استفاده از واکسیناسیون برای بیوتروریسم

استفاده از واکسیناسیون برای بیوتروریسم

Posted on

باسمه تعالی

این روزها خبر اعتراضات اهالی روستای چنارمحمودی و شهرستان لردگان، از توابع استان چهارمحال و بختیاری، را زیاد می‌شود شنید. از اینکه واقعاً چه عاملی در آن روستا باعث شیوع ایدز شده، خبر موثقی ندارم. اما اصل موضوع تازگی ندارد. به عنوان نمونه در سال ۱۹۹۸ در لیبی تعدادی پرستار بلغاری، که از طرف سازمانهای بین‌المللی برای واکسیناسیون به لیبی رفته بودند، به آلوده کردن ۴۰۰ نفر به ایدز متهم شدند.[1]

از آن به بعد نیز گزارش‌های زیادی در این باره منتشر شد. درباره برنامه شیطانی گلوبالیست‌ها برای کاهش جمعیت دنیا به ۵۰۰ میلیون نفر، می‌شود مطالب زیادی را یافت. این موضوع حتی در سنگ‌نوشته‌های معروف به Georgia Guidestones نصب شده در ۴۰ سال پیش، نیز ذکر شده است.

متأسفانه در ایران درباره ماهیت گلوبالیسم شیطانی اطلاع‌رسانی کافی نشده است. وقتی عده‌ای از سیاسیون ایران علناً برای ملحق شدن ایران به اردوگاه گلوبالیسم تلاش میکنند، و دشمنی با آمریکا را بهانه این کار کرده‌اند، باید انتظار بقیه لوازم و اجزاء این تفکر شیطانی را نیز داشته باشیم: کمک به برنامه کاهش جمعیت، قربانی کودکان در معابد شیطانی، گسترش برده‌داری، و امثالهم.

ایراد اصلی واکسیناسیون

واکسیناسیون هنوز در بین اهل علوم پزشکی بحث‌انگیز است و مخالفان زیادی دارد. چندی پیش یکی از دوستان مطلبی که درباره واکسن نوشته بودم را به ۴ پزشک ارسال کرده بود و همه آن‌ها بشدت آن را رد کرده، و من را به اظهارنظر غیر تخصصی متهم کرده بودند. یکی از دلایل طرفداری پزشکان از واکسیناسیون، حداقل در حوزه قدرت گلوبالیست‌ها، این است که به محض اعلام مخالفت با آن، پروانه کار خود را از دست میدهند؛ و اگر دراین رابطه تبلیغ کنند، سر به نیست میشوند.[2]

مثالهای زیادی را میتوان آورد که نشان دهد اصل ایده واکسیناسیون، حداقل درباره بعضی بیماری‌ها، ایده خوبی نیست. مثلاً فلج اطفال از سال 1993 در فیلی‌پین گزارش نشده بود. اما پس از توفان Haiyan در سال ۲۰۱۳، یونیسف ۵۰۰ هزار دوز واکسن فلج اطفال را در مناطق توفان زده پخش کرد. به همین دلیل این بیماری از طریق فاضلابها در بین بقیه مردم پخش شد و این بیماری، که ریشه‌کن شده بود، را دوباره به فیلیپین برگرداند.

در دوره کنونی دیگر مهم نیست که آیا از نظر علمی مفید بودن واکسیناسیون ثابت شده یا نشده است. ایراد اصلی این روش این است که بهترین ابزار برای بیوتروریسم است. مثلا بیل گیتس در کنفرانسی در سال 2010 بیان کرد که با کمک واکسن‌های مؤسسات تحت مدیریت او، میتوان روی ۱۰٪ تا ۱۵٪ کاهش جمعیت دنیا حساب کرد.[3]

بیوتروریسم در آفریقا

قدرتهای بزرگ جهان به منابع آفریقا چشم‌داشت دارند و رقابت شدیدی برای تصرف این منابع در حال رخ دادن است. اما هیچکدام از این قدرتها حفظ جمعیت موجود آفریقا را به نفع خود نمی‌بینند. چینی‌ها اعتقاد دارند که آوردن کارگر ماهر از چین خیلی به صرفه‌تر از آموزش جمعیت موجود است. غربی‌ها هم باور دارند که ضریب هوشی IQ متوسط در آفریقا زیر 70 است. بنابراین تلاش‌های زیادی برای از بین بردن این جمعیت شده است. پخش ویروس ایدز از طریق واکسیناسیون، از طریق بنیادهای خیریه، مثل بنیاد بیل گیتس، یکی از این راهها بوده است.

لینک [4]، که مال ۵ سال پیش است، درباره عقیم‌سازی مردم کنیا از طریق واکسن کزاز، توسط یونیسف، خبر میدهد. در حالی که اساساً کنیا مشکل شیوع کزاز نداشت.

