آیا میتوان برنامه کیو را پایان یافته دانست؟

آیا میتوان برنامه کیو را پایان یافته دانست؟

باسمه تعالی

یکی از دوستان محترم میفرمودند که:

«دیگر فرقی نمیکند که برنامه کیو از اول برای گمراه کردن مردم بوده، و یا در عمل شکست‌خورده است. بهرحال این موضوع تمام شده، و باید از انتظار برای موفقیت برنامه آنها، و بقول معروف “Trust The Plan”، دست کشید»

«البته عده‌ای این موضوع را تبدیل به یک موضوع اعتقادی خواهند کرد، و تا دهها سال انتظار موفقیت برنامه کیو را خواهند داشت. همان‌طور که بعد از جنگ جهانی دوم، برای دهها سال طرفداران نازی‌ها امید به بازگشت نازیسم داشته؛ و این موضوع در قصه‌ها و فیلمهای سینمایی متعدد آمده است».

شخصاً قصد ندارم کسی را دعوت به انتظار بیشتر برای برنامه کیو، و یا ناامید شدن از آن، بکنم. هر کسی میتواند به هر جمع‌بندی شخصی که مایل است برسد. اما نکاتی در این قضیه وجود دارند که بدون در نظر داشتن آن‌ها نمیتوان تحلیل جامعی از آنچه در جریان است، داشت:

آیا نازیسم از بین رفته؟

فرض از بین رفتن نازی‌ها در جریان جنگ دوم جهانی، فرض درستی نیست. زمانی که نازی‌ها یافتند ملت آلمان دیگر تاب مقاومت ندارد، و زمین خواهد خورد، برنامه مهاجرت به ملل دیگر، و ادامه کار خود در قالب و شکل دیگر، را پیش گرفتند. پادشاهی هلند از آن زمان مرکز اصلی تشکیلات نازی باقی ماند، و تا هنوز ملکه Beatrix نماد حضور نازی‌ها در هلند است.

در آمریکا نیز مهاجرت هزاران نفر از افراد برجسته حزب نازی، به توسعه سلاح‌های موشکی و هسته‌ای و صنعت فضایی این کشور منجر شد. در دهه‌های بعد وابستگان این حزب در آمریکا، مانند خاندان بوش، قدرت را در این کشور قبضه کردند.

کیو در چندین پست درباره نازی‌ها بحث کرده، و بارها این سؤال را مطرح کرده که «آیا نازیسم واقعاً از بین رفت؟»

Was ‘Nazism’ ever truly destroyed?

Was the Nazi party ever truly destroyed (eradicated)?

کیو به فیلم «The Sum of All Fears» اشاره میکند. در این فیلم چنین نشان داده شده که نازیها قصد دارند در یک عملیات False Flag، یک سلاح اتمی دزدیده شده را در آمریکا، در جریان بازی Super bowl منفجر کنند. ماجرای ۱۱ سپتامبر نیز، که در دوران حکومت خاندان بوش رخ داد، نمونه‌ای از عملیات وابستگان به نازی‌ها بود.

کیو در یک پست میگوید که در عبارت NWO، حرف N درواقع اشاره به «نازی» دارد، و نه New

The Nazi order. [N does not refer to “New”]

وقتی نازی‌ها پس از گذر ۷۵ سال از شکست آلمان در جنگ دوم، هنوز یک بازیگر مطرح جهانی محسوب میشوند، با گذر ۴۰ روز از ترک کاخ سفید توسط ترامپ، نمیشود شکست نهایی برنامه کیو را نتیجه گرفت.

بازگشت ترامپ به قدرت

شخصاً انتظار داشتم که ترامپ قدرت را، حتی بصورت نمایشی، واگذار نکند؛ و پس از اینکه این موضوع رخ داد، انتظار داشتم خیلی سریع بازگشت به قدرت را زمینه‌سازی کنند. چون تأخیر در بازگشت، هزینه‌های زیادی را بر ملی‌گرایان تحمیل کرده؛ و به ناامیدی آن‌ها و شورش های اجتماعی،‌ و احتمالاً جدایی‌طلبی، منجر خواهد شد.

بنابراین شخصاً تحلیل‌هایی که بازگشت ترامپ را طولانی‌تر از چنین تصوری میدانستند، را جدی نگرفتم. به عنوان نمونه نویسنده لینک [1]، مدتی قبل از ۲۰ ژانویه، از روی Comms ترامپ و افراد نزدیک به او، بازگشت ترامپ را ۱۰۰ روز بعد از ترک کاخ سفید برآورد کرده بود. او در ۲۰ ژانویه، با توجه به پیامهای آخر ترامپ این برآورد را به ۱۴۳ روز بعد تغییر داد.

با گذر ۱۴۳ روز بعد از ۲۰ ژانویه به ۱۲ ژوئن میرسیم. لینک [1] پست‌های کیو در روز ۱۲ ژوئن سالهای پیش را تحلیل کرده است. کیو به این مشهور است که مطلبی را که میگوید، مرتبط با حادثه‌ای در همان روز در سالهای آینده است. به همین دلیل احتمال داده که آنچه کیو در ۱۲ ژوئن ۲۰۱۸ گفته، درواقع برنامه‌ای برای ۱۲ ژوئن امسال باشد.

