ترورهای اخیر در آمریکا

ترورهای اخیر در آمریکا

باسمه تعالی

اوائل سال شمسی آقای Daniel M. Best در وزارت بهداشت، HHS، به عنوان مسئول نظارت بر قیمت دارو منصوب شد. اواخر ماه اکتبر او از وزارت اقتصاد درخواست اطلاعات درباره ۳ شرکت چینی Mundipharma (China) Pharmaceutical Company Ltd. و Jiangsu Hengrui Medicine و شرکت مخابراتی ZTE Corporation کرده بود. ظاهراً شرکتهای دارویی مذکور داروهای خود را با قیمتی خیلی بالاتر در آمریکا فروخته و بخشی از سود خود را به شرکت مخابراتی فوق میدادند تا سرمایه لازم برای پروژه صدور کارت‌های ملی در ونزوئلا، موسوم به Fatherland Card، را بدست آورد. تمام سهام شرکت چینی اول متعلق به شرکت آمریکایی Purdue Pharma است [2] و صاحبان این شرکت، خانواده Sackler، نقش عمده‌ای در بحران مواد مخدر در آمریکا دارند.[3] این خانواده یکی از حامیان اصلی کلینتون‌ها هستند که از نظر مالی بنیاد کلینتون را پشتیبانی کرده‌اند.[4]

آقای Best در کمتر از ۴۸ ساعت پس از درخواست اطلاعات مذکور، کشته شده؛ اما مرگ او به دلایل امنیتی خودکشی اعلام میشود.[5] در مقاله‌های قبل درباره سابقه طولانی کلینتون‌ها در ترور کسانی که با این خانواده دربیافتند، نوشته بودم. این ترورها معمولا به نحوی انجام میشود که همه بفهمند تا کسی جرأت ایجاد مزاحمت در آینده را نداشته باشد.[6]

دیروز Korobov رئیس سازمان اطلاعات نظامی روسیه،GRU، در اثر سرطان فوت شد و رئیس جدید Igor Kostyukov، طبق پروتکل‌های موجود، این تغییر مدیریت را به همتای آمریکایی خود، ژنرال Ashley، اطلاع داد.[8] منابع روسی ادعا میکنند که ژنرال Ashley در جواب اطلاع داده که از این به بعد تمام سازمان‌های اطلاعاتی آمریکایی، تحت نظارت مستقیم رئیس‌جمهور فعالیت کرده و همه مکاتبات باید از طریق President’s Intelligence Advisory Board، یا به اختصار PIAB، انجام شود. این گروه مشاوران امنیتی از زمان آیزنهاور، رئیس‌جمهور سابق در سال ۱۹۵۶ ایجاد شد و کارتر در سال ۱۹۷۷ آن را منحل کرد.[9] اما اخیراً ترامپ این گروه مشاوران را دوباره فعال کرده است.[10] دلیل این امر این است که تعداد نفوذی‌های Deep State به‌قدری زیاد است که نمیشود به بروکراسی موجود در این سازمان‌های امنیتی اعتماد کرد و انتظار تبعیت از رئیس‌جمهور را از آن‌ها داشت. اظهار نظر اخیر CIA‌ در مورد قتل خاشقجی، که برخلاف نظر ترامپ بود، نشان‌دهنده این است که جناح‌چپ در این سازمان هنوز نفوذ قوی دارد و بخش عمده‌ای از این‌ سازمان از ترامپ تبعیت ندارند.

ترامپ از زمان به قدرت رسیدن دریافت که نمیتواند روی سازمان‌های اطلاعاتی موجود، حساب کند. به همین دلیل سازمانی مستقل و مخفی را تشکیل داده که به عنوان بازوی اطلاعاتی او عمل کند.[16]