در مورد آفریقای جنوبی سازمانهای جهانی چنان برنامه سنگینی برای شیوع ایدز راه انداختند که بتوانند جمعیت جنوب آفریقا را کلاً پاک کرده، و منابع سرشار این منطقه را تصرف کنند. این برنامه به شیوع شدید ایدز در سالهای گذشته، و کاهش امید به زندگی تا حدود ۴۵ سال در جنوب آفریقا، منجر شد. البته بعداً دولت آفریقای جنوبی سعی کرد این فاجعه را مدیریت کرده، و کنترل کند.

در حال حاضر 7.7 میلیون نفر در این کشور مبتلا به ایدز هستند، و دولت هزینه سنگینی برای کنترل این بیماری میکند.[5]

ربط واکسن به اوتیسم

بحث‌‌های فراوانی درباره ربط یا عدم ربط واکسن به اوتیسم شده است؛ و مقالات فراوان علمی را می‌شود یافت که چنین ربطی را انکار میکنند. تلاش این مقالات این است که نشان دهند بین اوتیسم و اصل روش واکسیناسیون، و یا مواد افزودنی واکسن، که بعضا سمی هستند، ربطی وجود ندارد. این تحقیقات دانشگاهی و مقالات علمی، هرچند غلط نیستند، حواس مردم را از این حقیقت پرت میکنند که از واکسن، به عنوان ابزار بیوتروریسم، برای از بین بردن توان مقاومت یک ملت در برابر سلطه‌گران، استفاده میشود.

قبلاً در مقاله دیگری درباره «استفاده از فلوراید برای کنترل اذهان» نوشته بودم، که باعث سوءتفاهم‌های متعددی شد. اصل ایراد فلوراید تأثیر آن بر ضریب هوشی مردم نیست، بلکه گرفتن توان مقاومت آن‌ها است. اما با انتشار چند مقاله درباره «تأثیر کم فلوراید بر ضریب هوشی»، توجه مردم از موضوع اصلی، به موضوع فرعی «تاثیر فلوراید بر ضریب هوشی» سوق داده شد.

با یک مثال این موضوع را روشن‌تر میکنم:

فرض کنید یک تاجر یک میلیون تن شکر در انبار احتکار کرده، و میخواهد تقاضای بازار برای شکر را زیاد کند. این تاجر بودجه تحقیق دانشگاهی درباره «تأثیر مصرف شکر بر میزان هوش کودکان» را تأمین میکند. نتیجه تحقیقات هم نشان خواهد داد که ربطی بین مصرف شکر با کم و یا زیاد شدن هوش وجود ندارد. بعد جناب تاجر این تحقیق را دستمایه تبلیغ خود برای بیخطر بودن مصرف زیاد شکر قرار میدهد. به این ترتیب حواس مردم از این واقعیت پرت می‌شود که خطر مصرف زیاد شکر، دیابت و چاقی است، نه کم شدن ضریب هوشی.

ممنوعیت واکسن MMR در ایتالیا

اواخر سال گذشته میلادی خبرهایی درباره ممنوعیت واکسن MMR در ایتالیا، شنیده شد. آن اخبار حاکی از این بود که این واکسن هیچ ربطی به ایمنی‌سازی در برابر بیماریهای ۳ گانه ندارد. لذا کل برنامه واکسیناسیون را جمع‌آوری، و ۳۰ نفر از مقامات مربوطه را اخراج کردند.[6] اخیراً خبرهای جدیدی از ماهیت اصلی این واکسن‌ها پخش شد، که نشان میدهند واکسن‌های مذکور در ایتالیا در‌واقع یک سلاح تغییر ژنتیک بود. این واکسنها ژنوم کودکی مبتلا به اوتیسم را داشتند، که شانس ابتلا به این بیماری در دریافت‌کننده‌های واکسن را بالا میبرد.[6] اوتیسم در اثر واکسیناسیون را نمیشود جزء عوارض جانبی به حساب آورد، بلکه نتیجه سلاح‌های ژنتیکی است که عمدا از طریق واکسن به مردم منتقل میشود.

[1] پرونده شیوع ایدز در لیبی

[2] https://www.yippy.com/search?query=dead+doctors+vaccines

[3] Bill Gates and Polio: ‘New vaccines can help reduce population by 10-15%’
https://21stcenturywire.com/2013/03/06/bill-gates-and-polio-new-vaccines-can-help-reduce-population-by-10-15/

[4] ‘A mass sterilization exercise’: Kenyan doctors find anti-fertility agent in UN tetanus vaccine
https://www.lifesitenews.com/news/a-mass-sterilization-exercise-kenyan-doctors-find-anti-fertility-agent-in-u

[5] HIV and AIDS in South Africa
https://www.avert.org/professionals/hiv-around-world/sub-saharan-africa/south-africa

