افشاگری‌های اخیر ملی‌گرایان آمریکا درباره زرسالاران و ایلومیناتی

افشاگری‌های اخیر ملی‌گرایان آمریکا درباره زرسالاران و ایلومیناتی

باسمه تعالی

در ایران درباره زرسالاران و انجمن‌های مخفی و فراماسونری کتاب‌های خوبی نوشته شده است. اما ملی‌گرایان آمریکا اخیراً درباره این گروه‌های شیطانی روشنگری‌هایی کرده‌اند که برایم تازگی داشت و تابحال نشنیده بودم. همه این اطلاعات سالهای زیادی است که در دسترس مردم و در جلوی دید آن‌ها بود؛ اما کمتر کسی به آن‌ها توجه میکرد. ملی‌گرایان مسیحی پس از حادثه ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ دریافته‌اند که همراهی با گلوبالیست‌های شیطانی به نابودی کشور منجر میشود. لذا عزم خود را جزم کرده‌اند که بساط این گروه‌های شیطانی را جمع کنند. در ماه‌های اخیر آن‌ها سعی در افشای اطلاعات مربوط به فساد مالی و مراسم شیطانی این گروه‌ها، از جمله کودک‌آزاری و قربانی انسان، داشته‌اند.

حجم این مطالب به‌قدری زیاد است که کتاب‌های زیادی باید درباره آن نوشته شود و در این مقاله فقط میتوانم به بعضی از عناوین اطلاعات پخش شده اشاره کنم، تا کسانی که مایل به تحقیق و اطلاع‌رسانی بیشتر هستند، بتوانند آن را دنبال کنند.

مقدمه

قبل از شروع بحث مایل هستم که نکته‌ای را یادآوری کنم: شاید بعضی افراد عادت کرده باشند که زود مسائل را برای خود ساده کنند و وقتی یک تنازع می‌بینند یک طرف را خیر و نور، و طرف دیگر را شر وظلمت فرض کنند. در دنیای واقعی ما با خیلی چیزها سر و کار داریم که نسبت به هم یا بد و بدتر هستند و یا خوب و خوبتر. شخصاً در ماه‌های اخیر درباره نزاع داخلی آمریکا بین گلوبالیست‌ها و ملی‌گرایان مطلب زیاد نوشته‌ام؛ و قصدم طرفداری از یک جناح و یا قضاوت نیست. بلکه احساس میکنم که تحولات بسیاری به سرعت در حال اتفاق افتادن است و کسی درباره آن‌ها اطلاع‌رسانی نمیکند. عدم اطلاع از تغییرات رخ داده، باعث می‌شود بعضی شخصیت‌های سیاسی اظهارنظرهایی کنند که براساس اطلاعات تاریخ مصرف گذشته باشد.

تصور عموم مردم این است که رهبران گروه‌های شیطانی که ما آن‌ها را به عنوان زرسالاران و یا انجمن‌های مخفی و فراماسونری می‌شناسیم، پشت پرده‌هایی از رازداری مخفی شده‌اند و نمیشود اسرار آن‌ها را کشف کرد. در حالی که چنین نیست و همه آنچه را که ما به عنوان راز فرض میکنیم، در دسترس مردم و در جلوی دید آن‌ها است. منتهی مردم چنان درگیر دنیای مادی و مسائل روزمره خود هستند که کسی به واقعیاتی که با چشم خود می‌بیند، توجه نمی‌کند.

روش این گروه‌های شیطانی دقیقاً روش خود ابلیس است. در آیه ۲۰ سوره اعراف، قرآن کریم در بیان داستان شجره ممنوعه، چنین میفرماید که ابلیس به آدم و حوا میگوید:

وَقَالَ مَا نَهَاكُمَا رَبُّكُمَا عَنْ هَـٰذِهِ الشَّجَرَةِ إِلَّا أَن تَكُونَا مَلَكَيْنِ أَوْ تَكُونَا مِنَ الْخَالِدِينَ

شیطان اول به آن‌ها یادآوری میکند که خدا شما را نهی کرده که به آن شجره نزدیک نشوید، و بعد شروع به گول زدن میکند. به این ترتیب این دو نمیتوانند فراموشی و عدم اطلاع و امثالهم را بهانه تخلف خود معرفی کنند. به همین منوال مردم دوره معاصر نمیتوانند بهانه‌ای برای تسلط گروه‌های شیطانی بر خود بیاورند، چون همه ادلّه شیطانی بودن آن‌ها جلوی چشم همه است.

نقش QAnon

درباره نقش QAnon در این افشاگری‌ها و اینکه چطور او با اشارات مختلف حواس ملی‌گرایان را به این مطلب جلب کرد، و باعث شد که افراد زیادی دنبال روشنگری درباره این اطلاعات بروند، زیاد می‌شود مطلب نوشت. در اینجا فقط مختصری درباره آن مینویسم:

در پستهای متعددی QAnon به [P] اشاره کرده بود.مثلا در پست 128 این نام را آورده بود و در پست 714 چنین گفته بود که «۴۴ جادوگر باقی مانده‌اند که باید افشا شوند. بالاترین آن‌ها آخرین خواهد بود.» و بعد به [P] اشاره کرده بود. این سئوال برای خیلی‌ها پیش آمده بود که منظور او از این حرف چیست.

