شکست‌های اخیر گلوبالیست‌ها در جهان

شکست‌های اخیر گلوبالیست‌ها در جهان

باسمه تعالی

در این ماههای اخیر، گلوبالیست‌ها عقب‌نشینی‌های عمده‌ای داشتند و در بسیاری از میادین رقابت شکست خوردند. شکست‌های بسیار دیگری نیز در انتظار آنان است. به عنوان نمونه انتظار می‌رود در انتخابات جاری پارلمانی اروپا، که تا ۲۶ ماه می ادامه دارد، پاپیولیست‌ها و ملی‌گراها پیروزی عمده‌ای کسب کنند. این اتفاق احتمالاً به فروپاشی اتحادیه اروپا، در شکل کنونی آن، منجر خواهد شد. به همین دلیل Mario Monti نخست وزیر Jesuit سابق ایتالیا، چنین اظهار نظر کرده که «پیروزی پاپیولیستها در انتخابات اروپا به معنی جنگ جهانی سوم است.» این انتخابات، چه به جنگ سوم منجر بشود و یا نشود، به احتمال زیاد آخرین انتخابات اروپا خواهد بود.

تلاش‌های زیادی برای راه‌اندازی جنگ جهانی در جریان است

البته گلوبالیست‌ها منتظر نتایج انتخابات اروپا نمانده‌اند و در ماههای اخیر تلاش‌ آن‌ها برای راه‌اندازی جنگ جهانی خیلی زیادتر شده است. بعضی از این تلاش‌ها در رسانه‌ها بازتاب داشته، توجه همه دنیا به آن جلب شده است. مثلاً حرفهای تحریک‌آمیز جان بولتون بر علیه ایران و عملیات false flag فجیره، به قصد شروع جنگی بود، که واضحا محدود به خلیج فارس نمیشد و خیلی سریع به بقیه دنیا سرایت میکرد. ترامپ که در حال حاضر توان حذف همه عوامل نفوذی در تیم خود را ندارد، سعی کرد که عجالتاً جلوی راه‌اندازی جنگ را بگیرد. او در مصاحبه صریحاً اعتراف کرد که «ما یک صنعت نظامی داریم که جنگ را دوست دارند.»[1]

اما درباره نقش طرف دیگر معادله، یعنی گلوبالیست‌های داخل ایران، کمتر اطلاع‌رسانی شد. در ایران نیز فراماسون‌های وابسته به گلوبالیست‌ها، تلاش زیادی کردند تا چنین جنگی سر بگیرد؛ جنگی که تنها خاصیت آن این است که به گلوبالیست‌ها کمک میکند تا شکست‌های خود در صحنه‌های دیگر جهانی را جبران کنند.

جدا از آن چیزی که در رسانه‌ها می‌شود یافت، تلاش‌های متعدد دیگری برای راه‌اندازی جنگ جهانی شده، که درباره آن کمتر اطلاع‌رسانی شده است. به عنوان نمونه ماه گذشته خانم ژنرال همجنس‌باز آمریکایی به نام Kristin Goodwin، که یکی از فرماندهان نیروی هوایی آمریکا بود، اخراج شد.[2] دلیل اخراج او این بود که نیروهای خود را برای بمباران اتمی روسیه آموزش میداد، و این کار روسیه را نگران کرده بود.[3] برداشت روسیه از این اقدام‌ها این بود که ترامپ توان مدیریت این افراد یاغی در ارتش را ندارد و ممکن است هر لحظه یکی از یاغی‌ها حمله اتمی پیش‌دستانه به روسیه را شروع کند. بعضی از اتاق‌های فکر نیز مطالبی منتشر میکنند که بیش از پیش روسیه را حساس کند. مثلاً مؤسسه Rand مقاله‌ای درباره روشهای نابود کردن روسیه منتشر کرده بود.[6] سناریویی که در فیلم قدیمی دکتر Strangelove نشان داده شده بود، واقعاً بارها در واقعیت رخ داده است.

نمونه دیگر تلاش وزیر دفاع انگلیس برای راه‌اندازی جنگ بود، که در همین وبلاگ آن را گزارش کردم.[4] متعاقب آن انگلیس فرمانده ناوهواپیمابر خود را برکنار کرده، دستور بازگشت سریع این ناو به پایگاه خود را صادر کرد.[5] البته بهانه‌ای که در رسانه‌ها برای این کار آورده شد، مشخصاً برای مصرف عوام بود. دستور بازگشت ناو نشان از این دارد که این فرمانده یاغی بود. هرچند انگلیس تحت کنترل ملکه و مرکز اصلی گلوبالیست‌ها است، ملی‌گرایان آمریکا توانسته‌اند بسیاری از سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی این کشور را زیر یوغ خود درآورند.

