در اروپا آینده از آن گلوبالیست‌ها نیست

در اروپا آینده از آن گلوبالیست‌ها نیست

باسمه تعالی

زمانی که گلوبالیست‌ها در همه کشورهای غربی تسلط داشتند، بعضی گلوبالیست‌های داخلی آمریکای اوباما را کدخدا می‌نامیدند و چنین ادعا میکردند که هیچ راهی جز رفتن زیر چتر گلوبالیسم و سرسپردگی به شیطان وجود ندارد. وقتی که هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست‌جمهوری شکست خورد، آن‌ها امید داشتند که هرچه زودتر ترامپ ترور و یا رد صلاحیت شود؛ و این را بوضوح در صحبتهای رسمی مقامات دولتی میشد یافت. البته این امید باطلی بود و علاوه براینکه ملی‌گراهای آمریکایی تلاش میکنند خودشان را از چنگ گلوبالیسم رها کنند، تمام سعی خود را براین متمرکز کرده‌اند که آن را ریشه‌کن کنند. چون در تاریخ حدوداً ۲۵۰ ساله خود بارها امتحان کرده‌‌اند که هربار از آن‌ها غافل شده‌اند، به تدریج در سیستم نفوذ کرده و ریشه دوانده‌اند. حالا در اروپا گلوبالیست‌ها عقب‌نشینی ‌های متعددی داشته‌اند و اگر شرایط به همین منوال پیش رود، بزودی اثری از آن‌ها باقی نخواهد ماند.

نظرسنجی‌های اخیر نشان میدهد که در فرانسه و ایتالیا و مجارستان گرایش به احزاب راست و مخالف مهاجرت بیشتر شده و در انتخابات آینده آن‌ها رأی خواهند آورد.[1] حمایت مردمی از رئیس‌جمهور فرانسه، ماکرون، در طی ۱۸ ماه تصدی، از ۵۷٪ به ۳۰٪ رسیده و مشخصاً بیش از یک دوره نمیتواند باقی بماند.[2] وزیر مستعفی کشور، Gérard Collomb، اعلام کرده که شرایط داخلی به‌قدری خراب است که اگر تا ۵ سال آینده اقدام جدی نکنیم، جنگ داخلی در فرانسه سرخواهد گرفت. در حال حاضر یک سوم کل توالد در فرانسه متعلق به مهاجران و مشخصاً یک پنجم کل توالد مال مسلمین است.یعنی در چند سال آینده سهم مسلمین از جمعیت فرانسه از ۱۰٪ به ۲۰٪ خواهد رسید.

در مقاله های قبلی در این مورد نوشته بودم که حزب آنجلا مرکل شکست سختی خورده و معلوم نیست که او بتواند تا پایان دوره صدارت باقی بماند. لهستان و بلغارستان نیز از اردگاه گلوبالیست‌ها خارج شده‌اند.[3]

در تمدنهای قدیم بارها مشاهده شده که وقتی افکار شیطان‌پرستی غالب شده، به تدریج آن تمدن، با روش‌هایی مثل قربانی انسان و جنگ، نابود شده است. به عنوان نمونه در تمدن مایا قربانی انسان به‌قدری فراگیر شد که، بدون اینکه این تمدن دشمن خارجی داشته باشد، از درون فروپاشید. افکار شیطانی در گلوبالیست‌های معاصر به همین شدت گسترده است. بحث‌هایی که درباره لزوم کنترل جمعیت انجام می‌شود، مدل مدرن قربانی انسان است. سقط جنین گسترده و فروپاشی مفهوم خانواده و مواد مخدر صنعتی و مهلک، ابزارهای این قربانی انسان هستند. قبلاً در همین وبلاگ درباره شیوع وحشتناک قربانی کودکان، علی‌الخصوص در انگلیس، مطالبی را آورده بودم.[4] این مطالب از دید آدم‌های مطلع مخفی نمانده و طبعا بسیاری از آدمهایی که هنوز وجدان آن‌ها نمرده، ادامه این روند را به نفع بشریت نمی‌یابند و با آن مبارزه میکنند. همین مطلب باعث شده که در بسیاری از کشورهای دنیا در مقابل برنامه‌های گلوبالیست‌ها مقاومت شده، با سلطه آن‌ها مبارزه شود.