در پست 997 کسی از Q سئوال کرده که «آیا منظور او از [P] شخص پاپ است؟» و او چنین جواب میدهد که «ما پشتیبان‌های او را از تاریکی به روشنایی خواهیم آورد»؛ و به این روش می‌فهماند که منظورش پاپ نیست. Q در پست 1413 عکس یک جغد را آورده و جمله «محافظان پاپ» را زیر آن نوشته بود. در نهایت او در پست 1970 در جواب یکنفر دیگر که سئوال کرده بود که «آیا منظور او از [P] همان Payseur است؟»، او فقط سؤال را تکرار کرده بود، که به معنای تأیید ضمنی مطلب است.

همین مطلب باعث شد که افراد زیادی درباره پیسور تحقیق کنند و نکات بسیاری دراین‌باره برای همه روشن شود.

خانواده‌های ایلومیناتی

در آرشیوهای عمومی کتاب‌های قدیمی زیادی را می‌شود یافت که درباره زرسالاران یک یا دو قرن گذشته جزئیات دقیقی را نوشته باشند. یکی از کتاب‌های اخیر که ۲۰ سال پیش نوشته شده، کتابی است به نام Bloodlines of Illuminati که نویسنده آن Fritz Springmeier است. او، که یک مبلغ مسیحی بود، پس از نوشتن این کتاب به بهانه دزدی به زندان افتاد و سالها در زندان باقی ماند. اصل کتاب حدود ۶۰۰ صفحه است؛ ولی نسخه الکترونیکی آن، که میتوانید از کتابخانه آنلاین سازمان سیا بگیرید، حدود ۳۰۰ صفحه است.[1] در این کتاب نکات جالب توجهی درباره Payseur می‌شود یافت.

در این کتاب درباره ۱۳ خانواده اصلی ایلومیناتی بحث شده است، که خانواده روچیلد فقط یکی از آن‌ها است. کلمه Bloodline بیشتر به معنی ارتباط خونی است و به سختی بشود آن را معادل کلمه خانواده دانست. چون بخش عمده این ارتباطهای خونی از طریق حرام‌زادگی ایجاد میشود. این ارتباط‌های خونی که تحت ۱۳ نام خانواده بودند، هرکدام خانواده‌های دیگری را تحت مدیریت خود داشتند، که از آن‌ها برای اداره اموال و مخفی کردن دارائی‌ها استفاده میکردند. همه این خانواده‌ها در نهایت به خاندان سلطنتی فرانسه، که معروف به «خون خالص اژدها» هستند، وابسته بودند.

همه ما قصه‌های زیادی درباره انقلاب فرانسه و استقلال آمریکا شنیده‌ایم و در کتاب‌های رسمی تاریخ دراین باره مطالب زیادی خوانده‌ایم. اما اکثر مطالب آن‌ها افسانه‌های پوچی بیشتر نیستند و واقعیت ندارند.

یکی از کمپانی های مخفی در قرن ۱۸ در آمریکا، به نام Virginia Company بود، که توسط همان ارتباط‌های خونی ایلومیناتی،‌ تحت عنوان ۴۸ نام خانوادگی، و زیر نظر همان ۱۳ خانواده اصلی، اداره میشد. بعضی‌ها معتقدند تقسیم آمریکا به ۴۸ ایالت، بجز هاوایی و آلاسکا که بعداً اضافه شدند، در‌واقع تقسیم آن به حوزه نفوذ این ۴۸ خانواده بود.

ایالات متحده: شرکت یا دولت

تاریخ رسمی استقلال آمریکا از انگلیس، سال ۱۷۷۶ است. اما اسنادی که اخیراً درباره آن بحث میشود، نشان میدهد که در سال ۱۷۸۱ جرج واشنگتن، که یکی از افراد معروف به Founding Fathers است، به عنوان کارمند کمپانی هند شرقی از طرف شاه انگلیس توافق کرد که تا زمانی که ۲۰٪ سود درآمد کمپانی ویرجینیا به شاه داده شود، مالکیت کل آمریکا به این کمپانی واگذار میشود؛ و این توافق برای ابد برقرار خواهد بود. در همان زمان کمپانی ویرجینیا اسم خود را به UNITED STATES OF AMERICA CORPORATION AND BODY POLITIC تغییر داد.

بعضی از افراد چنین بحث میکنند که ثبت نام شرکتها، یک ثبت تجاری است و از امور سیاسی جدا است. بنابراین اسم شرکت فوق هیچ ربطی به کشور ایالات متحده ندارد. چنین ادعایی فقط برای پرت کردن حواس مردم از واقعیات است. در سال ۱۷۸۵ بنجامین فرنکلین قراردادی با این شرکت امضا کرد که براساس آن تمام مکاتبات و حمل ونقل و قراردادهای دولت جدیدالتاسیس آمریکا از طریق این شرکت مخفی انجام شود. به این ترتیب برای مردم عادی فرق دولت ایالات متحده با شرکت ایالات متحده، قابل تشخیص نبود. بسیاری از تراست‌هایی که تصور میشود که متعلق به دولت آمریکا است، در‌واقع متعلق به کمپانی ایالات متحده بود. با این روش این کمپانی مخفی معادل یک واحد سیاسی و یک کشور محسوب شده، همه چیز در این کشور تحت مالکیت این شرکت مخفی درآمد؛ و خاندان سلطنتی فرانسه مالکیت کل آمریکا را به خود اختصاص دادند.

به همین دلیل وقتی Q بخواهد از آمریکا نام ببرد آن را these UNITED STATES OF AMERICA خطاب میکند، تا مشخص شود که دریاره یک کمپانی حرف نمیزند.

