این صداهای ترسناک چیست؟

باسمه تعالی

چند روزی است که از سراسر دنیا خبرهایی میرسد حاکی از این که صداهای ترسناک و وحشتناکی از زمین و آسمان بگوش میرسد. شخصا نمیدانم این صداها چیست. شاید فقط یک شوخی باشد که اهل شهرهای مختلف با تقلید از هم در سراسر دنیا بخواهند آنرا تکرار کنند. شاید داستان planking را شنیده باشید. چند ماه پیش تب عکس و فیلم گرفتن در حال درازکش در جایی که دیگران فکر آنرا هم نکنند، همه را گرفته بود. مثلا یک نفر میرفت روی دستهای یک مجسمه معروف دراز میکشید و عکس میگرفت. بعضی ها هم که میرفتند جاهای خاص مثل نرده های بالکن طبقه بیستم یک ساختمان بلند عکس بگیرند، که البته منجر به کشته شدن چند نفر هم شد.

هر چند ممکن است واقعا این صداها نشانه نزدیکی عذاب الهی باشد تا قبل از آمدن عذاب، آنها که اهل توبه هستند متنبه شوند؛ مثل آنچه که بر قوم یونس رفت و توبه آنها مانع رخداد عذاب شد. اما شاید احتمال دیگر این باشد که گروه های مخفی که سعی دارند سناریو های آخرالزمان را دستمایه سلطه خود بر جهان کنند، بخواهند این تصور را در ذهن مردم ایجاد کنند که آخرالزمان و جنگ Apocalypse نزدیک و اجتناب ناپذیر است، تا بدینوسیله آنها را آماده سناریوهایی مثل جنگ جهان سوم و پروژه کاهش جمعیت جهان کنند. این پروژه سالهاست که مطرح است و به اسم Blue Beam Project معروف است. جدا از اینکه ماهیت این صداها چیست، مطلب ذکر شده درباره این پروژه واقعیت دارد و شاهد دیگری که بر این مدعا دارم، آوردن سناریوی جنگ جهانی حتی در تبلیغات ماشین جیپ است که ویدیو کلیپ آن در انتهای این پست آورده شده است. در آن ویدیو کلیپ جیپ را چنین تبلیغ میکند که ماشینی است که با آن میتوان ازخیابان های جنگ زده زیر رگبار گلوله گذر کرد. پیام ناخودآگاه یا Subliminal Message آن اینست که باید انتظار جنگهای بزرگی را امسال داشته باشید.

Strange sounds in Conklin, Alberta Jan. 12/2012

Strange noise over Budapest – 2012.01.11

STRANGE SOUNDS sound in Czech Republic

Jeep 2012 Commercial

نظری درباره “این صداهای ترسناک چیست؟”

  1. سلام
    از مطلب شما متشکرم
    ای کاش در قسمت ریپلای دیگر ایمیل را ریکوایرد نمی گذاشتید

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>