یکی از افرادی که اخیراً به عضویت گروه مشاوران PIAB منصوب شده بود، فردی بود که او را David Robertson، شهروند نیوجرسی معرفی کرده بودند.[10] منابع روسی احتمال میدهند این فرد همان Keith Caneiro باشد، که اخیراً در خانه خود، همراه با همسر و فرزندانش به قتل رسیدند.[11] درباره سوابق این فرد مطلب زیاد می‌شود یافت. اما بطور خلاصه، اخیراً او با کمک برادرش توانسته بود که به شبکه اطلاعات بانک Citibank نفوذ کند. این بانک یکی از بزرگترین ابزارهای پولشویی در دنیا است و تنها در یک بازرسی اخیر، حدود ۱۸ هزار مورد مشکوک به پولشویی را پیدا کرده‌اند و تا کنون این بانک حدود ۱۰۰ میلیون دلار جریمه شده است.[12] بانک citibank یکی از بازوهای قوی جناح چپ است.[13] رتبه مدیران این بانک در جناح چپ را می‌شود از ایمیلی که چندی پیش سایت ویکی‌لیکس افشا کرد، دریافت. در این ایمیل یکی از مدیران سابق این بانک، به نام Froman، لیست افراد پیشنهادی خود برای تصدی در دولت اوباما را ارائه کرده بود و اکثر این افراد در پستهای پیشنهاد شده بکار گرفته شدند.[14] ظاهراً Caneiro قصد داشته از دامنه فعالیتهای این بانک مطلع شود؛ و به همین دلیل به طرزی کشته می‌شود که اخطاری به دولت ترامپ داده باشند.

قبلاً درباره QAnon در پستهای قبلی توضیحاتی داده بودم. Q اخیراً چنین نوشته:

D5
Nothing can stop what is coming.

ظاهرا این حرف رمزآمیز اشاره به شهادت John Huber درکنگره، در روز ۵ دسامبر آینده است. آقای Huber قرار است گزارش خود درباره بنیاد کلینتون را در این روز به کنگره ارائه کند. او احتمالاً مطالبی را بیان خواهد کرد که زمینه دستگیری کلینتون و افراد رده بالای جناح چپ را فراهم میکند.

بعد از انتخابات میان‌دوره‌ای ترامپ فرصتی پیدا کرده تا خارج کردن مدارک موسوم به FISA از رده‌بندی محرمانه و دستگیری عوامل Deep State را پیش ببرد. جناح چپ با اطلاع از آنچه که در انتظار آن‌ها است، عملیات ترور افراد رده بالای دولت ترامپ را شروع کرده، تا آن‌ها را به تأمل و تردید وادارند. از طرف دیگر MI6‌ انگلیس نیز، در حمایت از جناح چپ، فشار خود بر تیم ترامپ را زیاد کرده تا مدارک مذکور از رده‌بندی خارج نشوند.[15] افشای این مدارک علاوه بر اینکه نشان خواهد داد که هیلاری با گرفتن رشوه از روسیه، اجازه فروش سهام Uranium One را به روسیه داده، ظاهراً فروش اطلاعات نظامی باارزش، توسط کلینتون، را برملا خواهد کرد.

ترورهای اخیر جناح چپ ممکن است ملی‌گرایان را به این جمع‌بندی برساند که دستگیری هیلاری کلینتون از طرق قانونی و با افشای مدارک جرم مسلم او عملی نیست؛ و لذا در هفته‌های آینده شاهد ترور او و یا دیگر بزرگان جناح چپ باشیم.

در روزهای اخیر شبکه‌های اجتماعی تحت کنترل جناح چپ، مثل facebook و Instagram و Whatsapp و iTunes برای ساعتها قطع بودند. سرویس شرکت خدمات اینترنتی Comcast نیز مدتی قطع شد. این اتفاقات نشان از این دارد که جناح چپ در حال آماده کردن ذهن مردم است تا اختلال‌های آتی را طبیعی قلمداد کنند و متوجه حقیقت وقایع نشوند. ظاهراً برنامه جناح چپ این است که زمانی که درگیری‌ها و عملیات ترور شدت گرفت، با قطع کردن شبکه‌های اجتماعی و یا اختلال در اینترنت در سطح دنیا، فرصت اطلاع رسانی را از رقیب بگیرند.

