حادثه سقوط جرثقیل در محوطه مسجدالحرام

حادثه سقوط جرثقیل در محوطه مسجدالحرام

باسمه تعالی

با کمال تاسف، به علت باران و باد شدید، یکی از جرثقیل های محوطه مسجدالحرام بر روی سقف مسجد سقوط کرده و بخش هایی از آن روی طواف کنندگان می ریزد که تا این لحظه 87 کشته و تعداد بیشتری زخمی را باعث شده است.

با توجه به نزدیکی ایام حج، قاعدتا باید کارهای ساختمانی در آن محوطه را به زمانی دیگر موکول کرد تا خطر چنین حوادثی کم شود. اگر مشابه چنین حادثه ای 10 روز دیگر رخ دهد، قطعا تلفات آن بسیار بالاتر خواهد بود.

2 نظر درباره “حادثه سقوط جرثقیل در محوطه مسجدالحرام”

 1. سلام
  به نظرم باید دست عوامل رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکایی رو در این حادثه جستجو کرد.
  با توجه به اینکه این حادثه در روز 11 سپتامبر و ساعت 5:10 عصر به وقت مکه مکرمه و ساعت 9:11 صبح (9/11 معروف) به وقت نیویورک بوده و زمان برخورد هواپیماها به برج‌های دوقلوی تجارت جهانی هم همین حدود بود.
  http://goo.gl/RjLtFW
  https://goo.gl/NrPP8V

  1. ضمن عرض سلام و تشکر،
   در بین شبکه های اجتماعی غربی هم خیلی افراد ابراز خوشحالی کردند و این حادثه را انتقام 11 سپتامبر دانستند. اینکه این حادثه تعمدی بوده یا نه، طبعا جای بحث دارد. اما کینه غربیها از اسلام و مسلمین آنقدر زیاد است که با لبخند زدن و تلاش برای بهبود روابط آنرا نمیشود تخفیف داد. عمق این کینه در بین حرفهایی که پس از این حادثه زده شد، کاملا مشهود است.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>