تلاشی که لیبرال‌های گلوبالیست ایرانی در سال‌های اخیر برای قبضه کردن قدرت داشتند، با این فرض بود که سلطه گلوبالیست‌ها بر بقیه دنیا چالش‌پذیر نیست و راهی جز همراهی با آن‌ها وجود ندارد. توافق برجام و پذیرش FATF، در‌واقع توافق با گلوبالیست‌ها بود. شکست گلوبالیست‌ها در صحنه جهانی نوید این را میدهد که لیبرال‌های داخلی پشتوانه خود را از دست بدهند و خودشان فرار را بر قرار ترجیح دهند.

[1] Polls: Populist Anti-Mass Migration Parties Leading in France, Hungary, and Italy
https://www.breitbart.com/europe/2018/11/09/polls-populist-anti-mass-migration-parties-leading-france-hungary-italy/

[2] France: The Incredible Shrinking President
http://www.unz.com/article/the-incredible-shrinking-president-2/

[3] Poland’s Leader Finds an Ally in Trump, Even as He Brings Courts to Heel
https://www.nytimes.com/2018/09/17/world/europe/poland-courts.html

[4] نمونه ای از کودک آزاری شیطانی درانگلیس
https://shakeri.net/1493

6 نظر درباره “در اروپا آینده از آن گلوبالیست‌ها نیست”

 1. با سلام
  در راستای مطالبی که درباره ترامپ و جناح چپ آمریکا مطرح کردید، دیشب از شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی، مستندی درباره ترامپ پخش شد که داده هایی که ارائه می شد با تحلیل های شما در بعضی موارد منافات داشت؟
  شما این مستند را دیدید آیا؟

  1. ضمن عرض سلام،
   خیر تلویزیون نگاه نمیکنم
   رسانه‌های ایران تماما تحت تاثیر رسانه‌های جناح چپ آمریکا و گلوبالیستها هستند. رسانه‌هایی مثل نیویورک‌تایمز و واشنگتن پست در واقع مدتهای زیادی است که خبر واقعی پخش نمیکنند و همه مطالب آنها پروپاگاندا است. با این حال در ایران چنان معرفی میشوند که انگار حرف انها وحی منزل است.
   این مطلب نشان از سلطه بلامنازع گلوبالیست‌ها بر رسانه‌های ایران، از جمله تلویزیون و ایرنا، دارد. دلیل اینکه اخیرا بر تعداد مقالات سیاسی افزوده‌ام، اطلاع رسانی درباره همین مطلب است که وقایع سیاسی عالم با آن تصویری که گلوبالیستها میخواهند ارائه کنند متفاوت است

 2. مشخصا در بخشی از این مستند که در برنامه ثریا پخش شد و عوامل سازنده آن نیروهای انقلابی و دغدغه مند هستند،این نکته بیان شد که همانطور که از ترامپ به وسیله ی اسرائیل حمایت صورت گرفت، از هیلاری کلینتون نیز توسط یک یهودی طرفدار اسرائیل دیگر (اسمش را فراموش کردم) که سازنده کارتون است حمایت صورت گرفته است، اگر این مدعا درست باشد، تحلیل شما مبنی بر اینکه اسرائیل موافق ترامپ و مخالف گلوبالیست ها است، نقض می شود

  1. اولا اسرائیل، مثل همه کشورهای دیگر، یک مجموعه واحد و منسجم با یک طیف فکری مشخص و یکدست نیست. افکار و عقاید مختلف و بعضا متضاد را باید انتظار داشت. اثبات اینکه نتانیاهو، به عنوان رئیس دولت اسرائیل به ترامپ کمک کرده، ساده است.
   دوما از زمان حضرت موسی در بین بنی‌اسرائیل کسانی پیدا میشدند که مخفیانه به دین فرعون باقی مانده بودند. داستان سامری در واقع به این نکته اشاره دارد. بیشتر کسانی که صهیونیست هستند، بازماندگان همین عقاید هستند و به ظاهر یهودی اند. علامت هرم فرعون روی دلار نشانه سلطه این تفکر در بانکداران جهانی و گلوبالیستها است.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>