ماجرای نیروی فضایی آمریکا

ماجرای نیروی فضایی آمریکا

باسمه تعالی

ارتش آمریکا علاوه بر سه نیروی اصلی زمینی، دریایی و هوایی، دو نیروی دیگر دارد که یکی وظیفه دفاع ساحلی را به عهده دارد و دیگری تکاوران دریایی هستند که ترکیب عملیات آبی و خاکی را انجام میدهند. چندی پیش دونالد ترامپ نیز از ضرورت ایجاد یک نیروی فضایی در کنار ۵ نیروی موجود ارتش سخن گفته بود. اما دیشب مایک پنس اعلام کرد که زمان تشکیل نیروی فضایی فرا رسیده است و باید تا سال ۲۰۲۰ این نیرو عملیاتی شود. در آمریکا بسیاری از کارشناسان این کار را تمسخر کرده، و یا در قابل توجیه بودن آن تشکیک کردند. اما نکات دیگری وجود دارد که با دانستن آن،‌میتوان تصویر واضحتری از علت این کار به دست آورد.

تمدن غرب در بیش از دو صده اخیر، تلاش زیادی کرده تا این تصویر را در ذهن جهانیان به وجود آورد که حرف نویی آورده و هیچ تمدن دیگری توان هماوردی با آن را ندارد. لذا برای جا انداختن این تصویر، جهان بینی ادیان توحیدی را خرافی، و علم تجربی را ابزاری برای شناختن حقایق عالم معرفی کرده است. اصرار تمدن غرب بر تئوری‌هایی مانند تکامل از این روست که جوابی برای ذهن جستجوگر بشر، که میخواهد بداند که از کجا آمده و آمدنش بهر چیست، ارائه کند. اما گذر زمان نقاط ضعف این تئوری را بطور روزافزون برای همه روشن کرده، اصرار مجامع علمی غربی روی چنین تئوری‌های ضعیفی اعتبار آن مجامع را خدشه دار میکند. لذا برنامه‌ریزی کلی تمدن غرب از چند ده سال پیش این بوده که با مطرح کردن وجود موجودات فرازمینی و انتقال حیات توسط آن‌ها به کره زمین، برای مدتی ذهن بشر را سرگرم نگه دارد. در این‌باره قبلاً در مقاله دیگری تحت عنوان «درباره UFO و موجودات فرازمینی» توضیحات بیشتری داده‌ام.

پروژه‌های فضایی دهه‌های اخیر، مانند سفر تخیلی به کره ماه، ارسال سفینه‌های فضایی به کرات همجوار، و امثالهم، همه برای آماده سازی ذهن بشر برای زمانی است که آن‌ها وجود موجودات فضایی را اعلام کنند. اگر چنین برنامه‌ای وجود نداشت، تمرکز اذهان جهانیان بر روی فضا و پروژه‌های فضایی، در جایی که هنوز بیش از ۹۰ درصد گونه‌های جانوری و گیاهی شناسایی و طبقه‌بندی نشده‌اند، قابل توجیه نبود.

نمونه‌ای از سناریوهایی که برای معرفی این موجودات به بشر طرح شده، چنین است که جنگی با یک گروه از موجودات فرازمینی درمیگیرد و نیروی نظامی آمریکایی بر آن‌ها غلبه میکند. شاید داستان چنین ادامه پیدا کند که در این کار دسته دیگری از این موجودات فرازمینی به انسانها کمک کنند. در نهایت آن بخشی از این موجودات که با انسان‌ها همسو هستند، با سفینه خود در کاخ سفید فرود می‌آیند و اعلان دوستی میکنند. البته همه صحنه با هولوگرام ساخته خواهد شد و موجود فضایی در کار نیست. اما قصه اینطور ادامه خواهد داشت که این موجودات خواهند گفت که اجداد آن‌ها انسان را از روی DNA‌ خود clone کرده‌اند و بعد به تدریج علوم خود را به آن‌ها منتقل کرده‌اند. حتی ادعا خواهند کرد که کتاب‌های آسمانی را آن‌ها به پیامبران یاد داده‌اند و اسامی فرشتگان الهی، مانند جبرئیل، در‌واقع اسم یکی از همین موجودات فرازمینی است که علوم خود را به پیامبران منتقل کرده است. شاید هم ادعا کنند که دلیل بدون پدر بدنیا آمدن عیسی مسیح این است که او را برای ارتقاء ژنتیک بشر در آزمایشگاه clone کرده‌اند.

