باسمه تعالی

بردگی مدرن یا Human Trafficking در دنیای به اصطلاح متمدن به شدت رواج دارد؛ و بعد از تجارت مواد مخدر دومین تجارت بزرگ دنیا است.[1] این تصور که مسأله بردگی با ملغی کردن آن در ۱۵۰ سال پیش، برای همیشه حل شده، فقط یک تصور کودکانه است؛ و هیچوقت این تجارت متوقف نشده است. بلکه در حال حاضر حجم این تجارت از صده‌های پیش بیشتر و نگران کننده‌تر شده است. چون زمینه‌های جدیدی در تجارت برده ایجاد شده که قبلاً وجود نداشت. مثلاً تجارت اعضای بدن یا Organ Harvesting، زمینه‌ای است که جدیداً بوجود آمده و تقاضای بازار مصرف را بالا برده است. به همین دلیل تیم ترامپ برنامه سنگینی برای مقابله با آن تدوین کرده است.[2] اما آنچه که بیش از همه در این زمینه نگران‌کننده و هراس‌آور است، استفاده از کودکان در مراسم شیطانی قربانی انسان است.

هرچند مراسم شیطانی قربانی انسان همیشه در تاریخ رخ میداده، اما در دوره معاصر در سطح نگران‌کننده‌ای گسترش یافته است. هدف این قربانی، سوءاستفاده جنسی از کودکان و یا بردگی جنسی نیست. بلکه این کودکان به شدت شکنجه می‌شوند تا به حداکثر ترس و وحشت برسند تا هرمون‌های ترشح شده در خون آن‌ها به حدی برسد که خون آن‌ها برای شیطان‌پرستها ارزش نوشیدن پیدا کند. تجاوز به این کودکان فقط برای شکنجه و زیادی وحشت آن‌ها انجام میشود. این رفتار را Pedophilia دیگر نمیشود نامید، بلکه کلمه مناسبتر Pedopredation است.

چندی پیش به خبری درباره پخش یک فیلم در dark Web‌ برخورد کردم که ادعا میکرد فیلم مذکور هیلاری کلینتون و هما عابدین را نشان میدهد که یک دختر بچه را گرفته‌اند و پوست صورتش را کنده‌اند و برای ترساندن آن دختر، این پوست را روی صورت خود میگذارند و شکلک درمی‌آورند. بعد شروع به نوشیدن خون آن دختر کردند. شخصاً دنبال دیدن این فیلم نرفتم و به چشم خود آن را ندیدم. اما چنین کارهایی واقعاً در معابد شیطانی انجام میشود.

عکس زیر را Q در پست 2051 آورده و توئیت زیر درباره آن توضیح داده است. بطور خلاصه منظور از کلمه White Rabbits کودکانی است که در چنین مراسمی قربانی میشوند.

یکی از مراسم شیطان‌پرستها این است که مثلا در یک جزیره تعدادی بچه را می‌آورند و خود لباس به شکل خرگوش میپوشند و بعد چند بچه را جلوی بچه‌های دیگر به شدت شکنجه میکنند، و به آن‌ها میگویند که فرار کنند و خود را قایم کنند، چون اگر آن‌ها را پیدا کنند، همین بلا را سر آن‌ها درمی‌آورند. این فقط برای زیاد کردن ترس در آن‌ها است. چون بعداً همه آن‌ها را یک‌به‌یک پیدا میکنند و همین کار را با آن‌ها میکنند. QAnon یا به اختصارQ، در پست 2051 میگوید که «کسانی که از این مطالب خبر دارند، نمیتوانند بخوابند و آرام باشند». او در پستهای متعددی به دست داشتن هیلاری کلینتون و بعضی عوامل گلوبالیست عربستان سعودی در چنین مراسمی، تا قبل از اینکه بن‌سلمان، با کمک اطلاعاتی آمریکا این افراد را سرکوب کند، اشاره کرده است. در پستهای Q نام رمز هیلاری Alice و نام رمز عربستان Wonderland است. او در پست 448 که دقیقاً یکسال پیش نوشته بود، به این اشاره دارد که فقط در عربستان ۳۰۰۰ کودک از قربانی شدن در چنین مراسمی نجات داده شده‌اند. ظاهراً عربستان عمده‌ترین مرکز برای انجام چنین مراسمی بود، و در سالهای گذشته، بعضی از سفرهای مقامات غربی به این کشور، برای شرکت در این مراسم انجام میشد.