مهاجرت خاندان سلطنتی فرانسه به آمریکا

زمانی که لوئی ۱۶، در جریان معروف به انقلاب فرانسه، کشته شد، پسر او را، که در سال ۱۷۸۵ به دنیا آمده بود، به لندن فراری دادند تا محفوظ بماند. زمانی که او به آمریکا رفت، نام Daniel Payseur را برگزید، چون استفاده از نام سلطنتی فرانسوی Louis Charles Bourbon-Capet عملی نبود. دانیال در سال ۱۸۰۵ در سن ۲۰ سالگی مدیریت شرکت ایالات متحده را به عهده گرفت.

در صفحه ۱۳۰ کتاب مذکور چنین آمده که Lewis Cass Payseur (1850-1939) نوه دانیال بود و او کسی بود که خانواده‌های دیگری را مانند Springs، که از ارتباط خونی روچیلدها بودند، Reynolds و Morgan، به عنوان پروکسی برای حفظ و اداره بخشی از اموال خود استخدام کرد. یکی دیگر از خانواده‌هایی که Q از آن‌ها نام برده Pickle است. Q در پست 1359 از این خانواده نام برده و تلویحا بعضی از مسئولین ایرانی را، که دچار فساد مالی شد‌ه‌اند، با این خانواده مرتبط دانسته است.

لوئیس ۳ دختر داشته که هر کدام وارث یک سوم ثروت خانواده بودند و ثروت آن‌ها تحت نام همسران آن‌ها Beatty و Poore و Boswell، تحت کنترل این خانواده باقی ماند. مالکیت شرکتهای بزرگ راه‌آهن آن دوران در دست این افراد بود.

در پست‌های خود، Q چند بار تأکید کرده که «همسران را پیگیری کنید» و منظور او این است که این همسران جادوگران معابد شیطانی هستند و شوهران آن‌ها در‌واقع مستخدمین خانواده‌ آنها هستند. هر چند اسم شرکتهای بزرگ مانند Poore به نام شوهران است، اما در‌واقع همه ثروت به خانواده همسر آن‌ها تعلق دارد.

لیستی که در لینک [2] از دارائی‌های خانواده پیسور موجود است، فقط یک سوم شرکتهای متعلق به این خانواده را لیست کرده است. در این لیست بانکهایی مثل Morgan و Bank Of America و شرکتهایی مثل جنرال الکتریک و جنرال موتورز نیز دیده میشوند. از این لیست به راحتی می‌شود نتیجه‌گرفت که تمام دارائی‌های شرکتهای بزرگ آمریکا در دست خاندان سلطنتی فرانسه و ارتباط‌های خونی این خاندان است؛ و تسلط این خاندان بر آمریکا تا به امروز نیز ادامه دارد.

مالکیت تمام شرکت‌هایی که تحت کنترل اعضای Council on Foreign Relations یا CFR هستند، به خاندان پیسور تعلق دارد و این افراد فقط عهده‌دار مدیریت آن هستند. در حال حاضر از فرد خاصی از خانواده پیسور به عنوان مالک همه ثروت خاندان نام برده نمیشود. اما در لینک زیر لیست بانکهای بزرگ را، که به عنوان اعضای تراست حافظ دارائی‌های خاندان هستند، میتوانید ببینید.[5]

فدرال رزرو

فدرال رزرو در‌واقع متشکل از ۱۲ بانک خصوصی است.[4] اگر مالکیت آن بانکهای خصوصی را دنبال کنیم، به شرکتهای راه‌آهن، مثل Chicago Railroad، و معادن طلای تحت مالکیت پیسور میرسیم. یعنی مالکیت تمام بانکهای خصوصی که فدرال رزرو را تشکیل میدهند، در نهایت به خاندان پیسور برمی‌گردد.

برنامه ملی‌گرایان برای فدرال رزرو

ترامپ اخیرا تهدید فدرال رزرو را خطرناکتر از تهدید چین دانست؛ چون این بانک قصد دارد فروپاشی اقتصاد آمریکا را کلید بزند تا شورش‌های اجتماعی متعاقب آن، اجازه حذف شبکه‌های شیطانی را به ملی‌گرایان ندهد. Q در پاسخ یکنفر که سئوال کرده بود «آیا فدرال رزرو را تعطیل میکنند؟» گفته بود که «ساختار عوض میشود».

برای اینکه بتوان به سلطه خاندان سلطنتی فرانسه بر تمام اموال آمریکا پایان داد، ترامپ یک دستور اجرائی در21 دسامبر 2017 امضا کرد که عنوانش این بود:

Executive Order Blocking the Property of Persons Involved in Serious Human Rights Abuse or Corruption

در۲۰ جولای ۲۰۱۸ نیز ترامپ یک دستور اجرائی دیگر با این عنوان صادر کرد:

Notice Regarding the Continuation of the National Emergency with Respect to Transnational Criminal Organizations

معنی این دستورهای اجرائی این است که ملی‌گرایان قصد دارند در آینده خیلی نزدیک، با ملی کردن فدرال رزرو و مصادره اموال خانواده‌های وابسته به خاندان سلطنتی فرانسه، به سلطه ایلومیناتی و همه خانواده‌هایی که از نظر خونی با آن‌ها ارتباط دارند، خاتمه دهند. چنین کاری عملی نیست، مگر اینکه تمام اعضای این شبکه شیطانی در سراسر دنیا ریشه‌کن شوند و مدارک فساد همه وابستگان به شبکه‌های بانکی آنها، از جمله بانکهای وابسته به روچیلدها، رو شود.

