پروپاگاندای ترساندن اروپا از مهاجرت پناهندگان و مسلمین

پروپاگاندای ترساندن اروپا از مهاجرت پناهندگان و مسلمین

باسمه تعالی

فیلمی که در ذیل آورده ام این روزها در اروپا و آمریکا زیاد دیده میشود و پروپاگاندای جدیدی بر علیه مهاجرین به راه افتاده است. هر چند بخشی از آنچه در این فیلم نشان داده میشود واقعیت دارد، اما آن کس که در این میان قابل سرزنش است خود اروپایی ها و رهبران آن هستند.

اولا نرخ زاد و ولد به علت گسترش همجنس گرایی در اروپا پائین آمده و بنابراین برای جبران کمبود نیروی کار جوان، اروپا به مهاجرین جدید نیاز دارد.

دوما رهبران اروپایی برای پائین نگه داشتن نرخ دستمزدها ترجیح میدهند تعداد مهاجرین بیشتری را اجازه ورود بدهند تا همیشه نیروی کار اضافه و آماده وجود داشته باشد.

سوما اروپایی ها هر زمان که مایل باشند میتوانند جلوی ورود مهاجرین جدید را بگیرند. اگر مردم اروپا از مهاجرین جدید ناراضی هستند و یا احساس امنیت نمیکنند، کافی است به آنها اجازه ورود ندهند. این سیل مهاجران که حمله نکرده اند، بلکه به دنبال شرایط بهتر زندگی هستند و اگر چنین شرایطی برای آنان فراهم نباشد، برمیگردند.

چهارما سیاستهای خود غرب در راه اندازی جنگهای داخلی در خاورمیانه و آفریقا و تخریب زیرساختهای آنها باعث شده که اساسا مشکلی به نام مهاجرت ایجاد شود. هر زمانی که غربیها دست از خرابکاری بردارند، تقاضای مهاجرت هم کم میشود. در همین مدتی که روسیه حملات هوایی به مواضع داعش و تروریستهای دیگر را شروع کرده و ارتش سوریه حملات خود را تشدید کرده، یک میلیون نفر از سوریها به منازل خود برگشته اند.

فیلم ذیل تلاش دارد هدف مهاجران از مهاجرت را فتح اروپا و نابودی نژاد سفید اروپایی نشان دهد و در این راه از هیچ دروغی فروگذار نکرده است. مثلا چنین عنوان کرده است که صددرصد تجاوزهای جنسی در مناطقی از اروپا اختصاصا توسط مهاجرین و علی الخصوص خاورمیانه ای ها انجام میشود. اصل این خبر این بود که در سال 2010 در اسلو پایتخت نروژ 152 مورد تجاوز رخ داده است و سه چهارم آن توسط ساکنین اروپایی انجام شده است. فقط 6 مورد از آنها به جرح منجر شده که این 6 مورد توسط مهاجرین انجام شده است. عامل دو مورد از این 6 مورد نوجوانان زیر 18 سال و عامل دو مورد دیگر بیماران روانی بوده اند. در واقع اصل خبر این بود که صد درصد 6 مورد تجاوز منجر به جرح توسط مهاجرین رخ داده است. اما از همان زمان تلویزیونهای اروپایی و بعضی گروههای سیاسی چنین تبلیغ کردند که صددرصد تجاوزهای اروپا توسط مهاجرین و علی الخصوص مسلمین، آن هم برای مقاصد مذهبی، انجام میشود.

عملیات تروریستی اخیر پاریس و پروپاگاندای جدید بر علیه مسلمین نشان از یک برنامه ریزی هماهنگ برای تحریک جوامع اروپایی بر علیه اسلام و به راه انداختن موجی در بین آنها دارد تا زمینه جنگ گسترده تر بوجود آید.

5 نظر درباره “پروپاگاندای ترساندن اروپا از مهاجرت پناهندگان و مسلمین”

 1. سلام
  ضمن تشکر بابت مطلب مفیدتون
  چرا با وجود نیاز اروپایی ها به وجود مهاجر چنین فیلم هایی با هدف ترساندن مردم از مهاجرین باید ساخته و پخش بشه؟
  یه عرض بی ربط هم داشتم
  کاش توی سایتتون یک قسمت home هم تعبیه شده بود تا در هر صفحه ایی از سایت که قرار داریم با کلیک روی اون بتونیم به صفحه اصلی برگردیم
  در ضمن فکر می کنم که اگه زمانی که روی صفحه اصلی هستیم بشه با کلیک روی هر مطلب یک تب جدید حاوی همون پست باز کنه دسترسی به مطالب راحت تر خواهد بود(نظیر اونچه در خبرگزاری ها برای باز کردن متن هر خبر وجدو دارد)

  1. کلمه‌ی” زادالمسافر” در بالا؛سمت راست وبسایت؛حکم آپشن “home” رو داره! روش کلیک کنید.

  2. ضمن عرض سلام،
   در چند مقاله قبل تحت عنوان “چرا حوادث اخیر باعث شعله ور شدن آتش جنگ جهانی نمیشود” در این باره نوشته ام.
   در مورد نکته ای که درباره بهبود سایت فرمودید، انشاء الله آن را انجام خواهم داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.