درآمدن از چاله غرب‌زدگی و افتادن به چاه گلوبالیسم

درآمدن از چاله غرب‌زدگی و افتادن به چاه گلوبالیسم

Posted on

باسمه تعالی

غرب‌زدگی در دو قرن گذشته، خاطرات تلخی برای ایرانیان بجای گذاشته؛ و به همین دلیل احساس نیاز به خودباوری و ایستادن در مقابل غرب و علی‌الخصوص آمریکا، در ایران فراگیر شده است.

در ۱۷ دقیقه سعی کرده‌ام این مطلب را توضیح دهم که غرب‌زدگی تنها مشکل ایران نیست. تکیه بر دشمنی با آمریکا و نشان دادن این کشور به عنوان تنها دشمن، برای پرت کردن حواس مردم از این مطلب است که ایران، بجای درآمدن از چاله غرب‌زدگی، در حال افتادن به چاه گلوبالیسم و شرق‌زدگی است.

زمانی ابلیسک روبروی کاخ سفید نماد قدرت نظامی شیطان بود و به همین دلیل آمریکا شیطان بزرگ لقب گرفت. حالا مقر اصلی شیطان به چین و اروپا انتقال پیدا کرده است. اما گلوبالیستها، با مخفی کردن این واقعیت سعی دارند هنوز دشمنی مردم را به سمت آمریکا متوجه کنند، تا در خفا اهداف شیطانی خود را پیش ببرند.

شخصا هیچ نفعی در دفاع از آمریکا ندارم، اما وظیفه خود میدانم که درباره افتادن به چاه گلوبالیسم هشدار بدهم.

[1] Red China is a Creation of Globalists
http://batr.org/forbidden/091217.html

[2] مراسم افتتاح تونل Gotthard در سوئیس
https://shakeri.net/2608

[3] در ایران تصویر مغرضانه‌ای از وضعیت سیاسی آمریکا ارائه می‌شود
https://shakeri.net/4686

لینک دانلود کلیپ

4 thoughts on “درآمدن از چاله غرب‌زدگی و افتادن به چاه گلوبالیسم

 1. یا سلام و خسته نباشید
  لطفاً ویدیو پادکست‌های بیشتری منتشر کنید
  محتوای ویدیو واقعاً بحث را جذاب‌تر می‌کند
  با سپاس
  =========================
  این نقل قول آقای رائفی‌پور هم جالب است!
  “یکی از نمایندگان مجلس در گذشته که به چین سفر داشته است، نقل می‌کرد که با رئیس جمهور چین دیداری داشتند؛ او از نماینده ما پرسید شما برای چه مرگ بر استکبار و آمریکا می‌گویید؟ نماینده ما گفت برای اینکه آنها ظالم هستند و حقوق مستضعفان را پایمال می‌کنند و انسان‌ها را استعمار می‌کنند. رئیس‌جمهور چین با تعجب گفت: خود را برای مرگ بر چین نیز آماده کنید.”
  https://www.tabnak.ir/fa/news/193187

 2. با سلام.
  حرف شما را درباره خطر جدید چین‌زدگی قبول دارم اما غرب‌زدگی صرفا از جنبه قدرت و اقتصاد برتر نیست و بیشتر مسئله فرهنگیه و هر بار، سرچشمه متفاوتی داره. روزگاری فرانسه و انگلیس بودند و وقتی مانند گذشته با قدرت نبودند از آمریکا ادامه یافت. زمانی هم که شوروی به‌عنوان جزئی از بلوک شرق در رقابت با آمریکا بود و شیفتگان بسیاری در خود ایران داشت باز هم غرب‌زدگی به قوه‌ی خودش باقی ماند.
  ما وقتی از چاه عمیق غرب‌زدگی در می‌آییم که از نظر فرهنگی نیز در کنار جنبه‌های دیگر رشد کنیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>