برنامه ملی‌گرایان مسیحی این است که بین کریسمس تا سال نو، یعنی کمتر از یک هفته دیگر، دهها هزار نفر از وابستگان به گلوبالیست‌ها را دستگیر کنند و با اجرا کردن دستورات اجرائی فوق‌الذکر، بانک فدرال رزرو را ملی کرده، و مالکین آن‌ها را به جرم فساد مالی و تشکیل شبکه‌های جرائم سازمان یافته، به زندان بفرستند. این روزها در بین ملی‌گرایان آمریکایی درباره شکستن هرم فرعون و نابودی شبکه‌های شیطانی زیاد حرف زده میشود. شخصا امیدوارم که این ادعاها واقعی بوده و در صحنه عمل به وقوع بپیوندد.

همانطور که در زمان انقلاب فرانسه، خانواده سلطنتی فرانسه به آمریکا کوچ کرد و در این کشور ریشه دواند و مالکیت همه چیز را به خود اختصاص داد، در حال حاضر که وضعیت خود را در آمریکا در خطر می‌بینند، آنها در حال کوچ کردن به چین هستند.

[1] Bloodlines of Illuminati, by: Fritz Springmeier, 1995
https://www.cia.gov/library/abbottabad-compound/FC/FC2F5371043C48FDD95AEDE7B8A49624_Springmeier.-.Bloodlines.of.the.Illuminati.R.pdf

[2] https://archive.org/details/pdfy-cvNMguo_dgwUReM2/page/n19

[3] https://twitter.com/intheMatrixxx/status/1031909244902227969

[4] https://en.wikipedia.org/wiki/Federal_Reserve_Bank

[5] https://twitter.com/intheMatrixxx/status/1071094536305340416

29 نظر درباره “افشاگری‌های اخیر ملی‌گرایان آمریکا درباره زرسالاران و ایلومیناتی”

 1. سلام و تشکر بابت مقاله بسیار خوبتان
  خداروشکر که این مقاله رو نوشتین چون واقعا متوجه تناقض گویی هاتون بین طرفداریتون از این نظام و نوشتن مقاله درباره گلوبالیستها نمی شدم.در مورد نظام بانکی قبلا صحبت کرده بودم که چه سیستم فاسدی در ایران حاکم هست.در مورد رسانه ها هم خداروشکر خودتون به این نتیجه رسیدین که چقدر دروغ پخش میکنن و با پخش سریال ها ، فیلم ها و اخباری که فقط جنگ و درگیری رو برای مردم عادی میکنه کاملا سعی در خراب کردن روان مردم دارن.اینکه شما این دولت رو اینفدر فاسد میدونین جای شک داشت.مگر اعضای این دولت یکدفعه از آسمون نازل شدن؟ اینها در همین نظام رشد کردند.جناب رئیس جمهور سالها در شورای عالی امنیت ملی بودن.پس همونطور هم که خودتون میدونین این نفوذ از صدها سال پیش در جریان بوده.درباره همین کمپانی هند شرقی ، بانک اچ اس بی سی ، پارسیان هند و نفوذ آنها به ایران ، ماجرای اعترافات سعید اسلامی و عمق نقوذ سرویس های اطلاعاتی اسرائیل در ایران و جناب دکتر شهبازی با بررسی دقیق تاریخ اطلاعات خوبی ارائه دادن که قطعا شما مطالعه فرمودین.متاسقانه الان احساس میکنم که از قصد با پخش کردن اخباری که مردم رو هرچه بیشتر عصبانی میکنه قصد دارن مردم رو به سمت درگیری خیابونی بکشونن.بین مردمی که از فساد نظام خسته شدن و کسانی که جیره خوار این نظان فاسد هستند و مردم رو به سوی نظام بعدی سوق بدن طوری که حداکثرخواسته های مردم در آنها حجاب آزاد و این مسائل پیش پا افتاده باشد و متاسفانه میبینید که خواسته های عوام بازگشت به عقب و برقراری دوباره نظام سلطنتی است.یعنی اینقدر ذهن این مردم رو از از مهملات پر کرده اند که حتی نمیتوانند برای آینده خود برنامه ای داشته باشند.به نظر من بلایی که بر سر آمریکا ، فرانسه یا هرجایی که گلوبالیست ها حضور داشتند بر سر مردمش آمد بر سر این مردم هم باید بیاید تا متوجه شوند که باید چه کار کنند تا از شر آنها خلاص شوند.شما مستندهای اقتصادی که بعد از بحران مالی 2008 در آمریکا پیش آمد را مشاهده کرده اید که به چه فهمی از مسائل اقتصادی رسیده بودند که فهمیده بودند اشکال کار از کجاست.اما در ایران بعد از این بحران مالی و همین بحران در زمان آقای احمدی نژاد ، حتی یک دهم درصد از مردم از خودشون نپرسیدن که چه کسانی و چرا این بلا را سر مردم آوردن.و فقط دو قطبی ای که شما اشاره کرده بودین به وجود آوردن که هر چهار یا هشت سال که مردم از دست یکی خسته میشن به دیگری پناه میبرن و این چرخه گویا قراره تا قیامت ادامه پیدا کنه.با شما کاملا موافق هستم که بهترین راه فقط روشنگری است چون با این سطح پایین سواد تاریخی و سیاسی مردم حکومت بعدی بهتر از این حکومت نخواهد بود.