[6] Anti-vaccine Italian Government Sacks Entire Health Expert Board
https://www.newsweek.com/anti-vaccine-italian-government-sacks-entire-health-expert-board-1242759

[7] Genetic Sequencing of Common Vaccine Finds Entire Male Genome From Aborted Human Baby
https://www.infowars.com/genetic-sequencing-of-common-vaccine-finds-entire-male-genome-from-aborted-human-baby/

7 thoughts on “استفاده از واکسیناسیون برای بیوتروریسم

 1. در قضیه لردگان هیچ تعمدی یا حتی کار سهوی از طرف دولت وجود نداشته. ابتلای افراد زیادی در روستا به این بیماری نشان میدهد که کارگران فصلی روستا(که برای کار به شهرهای عمدتا بزرگ میروند) در آن شهرها مشتریان فحشای غیر ایمن و کثیف هستند و به دلیل نداشتن آموزش یا جدی نگرفتن تهدیدات به ایدز مبتلا شده اند و از طریق اعتیاد تزریقی و رابطه جنسی با همسر و … آنرا بین اهالی گسترش داده اند. ویروس ایدز تنها زمان کوتاهی بیرون از بدن زنده میماند و استفاده از سرنگ مشترک(اگر رخ داده باشد و به نظر من چنین چیزی غیر ممکن است) در هربار تنها سه دهم درصد احتمال انتقال ایدز دارد و اگر به روندی معمول تبدیل نشود، نمیتوان با آن جمعیت انبوهی را به ایدز مبتلا کرد. بیشتر نظرات غیر علمی ای که پیرامون حادثه ناگوار این روستا ساخته شده صرفا جهت جنگ روانی تهیه شده و نمیشود آنها را جدی گرفت.
  البته این حادثه نشان میدهد که در کشور ما ایدز خیلی خطرناکتر از چیزی است که فکر میکنیم و فرهنگ مبتنی بر تقوا و پرهیزگاری سنتی ما خیلی آسیب دیده و باید به حال آن فکری بکنیم.

  1. همه فرمایشات جنابعالی صحیح هستند. اما وقتی چنین چیزی اپیدمی میشود، باید مراقب بیوتروریسم بود. چون این اتفاق یک پدیده شناخته شده در کشورهای دیگر بوده، و ابزار اصلی آن هم واکسن است

 2. تو ایران هم هست؟
  اگر باشه و بالفرض والدین هم واکسن به بچه نزنن اینده بچه تباه نمیشه؟ میدونین که چی عرض میکنم تو دبستان هم فک نکنم راش بدن!

  1. سلام،
   این کامنت یکی از دوستان است که در تلگرام برایم فرستاد:
   «چند وقت پیش در خصوص واکسنها و بیماریهای فصل پاییز گفته بودم و اینکه بچمو واسه واکسن نبردم یکی از اشناها گفته متاسفانه بچه 4 ماهش بدلیل واکسنهای هندی یک روز پس از تزریق فوت کرده و وقتی به بخش پزشکی قانونی بیمارستان مراجعه کرده گفتن برو پی کارت مثل بچه شما تو این چند ماه 100 نفر بیشتر مرده ان و هیچ کس مسئولیتشو قبول نمیکنه حتی خانم بنده هم یک مشاجره رو بین یکی از مسئولین مراکز بهداشت شنیده که میگفته ما دو ماه قبل ابلاغیه دادیم جهت جمع اوری واکسنهای هندی اما کسی توجه نمیکرده و حتی بعضی از مسئولین مراکز بهداشت وجود همچنین ابلاغیه ای رو در حالی انکار میکردند که بعد یک روز واکسنها رو میفرستادن به مرکز خودتون ببینین چقدر بی در و پیکر شده»

 3. خدا مارو بیامرزه!bitter laugh که اینطوری هستیم….اخه گناه اون بچه ای که…
  خوشم میاد هیچکس ککشم نمیگزه!اطلاع رسانی هم که هزار ماشالا…
  .
  .
  اینجا بی در و پیکر نشده! از اول همین طوری بووود!
  capitan obvious 0_0

 4. سلام سپاس از مطالب خوبتون
  لطفا حتما حتما مطلبی جدید درباره بیل گیتس در سایت منتشر کنید بنده همیشه گمان میکردم که بیل گیتس انسان بزرگ و البته خیریه ولی با خواندن مطالب شما به شدت در شک و تردید فرو رفتم لذا منتظر مطلبی درباره بیل گیتس در سایت شما هستم که ببینم واقعا حقایق به قلم شما اشکار بشه
  سپاس

  1. ضمن عرض سلام و تشکر از عنایت جنابعالی،
   اگر از طریق جستجوی بالای صفحه برای «گیتس» جستجو کنید، چند مقاله که نامش در آن ذکر شده، را خواهید یافت.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>