او در پست 2049 به مراکزی که این مراسم شیطانی در آن انجام میشد اشاره کرده و مراکزی که با همکاری متحدین خود، تا کنون موفق به بستن آن شده‌اند را لیست کرده است. Q ادعا دارد که هنوز عملیات تجارت کودکان برای قربانی شیطانی، در سودان و سوریه و یمن و لیبی و سومالی، بطور کامل متوقف نشده و هماهنگی برای مقابله با آن در جریان است.

جزیره  Epstein

یکی از مراکزی که Q از تعطیل کردن آن خبر داده، Epstein Island است. این نام اشاره به جزیره خصوصی فردی به نام Epstein دارد که بزرگان سیاسی زیادی را به جزیره خود، برای انجام این بازی شیطانی دعوت میکرد. نقل شده است که بیل کلینتون بارها در زمان ریاست‌جمهوری خود، با هواپیمای اختصاصی Epstein به نام lolita express به این جزیره رفته است. درباره این فرد و جزیره‌اش مطالب گمراه‌کننده زیاد پیدا میشود، اما آنچه در آنجا رخ میداده، خیلی جدی‌تر و وحشتناک‌تر از چیزی است که در رسانه‌ها پیدا خواهید کرد.

هائیتی

در جریان زلزله هائیتی در سال ۲۰۱۰، بنیاد کلینتون حضور فعالی در این کشور داشت و مبالغ فراوانی به عنوان کمک به هائیتی از مردم جمع کرد. اما در نهایت مشخص شد که حضور در هائیتی به منظور تجارت برده است. بخشی از کودکان دزدیده شده از این کشور در مراسم قربانی شیطانی استفاده میشدند. Q در پست 1881 ادعا میکند که این تجارت برده،‌ حداقل برای استفاده در چنین مراسمی، را متوقف کرده‌اند. یکی از اتهاماتی که منجر به دستگیری هیلاری و بیل کلینتون می‌شود و حکم اعدام را برای آن‌ها قطعی میکند، همین تجارت برده هائیتی است.[3,4]

مقابله با کلیسای کاتولیک

یکی دیگر از مراکزی که در تجارت برده و کودک‌آزاری فعال است، کلیسای کاتولیک و واتیکان میباشد. قبلاً در مقاله‌ای تحت عنوان «مرور اخبار دنیا در ماه نوامبر» اخباری در این رابطه آورده بودم.[6] پس از آن نیز خبرهای دیگری در رابطه با مقابله ملی‌گرایان مسیحی با فعالیت‌های اینچنین کلیسای کاتولیک ، شنیده شد. به عنوان نمونه دادستان ایلینویز کلیسای کاتولیک را متهم کرد که مدارک کودک‌آزاری ۵۰۰ نفر از کشیش‌ها را مخفی کرده است.[5] البته این ظاهر قضیه است و احتمالاً واقعیت اخبار باید جدی‌تر از این باشد که عکس‌العمل شدید ملی‌گرایان را به همراه داشته است.

خبر دیگری که در روز ۱۲ دسامبر پخش شد، این بود که کاردینال George Pell در استرالیا به اتهام کودک‌آزاری متهم شناخته شد. اهمیت این خبر به‌قدری زیاد است که میتوان آن را مهمترین خبر ماه جاری تا این لحظه دانست. چون این فرد رئیس شبکه‌های مالی واتیکان و پدرخوانده تمام مافیاهای فساد این سیستم بود. زمینه سازی برای دستگیری او توسط اعضای اتحادیه، در درجه اول برای مقابله با قربانی انسان و تجارت برده بود.

[1] Human trafficking second largest criminal activity http://www.nationmultimedia.com/detail/asean-plus/30352974

[2] President Donald J. Trump Is Taking Action to End Human Trafficking https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/president-donald-j-trump-taking-action-end-human-trafficking/

[3] Operation Underground Railroad to bring down Haiti child sex ring https://www.news.com.au/entertainment/tv/current-affairs/sunday-nights-matt-doran-goes-undercover-with-operation-underground-railroad-to-bring-down-haiti-child-sex-ring/news-story/dcecf5950ca5b6d501c48ed927127bc3

[4] US election 2016: What really happened with the Clintons in Haiti? https://www.bbc.com/news/election-us-2016-37826098

[5] Illinois accuses 500 more Catholic clergy of child sexual abuse https://www.dw.com/en/illinois-accuses-500-more-catholic-clergy-of-child-sexual-abuse/a-46811502

[6] مرور اخبار دنیا در ماه نوامبر https://shakeri.net/3958

QAnon links: https://qmap.pub/ https://qntmpkts.keybase.pub//