تصور آن‌هایی که این صحنه را میگردانند این است که با این کار میتوانند اولاً فاتحه ادیان الهی را خوانده، جهان‌بینی جدیدی برای بشر ایجاد کنند. در مرحله بعد نیز برتری تمدن خود بر دیگرتمدن‌ها را حداقل برای صدسال دیگر تضمین کنند. برنامه‌ریزی وسیعی در جریان است که ذهن بشر را برای این صحنه‌سازی آماده کنند تا زمینه قبول آن توسط مردم بوجود آید. مثلاً در ایران داستان «مرئی شدن جنیان» یکی از قصه‌هایی است که در راستای این سناریوی کلی پخش شده است. در کشورهای دیگر نیز مشابه همین داستانها شنیده میشود.

یکی از داستانهای اخیر این بود که سفینه فضایی متعلق به موجودات فرازمینی ۲۵ جولای با سرعت زیاد از نقطه‌ای حوالی Greenland‌ وارد زمین شده است و هدف دفاع ضدموشکی آمریکایی‌ها قرار گرفته که انفجاری به قدرت ۲ کیلوتن تی‌ان‌تی را به همراه داشته است. البته نسخه دیگری را نیز در خبرگزاری‌های رسمی پخش کردند تا هاله‌ای از ابهام دور این قصه ایجاد کنند. [1]

بعد این سفینه به نقاط مختلف زمین سفر کرده است و در ۴ آگوست در سیبری مشاهده شده و در ۷ آگوست در فیلیپین بصورت مخفی شده در پوششی از ابر دیده شده است.[2]

بعد به سرعت به طرف قطب شمال حرکت کرده و در نزدیک ساحل Greenland به داخل آب فرورفته و شدت ضربه وارد شدن سفینه به آب بقدری بوده که زلزله ای به شدت ۵.۸ ریشتر ثبت شده است. [6] صرفنظر از اینکه اتفاق چقدر واقعی یا تخیلی باشد، این اخبار باعث شده که پوتین دستور دهد که در همان روز کل ناوگان شمالی روسیه برای تحقیق به اطراف آن محل اعزام شوند. [4]

در طول تاریخ بارها این مطلب رخ داده که شاهدانی از جنگ گروه‌هایی از جنیان در آسمان با هم گزارش بدهند. آن‌ها از سلاح ها و ابزارها و سفینه‌هایی گزارش داده‌اند که برای ذهن آن‌ها ناشناخته و غریب بوده اند. [5] اما آنچه ما میدانیم این است که اولاً جنیان اجازه دخالت در کار بشر و آزاررسانی آن‌ها را ندارند؛ دوماً جنیان فرازمینی حساب نمیشوند و محدود و محصور به همین زمین هستند؛ و سوماً بطور عمومی درک عقلی نخبگان بشری از اکثر آن‌ها بالاتر است و موجودات برتری نسبت به انسان محسوب نمیشوند. در طول تاریخ هم هیچ گزارش قابل اعتنایی از تماس با موجودات مادی فرازمینی تا بحال شنیده نشده است.

ماجرای تاسیس نیروی فضایی آمریکا نیز این است که چنین در ذهن مردم القاء کنند که حال که سفینه های موجودات فرازمینی وارد زمین شده‌اند و معلوم نیست که مقاصد صلح آمیز داشته باشند، باید برای مقابله با آن آماده شویم.

آنچه شخصاً باور دارم این است که تمدن غرب سناریوی کلی معرفی موجودات فرازمینی را دنبال میکند و احتمالاً در آینده نه چندان دور قصه‌های دیگری شبیه این قصه اخیر شنیده خواهد شد و عکس و فیلم و شواهد ساختگی از آن‌ها بیشتر پخش خواهد شد.

