چند خبر درباره توسعه سلاح‌های غیر متعارف

چند خبر درباره توسعه سلاح‌های غیر متعارف

باسمه تعالی

باران‌های شدید این روزها در ایران، به شایعات، مربوط به دستکاری در‌ آب و هوا توسط هارپ، دامن زده است. نشان دادن اینکه چنین چیزی صحت ندارد، خیلی آسان است. به این دلیل که این بارش‌های شدید یک مسأله جهانی است، و همزمان با ایران، در مرکز آمریکا، نیوزیلند و استرالیا، و همچنین جنوب آفریقا بارش‌هایی رخ داده که به مراتب از بارش‌های خاورمیانه شدیدتر بوده است. قبلاً درباره اینکه استفاده از این تکنولوژی به عنوان سلاح، به اصطلاح غربیها، به تخیلات پای منقل بیشتر شبیه است، توضیح داده‌ام.[1] رسانه‌های به اصطلاح دگراندیشی، که در‌ واقع وابسته به همان قدرت‌های بزرگ هستند، نیز به شایعاتی مثل سلاح هارپ دامن میزنند تا کسی به اخبار واقعی‌تر و جدیدتر توجه نکند.

البته این نکته را هم باید در نظر داشته باشیم که صرفنظر از اینکه چقدر یک سلاح فرضی و مفهومی، غیرعاقلانه و غیر عملی باشد، یک ذهن مریض را پیدا خواهید کرد که دنبال توسعه آن برود. چند سال قبل در یک مقاله درباره ایده سلاح سونامی روسی مطلبی نوشته بودم، که اخیراً به خدمت گرفته شد.[2]

لینک زیر، که متعلق به Nantional Geographic است، ادعا میکند روز ۱۱ نوامبر سال پیش تمام زلزله‌نگارهای دنیا، برای بیش از ۲۰ دقیقه، امواج زلزله‌ای را ثبت کردند؛ اما هیچ کجای دنیا رخداد زلزله گزارش نشد.[3] مشخصه عجیب این امواج این بود که سیکل تکرار امواج زلزله دقیقاً ۱۷ ثانیه بود. همین مطلب احتمال مصنوعی بودن این امواج را زیاد میکند.

چند روز پس از آن Qanon در پست 2527 ادعا کرد که این پدیده نتیجه بکارگیری یک تکنولوژی محرمانه است. ادعای او این بود که با بکارگیری تعدادی از ماهواره‌ها، بصورت همزمان، و ارسال امواج با فرکانس مشخص، میتوانند در پوسته زمین رزونانس ایجاد کنند و این امواج زلزله حاصل آن بود. از آن جهت که حرف Q هفدهمین حرف الفبا است، سیکل ۱۷ ثانیه را به عنوان امضای عامل این امواج انتخاب کرده بودند.

البته از آن جهت که راهی برای راستی‌آزمایی مستقل این ادعاها نداشتم، این مطلب را گزارش نکردم. هنوز هم مشخص نیست که آیا با این تکنولوژی می‌شود در نقطه خاصی زلزله ایجاد کرد یا نه؟ در کتاب‌های درسی قدیمی در این باره توضیح داده‌اند که ریتم پاکوبیدن دسته سربازان، که از روی یک پل عبور میکنند، میتواند معادل فرکانس طبیعی پل بوده، و باعث لرزش شدید و ریزش پل بشود. اما مطالب بسیاری درباره زمین ناشناخته مانده و معلوم نیست ارسال انرژی از تعدادی ماهواره با ضرباهنگ همرمان، به چه صورت باعث رزونانس زمین خواهد شد؛ و کجا میتواند زلزله ایجاد کند. بنابراین شخصاً براین باورم که چنین پروژه‌ای ارزش سرمایه‌گذاری ندارد. اما ظاهراً نظر عناصر ملی‌گرای ارتش آمریکا این نیست.