دستور ترامپ برای خارج شدن بعضی مدارک از طبقه‌بندی محرمانه

حدود ۱۲ روز پیش QAnon از نزدیک بودن خارج شدن بعضی مدارک FISA از رده بندی محرمانه خبر داده بود. دیروز ترامپ اختیار این کار را به رئیس قضا، ویلیام بار، واگذار کرد. دلیل اینکه دموکراتها نیز این روزها دوباره بحث محاکمه و رأی عدم اعتماد به ترامپ، یا به اصطلاح impeachment، را شروع کرده‌اند، این است که میدانند افشای این مدارک زمینه طرح دعوا بر علیه آن‌ها در دادگاه را فراهم کرده و بسیاری از آن‌ها به زندان خواهند رفت. ادعای Q این است که افشای این مدارک به دستگیری تعداد زیادی از دموکراتها منجر شده، در نهایت دموکراتها اکثریت خود در کنگره را از دست خواهند داد.

یکی از نکات قابل ذکر دستور ترامپ این بود که وظیفه declassify کردن این مدارک، موسوم به BUCKET 5، را برخلاف رویه معمول به رئیس قضا واگذار کرد. رویه رسمی این است که این کار به رئیس دپارتمان اطلاعات و امنیت DNI، که ریاست تمام سازمان‌های اطلاعاتی را به عهده دارد، واگذار شود؛ تا این دپارتمان اول مطالبی که نشر آن‌ها به امنیت ملی ضربه میزند را حذف کند و بعد اجازه نشر بقیه را بدهد. Q قبلاً درباره اینکه رئیس این دپارتمان، به نام Coats، نفوذی است، تلویحا مطلبی گفته بود. در این کار اخیر نیز ترامپ به او اعتماد نکرد و این دپارتمان را دور زد. Q دیروز در پست 3347 خود این نکته را یادآوری کرد.

ظاهراً قرار است ویلیام بار تا پایان ماه جاری میلادی این مدارک را در معرض دید عموم قرار دهد.

هر قدمی که ملی‌گرایان آمریکا برای حذف عوامل Deep State، و به اصطلاح پاک کردن مرداب سیاسی این کشور، برمی‌دارند، تلاش گلوبالیست‌ها برای راه‌اندازی جنگ جهانی بیشتر میشود.

انتخابات اندونزی

یکی دیگر از صحنه‌های رقابت بین‌المللی در آسیای جنوب شرقی است. اخیراً آمریکا به تلاش‌های خود برای کنترل چین کمونیست، موتور محرکه اصلی گلوبالیسم، افزوده، این تنازع از حالت جنگ تعرفه‌ها خارج شده است. یکی از موفقیت‌هایی که اخیراً ملی‌گرایان در برابر چین بدست آوردند، این بود که چند روز پیش Scott Morrison، که یک مسیحی معتقد است، توانست در انتخابات استرالیا، بر کاندیدای طرفدار چین Bill Shorten، پیروز شود. در بقیه کشورهای اطراف چین، مانند لائوس و تایلند، نیز ملی‌گرایان فعالیت زیادی برای خارج کردن عوامل چین از صحنه سیاسی انجام داده‌اند.

در انتخابات اخیر اندونزی رئیس‌جمهور کنونی، به نام Joko Widodo، که طرفدار چین است توانست با ٪۵۵ آرا پست خود را حفظ کند. اما طرفداران کاندیدای ضد چین، به نام Prabowo Subianto، به نتایج انتخابات قانع نشده‌اند و تظاهرات و درگیری خیابانی را شروع کرده‌اند. به همین دلیل قدرتهای بزرگ دنیا احتمال شدت گرفتن درگیری‌ها را داده، نیروهای خود را به آن منطقه اعزام کرده‌اند. اعزام هواپیماهای رافائل فرانسوی و و نیروهای دریایی کشورهای دیگر به آن منطقه به دلیل احتمال رخداد جنگ داخلی در اندونزی و یا جنگ بین‌المللی است. حتی احتمال دارد برای تضعیف وابستگان به چین در اندونزی، ملی‌گرایان سعی کنند که فروپاشی بازار سهام و روپیه اندونزی را باعث شوند.

در این بین گلوبالیست‌های ایرانی به دنبال عضویت کامل در سازمان شانگهای، و اتحاد استراتژیک با چین هستند. در حالی که این بزرگترین اشتباه استراتژیک تاریخ چند صد ساله اخیر ایران محسوب میشود. چون تهدیدی که از طرف چین متوجه ایران است، تنها با تهدید مغول قابل قیاس بوده، بلکه از آن بسیار جدی‌تر است. چون مغولها فقط یک نیروی نظامی بودند و از نظر فرهنگی حرفی برای گفتن نداشتند. اما چین، همانطور که در استان اویغور نشان داده، به چیزی کمتر از محو کامل دین و زبان کشورهای تحت تسلط خود راضی نخواهد شد؛ و اگر قادر باشد، جمعیت موجود را هم از بین خواهد برد.

