسان عمل میکنند و رنگ بنفش را به عنوان رنگ جناح خود انتخاب کرده‌اند. آنچه نگران کننده است، این است که آنها روش‌های موفق سرکوب مخالفان، مثل استفاده از اسیدپاشی، را با هم به اشتراک میگذارند و تجربیات را به هم منتقل میکنند.

[1] Hillary Clinton Cheers Mob Attacks on Republicans: ‘You cannot be civil with a political party that wants to destroy what you stand for’
https://www.thegatewaypundit.com/2018/10/hillary-clinton-cheers-mob-attacks-on-republicans-you-cannot-be-civil-with-a-political-party-that-wants-to-destroy-what-you-stand-for/

[2] UK crime: More than 2,000 acid attacks in three years – London at centre of violence
https://www.express.co.uk/news/uk/1000969/UK-crime-2-000-acid-attacks-police-London

[3] Not All Foreign-Influence Scandals Are Created Equal
https://www.nationalreview.com/2017/07/chinese-illegally-donated-bill-clinton-reelection-campaign-media-downplayed/

[4] Wife of Ex-Interpol President Says She’s ‘in Great Danger’ for Speaking Out About His Disappearance
http://time.com/5419390/wife-interpol-president-missing-china-danger/

[5] Study: Economic Boom Largely Ignored as TV’s Trump Coverage Hits 92% Negative
https://www.newsbusters.org/blogs/nb/rich-noyes/2018/10/09/study-econ-boom-ignored-tv-trump-coverage-hits-92-percent-negative

[6] Rand Paul Calls For Investigation Into Who Doxxed Senate Judiciary Committee Republicans
https://dailycaller.com/2018/09/29/rand-paul-senate-doxx-probe/

[7] Father-of-three former Pinnacle Airlines CEO, 64, is shot dead in downtown Memphis
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6217453/Former-Pinnacle-Airlines-CEO-shot-dead-Memphis.html

[8] Air Cocaine: the Wild, True Story of Drug-Running, Arms Smuggling and Contras at a Backwoods Airstrip in the Clintons’ Arkansas
https://www.counterpunch.org/2016/11/04/air-cocaine-the-wild-true-story-of-drug-running-arms-smuggling-and-contras-at-a-small-airstrip-in-clintons-arkansas/

[9] هیلاری کلینتون در رسانه‌های ایرانی
https://shakeri.net/3199

[10] Gutfeld: Left-Wing Mobs of ‘Angry Losers’ Attack Civilians in Oregon
http://insider.foxnews.com/2018/10/09/greg-gutfeld-angry-mob-attacking-drivers-portland-oregon

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>