  1. ضمن عرض سلام و تشکر از عنایت جنابعالی،
   دلیل اینکه درباره دعوای گلوبالیست‌ها و ملی‌گرایان آمریکایی مینویسم، این است که روی این نکته تاکید کنم که نابود کردن شبکه‌های شیطانی و تخریب هرم فرعونی‌ها عملی است. فرض همه این بود که چنین چیزی جز به قیمت کشتار صدها میلیون نفر و جنگ جهانی سوم شدنی نیست. اما در جلوی چشم همه ما، به لطف خدا، این گروه‌ها در حال نابودی هستند.
   در ایران هم، همانطور که فرمودید، اگر سطح آگاهی مردم بالا رود، میشود این گروهها را ریشه‌کن کرد. انشاالله

 2. سلام
  بسیار عالی نوشتید
  متشکرم
  این سوال برام پیش اومده که انقلاب فرانسه دعوای خانوادگی بوده؟
  سوال بعدی اینکه انگلستان چه نقشی در این بین داره؟یعنی فقط به عنوان حامی عمل کرده؟
  با این حساب باید هیتلر رو یک فرد ضد امپریالیسم دونست که فرانسه رو اشغال کرد.و به نظر میاد که آنگلا مرکل هم برخی از سیاست های ضد امپریالی داره!!!
  واقعا امیدوارم که قلع و قمع این خائنین انجام بشه و وابستگان وطنی هم رسوا بشن و مقدمه ای برای ظهور باشه
  باز هم تشکر میکنم

  1. ضمن عرض سلام و تشکر،
   ۱- خیر، همه آنها کشته شدند و تنها کسی که فرار توانست بکند، همین پسری بود که بعد به آمریکا رفت. احتمالا مردم آن دوران متوجه شیطانی بودن این خانواده شده بودند.
   ۲- انگلیس آمریکا را از دست رفته میدانست. اگر خاندان سلطنتی فرانسه میتوانستند آنجا حاکم شوند و ۲۰٪ درآمد را به آنها بدهند، باز بهتر از هیچ بود.
   در تمام این ۲۴۰ سال گذشته، شرکتهای متعلق به پیسور ۲۰٪ درآمد خود را به شاهان و ملکه‌های انگلیس فرستاده‌اند. درواقع هنوز آمریکا به ملکه باج میدهد. در یکی از این کتابها خواندم که شرکت طلای کارولینای شمالی، سهم ملکه را پیشاپیش بصورت شمش‌های طلا پرداخت کرده بود. بانک فدرال رزرو Charlotte کارولینای شمالی نیز ۲۰٪ درآمد حاصل از مالیات مردم را هنوز به ملکه پرداخت میکند.
   ۳- هیتلر توسط همین ایلومیناتی پشتیبانی مالی شد و به قدرت رسید تا شرایط را به سنتز دلخواه برساند. اما آنگلا مرکل کاملا تحت کنترل گلوبالیستها است.

 3. با عرض سلام و تشکر از مقاله شما.
  ببخشید موردی برایم گنگ شد البته ربطی به موضوع ندارد.
  شما در مورد نفوذ خاندان سلطنتی فرانسوی حتی تا به امروز، مدارکی ارائه دادید. چرا فرانسوی زبان کشور آمریکا نشد؟ اصلا سوال کلی‌تر. زبان فرانسوی روزگاری زبان علم بود. هنوز واژه‌های فرانسوی در گوشه و کنار رشته‌های مختلف پیدا می‌شود یا داریم با تلفظ فرانسوی می‌خوانیم. خیلی از افراد موثر از دوران مشروطه هم درس‌خوانده فرانسه بودند تا انگلستان. در مورد مهاجرت به آمریکا( یا بهتر بگویم اشغال سرزمین سرخ‌پوستان و نسل‌کشی آن‌ها توسط اروپایی‌ها) هم تحقیقی کوتاه و سطحی کردم به‌طوری‌ که در جنوب بیشتر اسپانیایی زبان و در شمال، فرانسوی زبان بودند و انگار که یک‌دفعه انگلیسی غالب می‌شود.
  چرا زبان انگلیسی زبان علم و … شد و جای فرانسوی را گرفت؟ آیا ارتباطی به گلوبالیست‌ها دارد؟

  1. ضمن عرض سلام و تشکر از عنایت جنابعالی،
   تسلط خاندان سلطنتی فقط بر منابع مالی است. تعداد افراد متعلق به این ارتباطهای خونی خیلی کم است. هنر آنهااین است که در هر کشوری بروند، میتوانند سریع به منابع مالی تسلط پیدا کنند.
   الان که در حال تمرکز در چین هستند، قرار نیست تغییر فرهنگی در آنجا بدهند.
   ریشه این خاندان سلطنتی در واقع به فراعنه مصر برمیگردد. سمبلیزم استفاده شده در کارهای آنها مال فرعون است. مثل هرمی که راس آن کامل نیست و باید کامل شود.
   حتی مجسمه آزادی که ظاهرا از طرف فرانسه داده شده، در واقع Attis مصری است، که مجسمه یک مرد اخته شده است.

 4. سلام
  متشکرم از پاسختون
  روند حاکم شدن این شخص در آمریکا باید خیلی جالب باشه
  ممکنه منابعی در این زمینه معرفی بفرمایید؟
  مشخصا این اتفاق بعد از پایان جنگ داخلی آمریکا افتاده؟ اگر اینطور هست پس ملی گراها خیلی غفلت به خرج دادن!!
  اینکه در پروژه هری پاتر میبینیم که گریفیندور(نماد انگلیس؛استعمار پیر) خود خواسته تن به مرگ میده(توسط نماد آمریکا که الآن اسمش یادم نیست(فکر کنم رئیس گروه نژادپرستی اسلیترین که یکی از گروه های چهارگانه بود) کشته میشه) در واقع آدرس غلط دادن هست؟ چون اینطور القا میکنن که انگلستان در اثر عواقب جنگ جهانی ضعیف شد و رهبری رو به آمریکا سپرد!!