خبر دیگر،که نشان از این دارد که کار روی چنین پروژه‌هایی ادامه دارد، خبر مربوط به پیک‌های شدید در امواج معروف به Schumann resonances بود. این اصطلاح به جزیی از طیف کلی امواج الکترومغناطیس اطراف زمین اطلاق می‌شود که فرکانس‌های خیلی پائینی دارند. این فرکانس‌های خیلی پایین را extremely low frequency (ELF) می‌نامند. معمولاً این امواج روی فرکانس‌های مشخصی متمرکز هستند؛ مثلاً 7.83 و 14.3 و 20.8 هرتز و امثالهم. توئیت زیر درباره شدت گرفتن این امواج در روزهای 17 فوریه و مارس، برای ۱۲ ساعت متوالی، بحث میکند.[4] دوبار رخ دادن این حادثه در روز ۱۷ ماه، با ۳۰ روز فاصله، نشان از امضای این رخداد توسط Q و ملی‌گرایان ارتش آمریکا دارد.

بعضی محققین ادعا میکنند که فرکانس‌های امواج الکتریک مغز انسان، با این فرکانس‌های معروف به Schumann resonances مرتبط هستند. بنابراین هر تغییری در این امواج در جو زمین، میتواند به تغییر رفتار آدمها منجر شود. فرض این است که با دستکاری در این امواج می‌شود یک احساس را به همه آدمهای یک جامعه و یا کل عالم، القاء کرد. مثلاً همه را عصبانی کنند، بطوریکه همه بیرون بریزند و همدیگر را بکشند؛ و یا آنها را ناامید و افسرده کنند تا مثل گوسفندها تسلیم شوند. البته این فقط یک فرضیه است، که باعث شده اساساً کسی دنبال استفاده از این تکنولوژی به عنوان سلاح برود؛ و تابحال درچنین وسعتی بکار گرفته نشده است. قبلاً درباره استفاده از فرکانس‌هایELF از طریق برجهای تلفن همراه، مطالبی را نوشته بودم؛ و این تکنولوژی تست شده است و احتمالاً در خیلی از کشورها استفاده میشود. اما تابحال از اینکه یک سیستم نظامی از Schumann resonances به عنوان ابزار کنترل ذهن مردم یک کشور بطور موفق استفاده کرده باشد، خبری ندارم.

از اینکه اهداف این پروژه چیست، هنوز اطلاعات کاملی ندارم. اما اگر قصد از دستکاری در امواج ELF اطراف زمین، تاثیرگذاری بر ذهن مردم باشد، شخصاً بعید میدانم این تکنولوژی موفق شود. علی‌الخصوص اگر اطلاع‌رسانی مناسبی درباره این مطلب به همه مردم جامعه بشود، احتمال اینکه مردم کمتر تحت تأثیر قرار بگیرند، زیاد خواهد بود.

[1] دستکاری آب و هوا بوسیله HAARP فقط جنگ روانی است
https://shakeri.net/1704

[2] در جنگ جهانی سوم از چه سلاح‌هایی استفاده خواهد شد؟
https://shakeri.net/3458

[3] Strange waves rippled around the world, and nobody knows why
https://www.nationalgeographic.com/science/2018/11/strange-earthquake-waves-rippled-around-world-earth-geology/

[4] https://twitter.com/Jordan_Sather_/status/1109893159767597056

[5] https://qanon.pub/

5 نظر درباره “چند خبر درباره توسعه سلاح‌های غیر متعارف”

 1. چقدر به QAnan میشه اعتماد کرد؟ شما با اطمینان میگید!!!!
  به نظر من حتی اگه بیست درصد از این پستها حقیقت باشه واقعاً در دنیای وحشتناکی زندگی میکنیم
  خودم اعتقادی ندارم که اینجور همچی توطئه آمیز باشه.

  1. سلام،
   من فقط نقل کردم و اعتماد به او ندارم. تیم Q در واقع سخنگوی تیم نظامی پشت سر ترامپ هستند.
   اما واقعی بودن ارتباط Q با ترامپ را خیلی راحت میشود ثابت کرد و شاید صد مدرک قطعی، معروف به Qproof را بتوانید در qmap.pub پیدا کنید.

 2. 11 نوامبر یا 11/11 بیشتر بهش میاد که با گلوبالیستها در ارتباط باشه

  1. همه طرفین در غرب با جفر و گماتریا آشنا هستند و از آن زیاد استفاده میکنند

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>