[1] Trump: ‘You Do Have a Military-Industrial Complex. They Do Like War.’
https://www.cnsnews.com/news/article/susan-jones/trump-you-do-have-military-industrial-complex-they-do-war

[2] Air Force Academy Abruptly Removes Its Commandant Of Cadets
https://www.npr.org/2019/04/29/718512535/air-force-academy-abruptly-removes-its-commandant-of-cadets

[3] U.S. Air Force B-52 Bombers Practiced a Nuclear Strike on Russia Last Month
https://nationalinterest.org/blog/buzz/us-air-force-b-52-bombers-practiced-nuclear-strike-russia-last-month-54182

[4] برکناری وزیر دفاع بریتانیا
https://shakeri.net/4655

[5] Let me borrow your ride: US gets UK carrier, while her captain gets the boot
https://www.rt.com/news/459929-queen-elizabeth-captain-marines/

[6] Rand Corp.: ‘How To Destroy Russia’
https://www.zerohedge.com/news/2019-05-22/rand-corp-how-destroy-russia

[7] Australia’s conservative government on course for ‘miracle’ election victory
https://www.reuters.com/article/us-australia-election/australias-conservative-government-on-course-for-miracle-election-victory-idUSKCN1SN2LW

4 نظر درباره “شکست‌های اخیر گلوبالیست‌ها در جهان”

 1. با سلام و قبولی طاعات در شب قدر.
  اکنون هند و روسیه هم عضو گیمان شانگهای هستند، کشورهایی که رقابتهای سنگینی با چین دارند و اکنون نیز در کنترل گلوبالیستها نیستند.
  با این وجود فکر میکنید باز هم پیوستن ایران به این سازمان خطرناک باشد؟

  1. ضمن عرض سلام و تشکر از عنایت جنابعالی،
   انشاالله که طاعات و عبادات جنابعالی مقبول درگاه حق باشد.
   بخاطر دارم زمانی روسیه درخواست عضویت ناتو را کرده بود. یکی از سیاستمداران غربی هم گفته بود که «تعریف ناتو این است که آمریکا را بالا نگه دارد و آلمان را زیردست و روسیه را بیرون از این مجموعه. بنابراین چنین چیزی ممکن نیست.»
   سازمان همان سازمان است، اما معنی عضویت هر کشور با دیگری فرق دارد.
   روسیه از میزان نفرت جناح چپ و امکان قدرت گرفتن دوباره آنها نگران است. بنابراین سعی دارد با تشکیل یک بلوک قدرت دیگر بین چین و آمریکا تعادل ایجاد کند. نگرانی روسیه از چین در طولانی مدت بیشتر از آمریکا است. اگر سرحدات چین و روسیه را نگاه کنید، خواهید یافت که طرف چین آباد و پرجمعیت و طرف روسیه بیابان است. در بعضی موارد چینی‌ها زمینهای آنطرف مرز را کرایه میکنند تا کشاورزی کنند. روسیه نیروی انسانی لازم برای دفاع از مرزهای خود را ندارد.
   حکمت عضویت هند هم این است که یک تهدید بالقوه را با تطمیع رام کنند و از دست آمریکا خارج کنند.
   اما نقش ایران در چنین سازمانهایی این است که نفت خود را ارزان بدهد و جنس چینی وارد کند و سیستمهای دفاعی خود را توسعه نداده، از دیگران برای دفاع کمک بگیرد. چنین نحوه عضویتی باعث میشود که طمع چین برای تصرف منابع نفتی خلیج فارس زیادتر شود.

 2. سلام
  اطلاع دارید، چرا قانون اختیارات دفاع ملی آمریکا به ترامپ مجوز برگزاری رژه نظامی در آبان ۹۸ داده است؟!

  1. ضمن عرض سلام،
   تا جایی که چک کردم، رژه نظامی قرار است در ۴ جولای انجام شود.
   ظاهرا ترامپ که سال ۲۰۱۷ برای رژه نظامی سالگرد پایان جنگ دوم جهانی به فرانسه رفته بود، از شکوه این ٰرژه لذت برده بود و میخواست مشابه همین رژه در آمریکا انجام شود.
   اما سال گذشنه موفق نشد؛ چون اولا حدود ۹۰ میلیون دلار هزینه داشت، که مخالفان ترامپ خیلی روی این هزینه اعتراض کردند. دوما ادعای شهرداری این بود که حضور تانکها به خیابان‌ها صدمه زده و آتش بازی نیز برای جان مردم خطر دارد.
   امسال هم قرار است رژه فقط با وسایل نقلیه چرخ‌دار انجام شود و محدود باشد. از آنجهت که رئیس‌جمهور در چنین مراسمی سخنرانی خواهد کرد، اعتبار و وجهه ترامپ را افزایش خواهد داد. به همین دلیل مخالفان و رقبای انتخاباتی دوست ندارند چنین رژه‌ای انجام شود.
   در مورد رژه در آبان ۹۸ چیزی پیدا نکردم.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>