  1. با سلام،
   همان لینک اول یک کتاب ۳۰۰ صفحه ای است که کتابهای زیادی را معرفی کرده است. این اتفاق در همان ۵ سال بعد از انقلاب افتاده، یعنی در ۱۷۸۱

 5. سلام مجدد. با تشکر از پاسخ‌تان.
  طبق گفته شما هنر آن‌ها تسلط بر منابع مالی است بدون آن‌که بخواهند تغییر فرهنگی بدهند.
  از طرفی ملی‌گرایان همسو با مذهب مسیحی در آمریکا را گفتید که نقشه‌های شیطانی گلوبالیست‌هارا بر نتابیدند و به دنبال حذف آن‌ها هستند. پس قدرتی بزرگ‌تر از تسلط مالی برای شکست آن‌ها وجود دارد. یعنی فرهنگ و دین.
  از طرفی قبلا فرموده بودید زمینه رشد آیین‌های یکتاپرستی در هند و شرق آن یعنی چین فراهم نشده بود. در مقاله‌های قبل‌تان هم به شکست پروژه بی‌دینی در شوروی سابق اشاره کردید. اما چرا در چین کمونیستی گرایش‌های مبتنی بر مذهب صورت نگرفت؟ یعنی باید مثل روسیه سابقه تاریخی دینی داشته باشند.
  آیا امکان تشکیل یک ملی‌گرایی همسو با مذهب در چین وجود دارد؟
  از طرف دیگر چین تاریخ باستانی بزرگی دارد آیا ممکن است باستان‌گرایی در آن‌ها شکل بگیرد و گلوبالیست‌هارا بر نتابند؟

  1. با سلام و تشکر،
   دولت کمونیست چین تلاش زیادی دارد که اعتقادات دینی را تضعیف کند، اما به سرعت می‌فهمند که چقدر این کار اشتباه است. نمونه‌ای که برای این مطلب میتوانم بیاورم داستان striptease در مجالس ختم است. با ضعیف شدن اعتقادات دینی، مردم کمتر به مجالس ختم میرفتند. به همین دلیل صاحبان عزا سعی میکنند با جذاب کردن مراسم، کاری کنند که تعداد بیشتری از مردم به مجلس بیایند و به این ترتیب موقعیت اجتماعی خود را نشان بدهند. رسم شده بود که در این مجالس شوی striptease راه بیاندازند. یواش یواش مراسم ختم صورتی مضحک گرفت تا جایی که دولت به این نتیجه رسید که ادامه این روند باعث تخریب اجتماع می‌شود و آن را ممنوع کرد. بهانه‌ای که دولت برای ممنوعیت آورد، عدم تطبیق این کار با اعتقادات کنفسیوسی بود، در حالیکه کمونیست‌ها به کنفسیوس اعتقادی ندارند.
   هرچقدر که دولت کمونیست بر تضعیف اعتقادات اصرار کند، سقوط خود را تسریع خواهد کرد. سقوط این دولت کمونیستی قطعی است، اما نگرانی شخصی من میزان هزینه‌ای است که بقیه دنیا برای این سقوط باید بپردازند.

 6. یک گام دیگر به سوی فروپاشی حباب جهانی
  فدرال رزرو، نرخ بهره دلار را برای چهارمین بار در سال جاری بالا برد.
  نرخ بهره امریکا از 2/25 به 2/5 درصد افزایش پیدا کرد.

 7. با سلام و ضمن تشکر.
  ممکن است درباره هزینه‌هایی که گفتین، کمی توضیحاتی ارائه بدهید؟
  با تشکر.

  1. سلام علیکم،
   در انتهای مقاله‌ای با عنوان «چرا گلوبالیست‌های وطنی ضد آمریکایی شده‌اند؟» مطلبی راعرض کرده‌ام.
   بنای اقتصاد چین به رشد سالانه ۷ تا ۸ درصد است. هرجا که این اقتصاد دچار رکود و مانع شود، و نتواند صادرات قبلی خود را داشته باشد، به مشکل جدی میخورد و چاره‌ای جز راه‌اندازی جنگ و حمله برای تصرف منابع نفت ارزان ندارد.
   امروز مقاله‌ای خواندم که درباره این بحث میکرد که گرفتن زمینهای کشاورزی سفیدپوستان در آفریقای جنوبی به این منجر میشود که تا ۵ سال دیگر، ۳۰٪ جمعیت این کشور چینی باشند. ورشکستگی اقتصادی چین به هجوم آنها به آفریقا برای تسلط بر منابع طبیعی آنجا منجر میشود. روش استعمار چین این است که جمعیت خود را به مستعمرات خود منتقل کند. بنابراین احتمال دارد تا چند دهه آینده جمعیت غالب آفریقا چینی باشند.

  1. ضمن عرض سلام و تشکر،
   ترامپ و ملی‌گرایان هنوز از ایران کینه به دل دارند و ایران را عامل شکست‌های زیادی برای خود میدانند.
   همین عقب‌نشینی نیروها از سوریه و از دست دادن عراق، به خاطر ایران بود.
   بنابراین اینکه ترامپ بخواهد با تشکر از اخراج دو نفر کاردار ایرانی از آلبانی تشکر کند، قابل درک است.
   به علاوه اگر توافق‌های بین‌المللی، مثل برجام، بدون آمریکا ادامه داشته باشد، عملا به معنی انزوای آمریکا است؛ که طبعا چنین چیزی را دوست ندارند و تلاش میکنند که ایران نتواند با اروپا برجام را بدون آمریکا ادامه دهد.

