هلیکوپتر آپاچی پشت سر کاروان داعش چه میکند؟

هلیکوپتر آپاچی پشت سر کاروان داعش چه میکند؟

باسمه تعالی

ویدیو کلیپ ذیل دیروز منتشر شد و احتمالا مربوط به همین روزهای اخیر است. در این ویدیو کاروانی از ماشین های داعش که از عراق به سمت مناطق درگیری در سوریه در حرکت هستند، را نشان میدهد. وجود این همه خودروی متحدالشکل خود جای سئوال دارد که داعش از چه طریقی توانسته این همه خودرو را وارد کند و چه دولتهایی در این کار داعش را کمک کرده اند. اما نکته اصلی ویدیو پرواز یک هلیکوپتر آپاچی، احتمالا متعلق به نیروهای آمریکایی، است که در پشت سر این کاروان حرکت میکند.

آیا این هلیکوپتر قصد پشتیبانی هوایی از کاروان داعش را دارد تا اگر خطری آنها را تهدید کند و در حال نزدیک شدن باشد، به موقع به آنها اطلاع دهد؟

آیا فقط از آن رو که توان سرکوبی همه کاروان را ندارد، خود را درگیر نمیکند و فقط به شناسائی میپردازد؟ اگر چنین است چرا کاروان داعش هیچ احساس خطری از طرف این هلیکوپتر احساس نمیکند و و سعی در دور کردن آن ندارد؟

جواب هر چه که باشد، نشان از یک همزیستی مسالمت آمیز بین داعش و نیروهای آمریکایی مستقر در عراق دارد.

2 نظر درباره “هلیکوپتر آپاچی پشت سر کاروان داعش چه میکند؟”

  1. این همه ماشین با ادوات جنگی دارن رد میشن اونوقت نه دولت عراق نه دولت سوریه هیچ کدوم متوجه نشدن چنین کاروان بزرگی در حال جابجایی هستش ؟ خیلی از اینها رو میتونستن منهدم کنن با جنگنده یا هلی کوپتر . بیخود نیست جنگ این قدر طول کشیده

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>