در ایران تصویر مغرضانه‌ای از وضعیت سیاسی آمریکا ارائه می‌شود

در ایران تصویر مغرضانه‌ای از وضعیت سیاسی آمریکا ارائه می‌شود

باسمه تعالی

چند روز پیش که یوتیوب سیاست جدید خود در محدود کردن بعضی کانالها را اعلام کرد، بعضی رسانه‌ها و کانالهای تلگرام چنین وانمود کردند که «دولت آمریکا» میخواهد آزادی بیان مردم دنیا را محدود کرده، ویدئوهای انکارکنندگان هولوکاست، هواداران نئونازی و برخی گرایش های دیگر را حذف کند.

در حالی که چنین تصویری مغرضانه است.

آنچه در آمریکا در حال رخ دادن است، شباهت زیادی به وضعیت ایران دارد:

– در ایران سیاست بانکداری ربوی ۴۰ سال است که ادامه داشته؛ و اساساً تصمیم‌گیری درباره وضعیت بانکها خارج از توان رهبر و یا دولت است. اصلاً مهم نیست که رهبر چه کسی باشد و دولت منتخب کدام طرف باشد؛ بانکداری ربوی ادامه دارد و کسی نمیتواند کاری بکند.

– گلوبالیست‌ها در ایران سیاست کاهش جمعیت مسلمین را ادامه میدهند؛ و نه رهبر و نه دولت نمیتواند جلوی آن را بگیرند. به فرض که وازکتومی را غیرقانونی کنند، عقیم کردن مردم و یا پخش ویروس‌هایی مثل ایدز، از طریق واکسیناسیون و امثالهم ادامه خواهد داشت.

– گلوبالیست‌ها سیاست شیطان در دستکاری در خلقت را ادامه میدهند. ایران دومین کشور دنیا در تعداد عمل‌های جراحی تغییر جنسیت است. نه رهبر و نه دولت، هیچکدام توان و عزم مقابله با این کار شیطانی را ندارند.

– سقط جنین، که در کشورهای دیگر بحثهای سنگینی را باعث شده، در ایران اصلاً موضوع قابل بحثی شناخته نمیشود؛ و ظاهراً هیچ عزمی برای مقابله با آن وجود ندارد.

– آموزش همجنس‌بازی و شیوع آن،‌از طریق برنامه‌هایی مثل 2030، ادامه خواهد داشت و جلوگیری از آن در دست رهبر و رئیس‌جمهور نیست.

فرق ملی‌گرایان آمریکا با رهبران ایران

فرق ملی‌گرایان آمریکا با رهبران ایران این است که آن‌ها صادقانه به مشکلات موجود اعتراف کرده، در مورد تلاش گلوبالیستها برای تخریب کشورشان اطلاع‌رسانی میکنند، و دنبال راه حل آن میروند. تا بحال تلاش‌های متعددی کرده‌اند، و بارها بدلایل خطر شروع جنگ و یا کشتارهای جمعی false flag، عقب‌نشینی کرده‌اند. زمانی که گلوبالیست‌ها بر همه ارکان آمریکا، از جمله کاخ سفید، تسلط داشتند، آمریکا شیطان بزرگ بود؛ اما در این سالها تغییرات زیادی رخ داده است و برنده این تنازع هنوز مشخص نیست. احتمال اینکه ملی‌گرایان مسیحی موفق شوند که گلوبالیستها را ریشه‌کن کنند، هنوز وجود دارد. سفر اخیر ترامپ به انگلیس و مجبور کردن ترزا می به استعفا، در واقع برای نشان دادن این بود که پایتخت شیطان‌پرستها را تصرف کرده‌اند، و بقیه تحرکات گلوبالیستها تلاش‌هایی به اصطلاح مذبوحانه است.

اما رهبران ایران چنین وانمود میکنند که همه چیز تحت کنترل آن‌ها است و برای هرچیزی یک نقشه راه کلی دارند؛ در حالی که این یک دروغ است. به علاوه رهبران سیاسی ایران، به استحمار و خفیف کردن مردم روی آورده‌اند و با ارائه تصویر غلطی از صحنه سیاسی دنیا، سعی دارند همراهی با گلوبالیست‌ها، و یا تسلیم شدن در برابر آنها، را به عنوان «پیروزی سیاسی در مقابل آمریکا» به مردم بفروشند. در تصویری که از آمریکا ارائه میکنند، هیچ جزئیاتی درباره اختلافات سیاسی داخلی آمریکا وجود ندارد؛ و فقط نکات زشت مجموعه آن‌ها آورده شده است.

