درباره اعترافات ضارب خیابان مدنی

درباره اعترافات ضارب خیابان مدنی

باسمه تعالی

چند روز پیش خبری خواندم درباره شخص معتادی که در خیابان مدنی با چاقو به مردم حمله کرده و چند نفر را مجروح کرده یا به قتل می رساند. قاتل در اعترافات خود چنین گفته بود:

مدتی بود صدایی در سرم به من دستور می‌داد كه چه كارهایی را انجام دهم. روز حادثه نیز آن صدا از من خواست كه با چاقو به مردم حمله كنم.

در مقاله ای تحت عنوان روش های کنترل اذهان و رفتار در این باره نوشته بودم که در حال حاضر تسخیر افراد به روش های زیر ممکن است انجام شود:

اول کار گذاشتن یک چیپ الکترونیک در بدن به نحوی که خود فرد از چنین چیزی خبر نداشته باشد.

دوم ایجاد احساس شنیدن صدا در مغز با استفاده از امواج الکترومغناطیس که میتواند از طریق دکل های تلفن همراه برای تمام شهر پخش شود و یا دستگاههایی که فقط یک فرد مشخص را هدف قرار دهند.

سوم بالا بردن سطح حساسیت و آسیب پذیری روانی فرد با استفاده از مواد و داروهایی که او را برای تحت تاثیر قرار گرفتن از امواج آماده تر میکند.

چهارم روش های عمومی کنترل ذهن مانند هیپنوتیزم.

البته لازم به ذکر است که همه این روش ها روی افرادی بهتر کار خواهد کرد که تمرین مبارزه با نفس اماره ندارند و افراد مذهبی که بطور روزمره سعی دارند نفس خود را کنترل کنند و هرچه که نفسشان طلب کرد را دنبال نکنند، کمتر تحت تاثیر این روش ها قرار خواهند گرفت.

هدف از نوشتن آن مقاله این بود که درباره استفاده سازمان های جاسوسی دشمنان اسلام و ایران از این روش ها برای به آشوب کشیدن ایران و نا امن کردن جامعه هشدار داده شود. خبر قتل خیابان مدنی شاهدی بر این است که استفاده از چنین روش هایی در حال گسترش است و اگر این مطلب کنترل نشود، ممکن است به زیاد شدن حملات انتحاری و خرابکاری در تاسیسات صنعتی و نظامی منجر شود.

بنابراین پیشنهاد میکنم که اگر با فردی برخورد کردید که احساس میکند ندایی درونی با او حرف زده و از او میخواهد کاری را انجام دهد، چنین مواردی را جدی گرفته و سعی کنید علت آنرا ریشه یابی کرده و از حاد شدن آن جلوگیری کنید. شاید برای این کار تغییر رژیم غذایی و یا تغییر موقت محل سکونت نیز کمک کند.

اگر در این باب به جامعه اطلاع رسانی شود، احتمالا جلوی خسارات بیشتر بعدی را بهتر بشود گرفت.

6 نظر درباره “درباره اعترافات ضارب خیابان مدنی”

 1. سلام
  چندین هفته است که وبلاگتان را به روز نمی کنید و متاسفانه از شما بی خبریم.
  باور بفرمایید شاید در این مدت روزی نباشد که به این آدرس سر نزده باشم و چند بار هم خواستم تا چیزی بنویسم، اما منصرف شدم!!!!!
  به هر حال امیدوارم که حال و احوالتان خوب باشد و زندگیتان بر وفق مراد.

  1. ضمن سلام و عرض تشکر از لطف شما،
   یکی دو هفته اول سرم شلوغ بود و وقت کافی برای تهیه مطالب پیدا نکردم. بعد از آن هم دیدم که اعتراضی به وقفه در ارسال مطالب نشد. تصورم این بود که اگر مراجعه کنندگان به وبلاگ، مطالب را مفید و قابل خواندن بیابند، حتما از وقفه پیش آمده گله میکنند.
   اما در چهار هفته گذشته هیچ کامنتی در وبلاگ گذاشته نشد، لذا کمی دلسرد شده بودم.
   بهرحال از عنایت شما متشکرم و انشاالله سعی خواهم کرد ارسال مطالب جدید را ادامه دهم.
   مسعود

  1. با سلام،
   از لطف شما کمال تشکر را دارم و حداکثر سعی خود را انشاالله خواهم کرد که مطالبی مفید عرضه کنم.
   با تشکر مجدد

  1. ضمن عرض سلام،
   در قرآن درباره محدودیت توان ابلیس توضیح کافی داده شده است. ابلیس و بقیه اجنه فقط میتوانند دعوت کنند و اگر کسی به حرف آنها گوش داد، در مال و اولاد او شریک شوند.
   دعوت شیطان را همه ما تجربه کرده‌ایم؛ و با تسخیر فرق دارد. اجنه اجازه تسخیر آدم را ندارند.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>