 8. سلام بر شما
  واقعا عجیبه ، و در آینده عجایب بیشتری میبینیم .
  استاد خوبی داشتیم اهل معرفت بود ؛ یه روز ازش سوال کردیم طلوع خورشید از مغرب که در روایات وارد شده واقعا اتفاق میوفته ، گفت منظور طلوع علم و آگاهیه که بر خلاف رویه سابق در آخرالزمان از مغرب اتفاق میافته ، الله اعلم.
  مردم آمریکا و اروپا دارن پرچم داری میکنن ، بیشترین افشاگری ها در مورد جریان مخفی استکباری رو انجام دادن خدا میدونه چه افرادی تو این مسیر کشته شدن خیلی وقته شروع کردن از ما جلو زدن ، یاد این شعر میوفتم ؛
  عاقل به کنار آب همی پل میبست
  دیوانه پا برهنه از آب گذشت

 9. “چنین کاری عملی نیست، مگر اینکه تمام اعضای این شبکه شیطانی در سراسر دنیا ریشه‌کن شوند و مدارک فساد همه وابستگان به شبکه‌های بانکی آنها، از جمله بانکهای وابسته به روچیلدها، رو شود”
  یعنی ممکنه وابستگان ایرانی این خانواده هم رسوا و قلع و قمع بشن؟

  1. ضمن سلام و تشکر،
   بله، در همین مقاله از Q نقل کرده بودم که ارتباط بعضی از مسئولین فاسد با pickle را خبر داده بود.
   در جای دیگر میگوید «آیا بالاخره ایران درباره مسئولین فاسد خود افشاگری میکند؟»
   ظاهرا تیم او مدارک فساد بعضی ها را به ایران داده اند

 10. سلام
  شاید برای شما این مساله سوال برانگیز نباشه
  اما به شخصه برای من محل اشکال هست
  و اون اینکه چطور اون پسر،که یک خانواده شیطانی داشت،تنها بازمانده اون خانواده شد،بعد در لندن بزرگ شد و رفت تو ایالات متحده تازه استقلال یافته(که اون جنگ ها رو پشت سر گذاشت) و شد صاحب همه چیز؟
  یعنی فردیت اون شخص مهم بوده؟
  خب انگلیس که توانایی تربیت این فرد رو داشته،چطور به 20 درصد اکتفا کرده.خودش اون پسر رو تربیت کرده و بعدش نفوذ داده!
  اون پسر هم در کوران انقلاب فرانسه به دنیا اومده و سال 1789 که انقلاب به ثمر نشسته،4 ساله بوده.
  پس همه خط و ربط های شیطانیش رو باید تو لندن بهش یادآوری کرده باشن
  یه مقدار درک این مسائل پیچیده است!
  ببخشید البته

  1. با سلام و تشکر،
   در اینجا من فقط نقل کردم. اینها ادعا میکنند که شیطان یک Selective Breeding دارد و او هست که تصمیم میگیرد با چه کسی ازدواج کنند و چه کسی وارث و صاحب باشد

 11. عرض سلام و تشکر بابت مطلب
  راستش بنده این فیلم را چند وقت پیش دیده بودم که با خواندن این متن یاد ان افتادم لینکش را میگذارم و دیدنش خالی از لطف نیست

  https://www.youtube.com/watch?v=mII9NZ8MMVM

  نکته ای که برای من جالب بود که این انیمیشن هفت سال پیش اپلود شده و الان حدود 8.7milion view ثبت کرده است
  این هم لینک اپارات:
  https://www.aparat.com/v/PFoDQ/The_Collapse_of_The_American_Dream_Explained_in_Animatio

 12. به گزارش اسپوتنیک به نقل از بلومبرگ، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در حال بررسی اخراج جروم پاول، رئیس بانک مرکزی این کشور است.

  https://sptnkne.ws/ktGP

 13. با سلام .
  شما با استناد به کتاب آقای Fritz Springmeier فرموده اید خاندان پیسور بر جهان (اقتصاد جهان)حکمفرما هستند در حالی که خیلی از محققین از جمله آقای دیوید آیک و … فرموده اند که خاندان روچیلد بر اقتصاد جهان حکمفرما است . من به زبان انگلیسی مسلط نیستم شما اگر می توانید من را راهنمایی کنید
  اگر می توانید مقاله ای چند صفحه ای در مورد این خاندان پیسور و روچیلد تهییه فرمایید که آخر کدامیک از آنها بر جهان حکومت می کنند .
  می گویند خاندان های یهودی بیشترشان یهودیان خزری هستند آیا خاندان پیسور یهودی هستند چون خاندان بوربن با زرسالاران یهودی ارتباط تنگاتنگی داشته اند.
  با تشکر

  1. ضمن عرض سلام،
   هیچکدام این خانواده‌ها از نظر اعتقادی یهودی به حساب نمی‌آیند. بلکه اکثر یهودی‌های زرسالار در واقع به دین فرعون باقی مانده‌اند. حتی در قرآن هم در داستان گوساله سامری، به ارتباط این دو اشاره میکند.
   روچیلدها بر شبکه‌های بانکی دنیا تسلط داشته‌اند، البته این تسلط در حال حاضر در حال فروپاشی است.
   اما خاندان پیسور در واقع همان خانواده سلطنتی فرانسه و وابستگان آنها هستند، که پس از انقلاب فرانسه به آمریکا رفتند و با شاه بریتانیا قرارداد بستند که در صورتی که ۲۰٪ کل درآمد خود را به او به عنوان مالیات بپردازند، این کشور را تحت سلطه خود درآورند.
   آنها دانش و ابزار سلطه را داشتند و توانستند آمریکا را مالک شوند. از نظر اعتقادی خاندان سلطنتی فرانسه ظاهرا شیطان پرست بودند و شبکه‌های مخفی شیطان‌پرستی در اروپا را قبل از مهاجرت، اداره میکردند.