صحنه سیاسی آمریکا

صحنه سیاسی آمریکا صحنه تنازع بین ملی‌گرایان مسیحی و گلوبالیست‌های شیطان‌پرست است. گلوبالیست‌ها هم برای جلب عوام، مفاهیمی مثل لیبرالیسم، سوسیالیسم، و امثالهم را به عنوان ماسکی بر چهره کریه شیطان‌پرستی خود استفاده میکنند. مخالفت دموکراتهای گلوبالیست با مفاهیم دینی آنقدر صریح است که حتی اخیراً ذکر «خدایا کمکم کن» را از قسم در کنگره حذف کرده‌اند.[1]

شرکتهای بزرگ اینترنتی و رسانه‌های مطرح جهان تماماً تحت کنترل این گلوبالیستها هستند و هیچ تبعیتی از دولت آمریکا ندارند. هدف اصلی محدودیتهای جدید توسط یوتیوب و فیسبوک و توئیتر، طرفداران ترامپ و ملی‌گرایان هستند.

در این دو سال اخیر طرفداران ترامپ به کوچکترین بهانه‌ای از یوتیوب و توئیتر بیرون انداخته شده‌اند. حتی بعضی وقتها توئیت‌های خود ترامپ نیز حذف میشوند. یکی از شیطنت‌های توئیتر این است که پاسخ‌های توهین‌آمیز به توئیتهای ترامپ را قبل از پاسخ‌های دیگر می‌آورد، تا این تصور در مخاطب ایجاد شود که همه مردم ترامپ را مسخره کرده‌اند. دو برادر به نام Krassenstein بودند که توهین‌های آن‌ها همیشه در صدر پاسخها قرار داشت و فیلم اعتراف آن‌ها به اینکه برای این کار استخدام شده‌اند، توسط ملی‌گراها پخش شد.

با نزدیکتر شدن زمان خارج شدن مدارک FISA از رده‌بندی محرمانه، و دستگیری رهبران جناح چپ، رسانه‌ها و شرکتهای اینترنتی وابسته به گلوبالیستها، خود را برای اعلام وضعیت جنگی آماده میکنند. آخرین سنگر دفاعی آن‌ها تسلط بر افکار عمومی از طریق این رسانه‌ها و شرکتها، و بقول معروف داشتن دست برتر در ارائه narrative، است. تغییر اعلام شده در سیاست یوتیوب یکی از قدمهایی است که این شرکت برای این نبرد برداشته است.[2]

[1] Yes, Democrats Have Removed ‘So Help Me God’ From House Committee Oaths
https://www.dailywire.com/news/48088/yes-democrats-have-removed-so-help-me-god-house-paul-bois

[2] YOUTUBE CRACKDOWN: The Platform Vows to Remove ‘Thousands’ of Videos Featuring ‘Extreme Views’
https://hannity.com/media-room/youtube-crackdown-the-platform-vows-to-remove-thousands-of-videos-featuring-extreme-views/

10 نظر درباره “در ایران تصویر مغرضانه‌ای از وضعیت سیاسی آمریکا ارائه می‌شود”