[1] Meteor EXPLODES above US missile base in Greenland almost triggering nuclear disaster
https://www.express.co.uk/news/world/998900/Meteor-explodes-greenland-us-early-warning-missile-base-nuclear-meltdown

[2] UFO sighting: HUGE alien space ship spotted above Philippines
https://www.express.co.uk/news/weird/1000078/alien-news-ufo-sighting-video-scott-c-waring

[3] Bright object observed over West Siberia could be part of space debris, says scientist
http://tass.com/science/1016419

[4] Russian Northern Fleet warships set off on Arctic voyage
http://tass.com/defense/1016426

[5] April 14, 1561: UFOs Battle in the Sky Over Germany!
https://www.historyandheadlines.com/april-14-1561-ufos-battle-sky-germany/

[6] Strong ridge earthquake in the Greenland Sea – August 7, 2018
https://earthquake-report.com/2018/08/07/strong-earthquake-greenland-sea-august-7-2018/

11 نظر درباره “ماجرای نیروی فضایی آمریکا”

 1. دوست گرامی ، امروزه تقریباً تمامی مراکز دانشگاهی و علمی تکامل و ف گشت رو قبول کرده اند و روز به روز موارد جدیدتری در این زمینه کشف میشه!

  1. امروزه هنوز پزشکانی پیدا میشوند که برای رفع کمبودآهن اسفناج را توصیه میکنند؛ درحالی که حداقل صد سال ازتصحیح این اشتباه علمی میگذرد.
   نظریه تکامل را بیشتر از اینکه بشودآن را نظریه علمی نامید، یک دکترین سیاسی است. چون واضحا راهی برای اثبات آن وجود ندارد و به علاوه مسئله حیات، که چنین پیچیده است، را نمیشود با مدلهای ساده و کاریکاتوری مانند نظریه تکامل تشریح کرد.
   در مقاله ای تحت عنوان «نیمه عمر دانسته های علم تجربی» دراین باره بیشتر توضیح داده‌ام.

 2. سلام آقای شاکری
  وقت‌تون بخیر
  اول که بگم ممنون بابت این مقاله‌ی خوب! دقیقا خط فیلم‌های هالیوودی به همین سمت میره! یک شی ناشناس، یک موجود ناشناس، یک تمدن ناشناس! مثل مینی‌سریال End of Childhood یا فیلم‌های Arrival و Origin Unknown! البته خیلی بیشتر از این هستند ولی خب این ۳ تا رو اخیرا دیدم بنابرعلایقم به فیلم‌های علمی تخیلی از قدیم!
  دوم اینکه بابت کم کامنت گذاشتن شرمنده، دنبال می‌کنیم ولی بیشتر در کانال تلگرام! تنبل کردتمون اون کانال 🙂
  سوم هم این دوست قبلی درباره فرگشت و اینا، همینطوری تمایل داشتن یه جست‌وجوی توی اینترنت کنن که چند‌ صد استاد خارجی (نه ایرانی!) که محقق هستند (نه مثل اساتید ایرانی معلم و ضبط صوت) مدل فرگشت (مخصوصا مباحث مربوط به ابتدای خلقت) رو رد کردند! مستند اخراج‌شده هم برای دیدن توصیه میشه بهشون! Expelled: No Intelligence Allowed

  1. ضمن عرض سلام و تشکر از عنایت جنابعالی
   الان تازه برگشتم به کانادا و وقتی که سعی کردم عضو سروش بشوم فهمیدم که کانادا ظاهرا تنها کشوری در جهان است که سروش از آن عضو نمیپذیرد.
   شما لطف بفرمایید با ایمیل تماس بگیریدتا یک ایمیل از جنابعالی داشته باشم. بالای صفحه ایمیل قابل کلیک کردن است

 3. دوست عزیز. بنده خودم به علت اینکه جانورشناسی خواندم تکامل رو در زیست جانوران درک کردم!
  به هر حال علم زیست شناختی جانوری چیزی نیست که بشه با مغلطه سیاسی گری اون رو زیر سوال برد… کاش شماها هم کمی در آرایشگاه های بچه های رشته های زیست شناسی بودید تا ژنتیک تکامل رو درمیافتید.

  1. سایت وعده صادق بخشی از ایرادات موجود این تئوری را بحث کردهاست:
   http://www.alvadossadegh.com/fa/index.php
   در قسمت پایین صفحه اگر روی «مقالات ویژه» کلیک کنید، لیست مقالات مربوط به تکامل را می‌آورد.
   ضمنا بحث برای من هم سیاسی نیست و اگر چیزی را درست بیابم، قطعا به آن اعتراف خواهم کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>