 14. از مطالب بسیار مهم تون بسیار ممنونم.
  بهترین کار ان است که کار فرهنگی با غنای بسیار بالا انجام داد.
  عرفان اسلامی، نه اخوندیسم کذایی، و قران عرفانی می تواند کمک بسیار کند. البته جمع شدن جوانان با نبوغی که به این امور اهمیت دارند راه گشای است.

 15. با سلام و عرض خسته نباشید
  لطفا میشه مقاله ای در مورد هرم قدرت در جهان تهییه نمایید . چون در اینترنت هرم قدرت را به صورت های مختلف تهییه نموده اند . در جایی راس هرم مختص پاپ هست و در جایی دیگر 13 خاندان و … . لطفا اگر می شود این مقاله هم مثل دیگر مقالاتتون که از منابعی موثق هستش این هم از منبعی موثق باشد . آیا منبع qanon که شما از مقالاتشان استفاده می نمایید حقیقت دارد یا نه ؟ چون می گویند در اینترنت ضداطلاعات منتشر می شود تا مردم را گمراه نمایند که حقیقت کشف نشود مقصودم شما دوست عزیز نیستید مقصودم منبعی که از آن استفاده می کنید هست که آیا حقیقت دارد یا نه.
  با تشکر فراوان

  1. ضمن عرض سلام و تشکر،
   ۱- این تصور که در دوره معاصر بشود منبعی پیدا کرد که جز حق و حقیقت چیزی نگوید، را باید کنار گذاشت. این کیفیتی که دنبال آن هستید را فقط در انبیاء و اولیاء الله پیدا میشود کرد.
   ۲- QAnon بعضی مواقع پست‌هایی در حد چند جمله دارد، که یا حیله جنگی برای گمراه کردن عوامل Deep State است، و یا نشانه‌ای برای پیدا کردن واقعیت.
   ۳- من در موارد معدودی پست‌های Q را ذکر کرده‌ام، و دلیل آن اعتماد به صحت مطلب نیست. بعضی مواقع هم گذر زمان و گذاشتن آن گفته‌ها در کنار مطالب دیگر میتواند روشنگر باشد.
   ۴- در مورد هرم قدرت در جهان هیچ منبع موثقی که بشود ادعا کرد که حق میگوید، پیدا نخواهید کرد. هر کسی از زاویه دید خود، و مطابق منافع خود حرف میزند.
   ۵- هرم قدرت در جهان چیزی سیال است و به مرور در حال تغییر است. مثلا در همین وبلاگ در ۲ سال گذشته داستان به تخت نشستن پاپ و تعظیم سران اروپا به او را گزارش کردم. قرار بود اروپای جدید تحت مدیریت پاپ اداره شود. بعد از شکست پاپ در تحقق اهدافش این پروژه لغو شد و پاپ دنبال پروژه دیگری رفت. حتی بعضی‌ها ادعا میکنند که پاپ کشته شد و الان فرد دیگری نقش او را بازی میکند.
   ۶- بیش از اینکه دنبال پیدا کردن منبع موثق باشیم، باید دنبال بالا بردن قدرت تحلیل سیاسی باشیم تا خودمان حق و باطل را بهتر تشخیص دهیم. فرض این است که هر کسی بخشی از حرفهایش راست و بخشی تمام حقیقت نیست. بنابراین خود ما باید آن را تحلیل کنیم.
   در این مقاله و چند مقاله دیگر درباره این موضوع توضیح داده‌ام:
   درباره تحلیل سیاسی

 16. درباره پاپ مطمئن هستین؟بهرحال نمیشود نادیده گرفت که ملیگرایان امریکایی پوریتان هستند و پوریتانها به شدت دشمن کلیسای کاتولیک اند. خیلی نمیشود در این باره به آنان اعتماد کرد.
  علاوه بر این وقتی من تاریخ را میخواندم متوجه شدم که در قرن ۱۹ محور بسیاری از توطئه های فراماسونری و بریتانیا در اروپای قاره تضعیف دولتهای مسیحی هابسبورگ و روسیه تزاری بوده است. بخصوص آشوبهای ایتالیا با قصد تضعیف پاپ و دولتهای پاپی و بازوی نظامی و سیاسی آن، امپراطوری هابسبورگ بوده موفق هم شد که پاپ را به صورت زندانی واتیکان دربیاورد. پاپ وقت، پیوس نهم فرامین زیادی در تکفیر فراماسونری صادر کرد و رهبران اتحاد ایتالیا، که با جنگ و آشوب و لشکرکشی این وحدت را ممکن کردند(درحالی که پاپ میخواست با مذاکره، نظیر آلمان وحدت میسر شود) جملگی فراماسون بودند. از جمله مازینی گاریبالدی و کاوور

  1. حدود ۳ ماه پیش در این باره در تلگرام نوشته بودم:
   https://t.me/zadolmosafer/921
   آن موقع شایع بود که پاپ فرانسیس از قدرت خلع شده، و هنرپیشه‌ای به نام Jonathan Pryce به عنوان بدل او ایفای نقش میکند.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>