 1. چند نکته:
  اولا عمل جراحی تغییر جنسیت در ایران فتوای دینی دارد و برای ذرمان ترانس سکشوالها است و برای مقابله با همجنسبازی است. به نظر من اشکالی ندارد.
  اولین بار مرحوم خمینی فتوا به مجاز بودن چنین عملی داده بود
  ثانیا در ایران سقط جنین، جز در موارد خیلی خاص(مثل خطر برای جان مادر) ممنوع است و اگر زیرزمینی ادامه دارد به این دلیل است که امکانات دولتی ایران بیش از این توان مقابله با آن را ندارد. امریکا تازه به نقطه ای رسیده که ما سالها است در آن قرار داریم و بهتر است ایالاتی که سقط جنین را ممنوع کرده اند از تجربیات ایران در این باره بهره ببرند
  ثالثا) درباره واکسیناسیون بحث زیاد میتوان کرد، اما چیزی که به نظر من میرسد این است که واکسیناسیونهای معمول، با توجه به اینکه داخل ایران ساخته میشوند، چندان خطری ندارند(ولی برعکسش را شنیده ایم. مثلا شنیده ایم که آلبرایت وزیر اسبق خارجه امریکا اعتراف کرد که تحریمهای دارویی و نرسیدن واکسیناسیون سبب مرگ صدهاهزار کودک عراقی در دهه 90 شده، اما این همه سال استفاده از آن در کشورهای مختلف جهان موارد مضری به آن صورت گزارش نشده) و برخی واکسنهای خاص مثل هاری که مناسبتی زده میشوند(واکسن هاری پس از سگ گزیدگی انجام میشود) نمیتوانند برنامه ریزی کلانی را در پی داشته باشند. البته میتوان پذیرفت که برخی واکسنهای جدید مثل واکسن HPV یا واکسنهای آنفلوآنزا خطرناک باشند و ما نیز بارها شنیده ایم که واکسنهای ارسالی بیل گیتس امریکا به فلان کشور افریقایی خطر عقیمسازی داشته اند.
  اما نمیتوانیم چنین چیزی را درباره ایران بپذیریم. در ایران فقط یک دوره سعی شد که واکسن HPV تبلیغ شود که با مقاومت جدی از سوی جامعه و نخبگان پس زده شد و از دیگر سو آنهم معلوم نبود که انگیزه سودجویانه بوده، از بین بردن حیا بوده یا این چیزی که شما میگین
  و رابعا رهبر ایران توفیقات خیلی بیشتری در مقابله با گلوبالیسم در مقایسه با ملی گرایان امریکا داشته. در حالی که ملی گرایان امریکایی صرفا وعده میدهند و حتی به نظر میرسد آلت دست گلوبالیستها شده اند، رهبری ایران توانسته توطئه های بزرگ غرب مدرن را خنثی کند، از توطئه های جنگ در یکی دو ماه اخیر بگیرین تا توطئه جنگ سی ساله مذهبی در خاورمیانه، استقلال کردستان و همچنین پروژه های خاورمیانه بزرگ. پروژه معامله قرن هم با عملکرد بی نقص حماس در به هم ریزی داخل اسراییل با موفقیت عملا منتفی شده.
  در باب نزدیکی ایران و چین هم شما زیادی نگران هستید، ایران نشان داده که کشوری نیست که بقیه بتوانند آنرا آلت دست خود کنند، روابط نزدیک اقتصادی فعلی ایران و چین هم ابدا به معنای نفوذ استراتژیک چین در ایران نیست.