آیا واقعا ترامپ صحنه را ترک کرده؟

در پیامهایی که از اکانت‌های نظامی ارتش آمریکا، و یا رسانه‌های رسمی، پخش میشود، پیامهای سمبلیک یا Comms فراوانی را می‌شود یافت که نشان میدهند تیم کیو و ترامپ هنوز در پشت پرده نقش دارند.[3]

به عنوان نمونه، خبر بمباران پایگاه ایران در سوریه به نحوی تنظیم شده که تعداد کشته‌ها را ۱۷ نفر عنوان میکند. این خبر قطعاً نمیتواند دقیق باشد، و ذکر این عدد فقط جنبه پیام دارد. پیامها هم حاکی از این هستند که این حوادث درواقع بخشی از «عشق خشن» و «Art of the Deal» هستند، و هدف راه‌اندازی جنگ نیست.

🔗[1] The 1776 Plan
https://decodingsymbols.wordpress.com/2021/01/23/100-days-countdown/

🔗[2] https://qanon.pub/#1464

🔗[3] https://twitter.com/faakto/status/1364521622409859075

🔗https://www.aljazeera.com/news/2021/2/26/us-strikes-iranian-backed-military-infrastructure-in-syria

🔗https://twitter.com/SpaceForceDoD/status/1362767399121014786

5 نظر درباره “آیا میتوان برنامه کیو را پایان یافته دانست؟”

 1. کشتی اورگیون هم به مسیر خود بازگشت و برده ای در جلوی دوربین های دنیا از آن خارج نشد و معلوم شد شاکری یک بار دیگر شایعه به خورد مردم داده است.

  ای کاش همانقدر که به دیگران عوامی، سفله و ابله میگی، لحظه ای هم از این شایعه پراکنی های خودت احساس پشیمانی کنی؛ آخرت باید جواب همه اینها رو پس بدی…

  1. اگر ابله، وحتی سفله، نباشی باید بفهمی که مشخصا ذکر کرده‌ام که چنین حرفی در حد شایعه است.
   شایعه را من نساخته بودم؛ بلکه فقط بازتاب داده بودم.
   هنوز هم ماجرا تمام نشده
   اگر ترجیح میدهی ابله و سفله و عوامی بمانی، ایرادی ندارد. فقط مزاحم ما نشو

 2. سلام درود
  من هم دارم به این حرف ایمان میاورم که ترامپ رئیس جمهور واقعی در پشت صحنه و ملی گرایان صحنه گردان جریانات حال حاضر داخل امریکا هستند ، شما همین الان برید داخل یوتیوب رسانه اجتماعی خود گلوبالیست ها و کابالها به فیلم بایدن در محوطه کاخ سفید نگاه کنید که یک لحظه بطرف خبرنگاران حاضر در انجا میرود و دستش از داخل دو میکروفن رد میشود انگار شبیه این فیلم های دارای جلوه های ویژه سطح پایین داخل اینستاکرام هست که کاربران برای تولید محتوا درست میکنند، اتفاقن من برای اعتماد بیشتر فیلم را در دو کانال مهم گلوبالیستی هم نگاه کردم یکی صفحه یوتیوب شبکه چپگرای cbs و دیگری صفحه رسمی یوتیوب واشنگتن پست ، در هر دو این افتضاح کاملا یکسان و نشر داده شده بود بدون برش آن صحنه، خب این یعنی چی؟ آیا بایدن واقعا در کاخ سفید هست یا در یک مکان شبیه سازی شده از آن، آیا اصلا بایدنی وجود دارد؟ من شخصا یک چیز به ذهنم میرسد و آن جمله ترامپ در سخنرانی سازمان ملل اش هست که گفت گلوبالیسم مرده و آینده از آن ملی گرائی هست، این نشان میدهد ملی گرایان بلخره بعد از چندین دهه موفق شوند هسته سخت قدرت رو در امریکا به کنترل خود در اورند، فقط تنها چیزی که سر در نمیارم تعلل در پایان دادن به این نمایش کرونا و واکسن زدن هست، و اینکه چرا افرادی مثل فائوچی و بیل گیتس هنوز در رسانه های چپ فریبکاری میکنند حتی اگر بدل یا کلون آن افراد هم باشند چرا به انها اجازه داده میشه باز هم فریبکاری و شیطان بازی کنند؟

 3. سلام. پزشکان مبلغان واکسن، در حال حاضر روی کم شدن آمار مرگ و میر تمرکز کرده‌اند و ظاهراً توان دیدن تصویر آنچه در حال اتفاق افتادن است، در ابعاد بزرگ‌تر را ندارند.
  ولی در مورد برخی از ادعاها هم که بر ضد واکسیناسیون می‌شود، پاسخ آن را به برخی پست‌ها در کانال «فرازتد» در تلگرام با آدرس زیر ارجاع می‌دهند.
  https://t.me/FarazTed

  البته طبق گفته خود این کانال، هدف کلی اون مربوط به رد شایعات علمی هست و اختصاص به قضیه واکسن ندارد. ولی می‌خواستم شما هم که در این مورد مطالعه دارید، یک نگاهی به مطالبی که مربوط به پروژه واکسیناسیون بکنید و اسناد و تحلیل‌هایی که این کانال، در این زمینه کرده را ببینید و نظر خودتون رو اعلام بفرمایید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>