  1. باسمه تعالی
   ۱- این فتاوای دینی همانطور که مستحضرید، معمولاً جواب به سئوالی است، که میتواند فرض سئوال غلط باشد. مثلاً سئوال می‌شود اگر فلان ماهی فلس داشته باشد آیا حلال است؟ جواب هم واضحا این است که اگر چنین باشد حلال است. اما صاحب فَتوا در تشخیص اینکه آیا آن ماهی واقعاً فلس دارد یا نه، وارد نمیشود.
   مسأله تغییر جنسیت نیز به همین صورت است: پزشکان سئوال میکنند که اگر بشود با عمل جراحی تغییر جنسیت موفقیت‌آمیز انجام داد، و فردی را از مشکل روانی رهانید، آیا چنین عملی مجاز است؟ جواب هم واضحا مثبت است.
   اما واقعیت این است که فرض این سئوال غلط است. عمل جراحی تغییر جنسیت هیچ چیزی را عوض نمیکند و فقط فرد را ناقص‌الخلقه‌تر میکند. به علاوه ایران مقام دوم تغییر جنسیت در دنیا، بعد از تایلند، را دارد. چرا برای هیچ‌کس سئوال پیش نمی‌آید که چطور چنین چیزی ممکن است؟
   ۲- وضع سقط جنین در ایران برابر بی‌قانون‌ترین کشورهای دنیا است. وقتی نظام رسیدگی به پرونده‌های پزشکی را به خود «نظام پزشکی» واگذار میکند، انتظار اینکه پزشکان برای همدیگر دردسر درست کنند، را نباید داشت. چنین وضعیت بی‌قانونی در بسیاری از کشورهای پیشرفته‌تر وجود ندارد.
   ۳- توفیقات قبلی رهبر ایران در مقابله با گلوبالیسم را منکر نیستم. اما وضعیتی در ایران پیش آمده، که لازم دیدم هشدار بدهم. جامعه روزبروز به سمت عوامیگری بیشتر سوق دارد. جناح‌های موافق و مخالف نظام هم هردو نفع خود را در عوامی بارآوردن مردم می‌یابند. تصویری که این دو جناح ارائه میکنند، یک تصویر ساده شده کاریکاتوری است، تا ذهن ساده‌اندیش عوام راحتتر بتواند آن را جذب کند. مثلاً یک جناح از جاسوس KGB بودن رهبر حرف میزند و جناح مقابل خبرهای ملاقات او با امام زمان را پخش میکند. هر کسی هم که این روایتهای کاریکاتوری را قبول نکند، حتماً باید عامل نفوذی جناح مقابل باشد.
   ۴- درک تفاوت جریان‌های سیاسی داخلی و افراد مختلف در ایران برای ایرانی‌ها آسان است. مثلاً وقتی که یک هنرپیشه و یا سیاستمدار بازنشسته اظهار نظر شاذّی کند، کسی آن را «نظر ایران» و یا «تصمیم نظام» تلقی نمیکند. آمریکا هم مشترکات بسیاری در مشکلات اجتماعی و سیاسی و نفوذ صاحبان قدرت و مافیاهای شیطانی، با ایران دارد. تنوع جناح‌های سیاسی و اجتماعی آن هم از ایران کمتر نیست. اما اهل سیاست در ایران سعی میکنند که آمریکا را یک جعبه دربسته معرفی کنند، که داخل آن فقط چیزهای ناپسند قرار دارد. چنین رویکردی برای ساده کردن مدل ارائه شده به مردم و عوامی بارآوردن آن‌ها است، و به علاوه صادقانه نیست.
   واقعیت این است که اکثر مشکلاتی که مردم ایران با آن روبرو هستند، مردم آمریکا نیز دچار آن هستند. افراد بسیاری را در آن جامعه میتوان یافت که برای مقابله با مشکلات و حل آن تلاش میکنند. بعضی‌ها در ایران وقتی مشکلات جامعه خود را می‌بینند، برای خود از خدا توفیق و نصر و ظفر طلب میکنند. اما وقتی نوبت مردم آمریکا می‌شود برای آن‌ها بدترین آرزوها را دارند و مثلاً از نزول عذاب بر آن‌ها ابراز خوشحالی میکنند. چنین وضعیتی نتیجه ارائه تصویری مغرضانه و کاریکاتوری از وضعیت جامعه آمریکا در ایران، و تلاش برای عوامی بارآوردن مردم است.
   ۵- چین توانسته از طریق تأمین زیرساختهای مخابراتی ایران، سلطه کامل اطلاعاتی بر ایران داشته باشد. نمیدانم چه زمانی مقامات ایرانی متوجه عمق این خطر خواهند شد. به علاوه چین از طریق تأمین قطعات فنی لازم برای صنایع نظامی ایران، به اصطلاح Supply Chain Management، توانسته قطعاتی را وارد زنجیره تأمین قطعات کند که از طریق آن‌ها بشود سیستم‌های نظامی ایران را، در صورت لزوم، از کار بیاندازد. بنابراین موشکهای ایران در سناریوی جنگ در مقابل چین، قابل Jamming خواهند بود و روی آن‌ها نمیشود حساب کرد. همین دو مورد برای اثبات اینکه نفوذ استراتژیک چین در ایران قبلاً رخ داده، کافی است.

 2. 1-هرچند این عمل منجر به ناقص شدن فرد میشود، اما کسانی که ترنس سکشوال هستند(و با همجنسگرایان عادی متفاوت اند. این دسته اصلا خودشان را همجنسگرا نمیدانند. بلکه خودشان را به جنس دیگر متعلق میدانند. مثلا اگر مرد هستند خودشان را زن احساس میکنند) این درمان بهترین درمان ممکن برای ایشان است. من خودم از نزدیک یک مورد ترنس سکشوال را از نزدیک میشناختم. زن بود و خودش را مرد حس میکرد. حتی ازدواج هم کرد، اما طلاق گرفت و مدتها مشکل داشت. همین چند مدت قبل تغییر جنسیت داد، ازدواج کرد و اکنون یک زندگی نسبتا نرمال دارد. علاوه بر این برخی تغییر جنسیتها به افراد دو جنسه برمیگردد.
  5- در مورد مخابرات علاوه بر هواوی، شرکت اریکسون هم در ایران فعالیت دارد و علاوه بر این ایران شرکتهایی دارد که در حال در دست گرفتن زیرساختهای مخابراتی کشور هستند و این روند را تا حدی اصلاح میکنند.
  درباره موشکهای ایرانی هم مسئله ای که عنوان میکنید، جدی است، اما از طرف دیگر باید در نظر بگیریم که این مسئله خاص ایران نیست. با توجه به اینکه تعداد زیادی از کارخانجات ریخته گری الکترونیک در چین قرار دارند، چنین خطری برای همه جای جهان وجود دارد. هرچند که نمیتوان از کارآیی جمینگ چینی در روز واقعه اطمینان داشت. قطعات الکترونیکی تسلیحات در محافظت بالا در مقابل جمینگ قرار داده میشوند و تخریب آنها کار آسانی نیست.

  1. در مورد موفقیت عمل تغییر جنسیت یک نمونه را مثال زدید.
   آیا توجیهی برای داشتن مقام دوم آمار عملهای تغییر جنسیت در دنیا نیز دارید؟

 3. تنها عمل تغییر جنسیت قانونی در ایران که با حمایت دولتی هم انجام میشود مربوط به ترانس سکشوالها و دوجنسه ها است و برای انجام آن هم باید از پزشکی قانونی مجوز داشت. کسب این مجوز هم کار آسانی نیست و افراد نمیتوانند به دلخواه آنرا انجام دهند.
  این آمار دوم بون ایران در دنیا اگر واقعی باشد نشان میدهد که ایران بیش از همه ممالک عالم به درمان ترانسها و دوجنسه ها اهتمام دارد(که در بین همجنس بازان طرفدار دارند و از عوامل تعمیق و گسترش همجنسگرایی و رفتارهای همجنس بازانه هستند) و نشان از مبارزه با همجنس گرایی/بازی دارد.

  1. این لینک درباره آمار عمل تغییر جنسیت است:
   https://en.wikipedia.org/wiki/Sex_reassignment_surgery
   وجود دوجنسیتی‌ها یک اتفاق جدید نیست و سابقه تاریخی دارد. اما شاهدی بر اینکه وجود آنها همیشه ملازم همجنس‌گرایی بوده، نمی‌شناسم.
   بنابراین احتمالا این دلیل قابل خدشه است.

 4. البته من هم قبول دارم که بهتر است این عمل انجام نشود، چون که آسیب زیادی به فرد میزند و قطعا باید برای افرادی که ترانس یا دوجنسه نیستند، ممنوع شود، اما رنجی که افراد ترنس و دوجنسه در زندگی میکشند هم بسیار زیاد است. قضاوت اخلاقی کردن ساده نیست.
  اگر هم بخواهیم به صرف این دلیل که خلقت خداوند است، عمل را مجاز ندانیم، نباید برای نقایص مادرزادی دیگر عمل را مجاز بدانیم.

 5. امروز خبر رسید که دو سناتور سابق جمهوری خواه به قتل رسیده اند.
  آیا این امر در راستای جدال ملی گرایان و گلوبالیستها قابل تفسیر است؟

  1. بله، خودکشی دو پلیس دیگر نیز صحنه سازی شد. آن دو نفر هم در رابطه با محتوای کامپیوترهای weiner و podesta درگیر بودند.
   برادر هیلاری هم احتمالا کشته شده، اما هنوز مشخص نیست کدام طرف این کار را کرده:
   https://nypost.com/2019/06/08/hillary-clintons-brother-tony-rodham-dead-at-65/
   جناح چپ سعی دارد چنین به طرفداران خود و کشورهای دیگر بفهماند که توان حذف ترامپ درآینده نزدیک را دارد.
   به همین دلیل روسیه نگران است و جنگ تجاری با چین به توافق جامع نرسیده
   ایران هم احتمالا منتظر این است که برنده نهایی دعوا مشخص شود

 6. امروز خبر رسید که امارات در کاخ سفید جاسوسی و دخالت میکند و آنرا جامعه اطلاعاتی امریکا کشف کرده. با توجه به اینکه خبر را اینترسپت داده که متعلق به Ebay و مافیای گلوبالیست جهانی است و ار طرف دیگر هیپت حاکمه امارات هم جزو همین مافیا است و سالها است که در دبی به پولشوییُ قاچاق انسان، مواد مخدر و …. اشتغال دارند، میشود این را تعبیر کرد که مافیای گلوبالیست برای جان به در بردن از مهلکه در حال قربانی کردن پیاده ها است؟
  به نظرم ابوظبی حد خودش را نشناخته و بازی خیلی خطرناکی کرده.
  https://theintercept.com/2019/06/10/trump-uae-businessman-spy/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>