[1] Secretary Azar Announces Appointments to Advance Department Priorities
https://www.hhs.gov/about/news/2018/03/29/secretary-azar-announces-appointments-advance-department-priorities.html

[2] Yale donor linked to opioid crisis
https://yaledailynews.com/blog/2017/11/13/yale-donor-linked-to-opioid-crisis/

[3] Meet the Sacklers: the family feuding over blame for the opioid crisis
https://www.theguardian.com/us-news/2018/feb/13/meet-the-sacklers-the-family-feuding-over-blame-for-the-opioid-crisis

[4] Hillary Clinton’s Prescription Pill Problem: OxyContin Inventor is a Clinton Foundation Donor
https://freebeacon.com/issues/hillary-clintons-prescription-pill-problem-oxycontin-inventor-clinton-foundation-donor/

[5] HHS official died of Blunt Force Trauma deemed Suicide
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread1224204/pg1

[6] هیلاری کلینتون در رسانه‌های ایرانی
https://shakeri.net/3199

[7] First naval officer nominated to head Russia’s GRU
http://tass.com/defense/1032011

[8] http://www.dia.mil/About/Leadership/

[9] https://www.cia.gov/library/readingroom/docs/CIA-RDP02T06251R000900290007-1.pdf

[10] Trump names hand-picked panel to supervise, investigate intelligence community
https://www.washingtonexaminer.com/news/white-house/trump-names-hand-picked-panel-to-supervise-investigate-intelligence-community

[11] Keith Caneiro: 5 Fast Facts You Need to Know
https://heavy.com/news/2018/11/keith-caneiro/

[12] Citigroup Agrees to $97.4 Million Settlement in Money Laundering Inquiry
https://www.nytimes.com/2017/05/22/business/dealbook/citigroup-settlement-banamex-usa-inquiry.html

[13] The Clintons and Their Banker Friends
https://billmoyers.com/2015/05/09/clintons-banker-friends/

[14] The Most Important WikiLeaks Revelation Isn’t About Hillary Clinton
https://newrepublic.com/article/137798/important-wikileaks-revelation-isnt-hillary-clinton

[15] UK spy chiefs pushing against Trump leaks of secrets on Russia
https://www.presstv.com/Detail/2018/11/22/580789/UK-Trump-US-Russia-probe-FBI-wiretap-FISA-page

[16] Trump White House Weighing Plans for Private Spies to Counter “Deep State” Enemies
https://theintercept.com/2017/12/04/trump-white-house-weighing-plans-for-private-spies-to-counter-deep-state-enemies/

10 نظر درباره “ترورهای اخیر در آمریکا”

 1. با عرض سلام و تشکر.
  آیا در کشوری مثل آمریکا، جناح راست تمایلی به ایجاد شبکه‌های اجتماعی داخلی(منظورم جدا از شبکه‌هایی مانند فیسبوک) برای مقابله با گلوبالیست‌ها دارند؟
  دوم اینکه برداشتم از مقالات شما این بود که رسانه‌های جناح چپ بسیار قوی هستند. آیا از همان اول دنبال تحقق این هدف بودند یا رسانه‌ها ابتدا گرایش‌های دیگری داشتند و سپس توسط این جناح خریداری شدند؟ چرا جناح راست اقدام مقابل برای تقویت رسانه انجام نداد.

  1. با سلام،
   از لطف و عنایت شما متشکرم.
   دهها سال است که جناح چپ تمام رسانه‌ها را مالک شده و تحت کنترل دارد. شبکه‌های اجتماعی هم تماما محصول سیستم اطلاعاتی تحت کنترل جناح چپ است.
   مثلا فیسبوک دقیقا ادامه پروژه Lifelog سازمان DAARPA است. همان تیم و امکانات در دارپا توسعه یافتند وبعد تحت عنوان فیسبوک به عنوان شرکت خصوصی کار را ادامه دادند.
   جناح راست با ایجاد شبکه‌هایی از رسانه‌هایی کوچک در دل رسانه‌های بزرگ مثل یوتیوب، و Talk Show ها توانسته تبلیغات خودش را بطور موثر پیش ببرد.
   از این نظر ایرانیها باید روشهای ملی‌گراها در شکست سلطه رسانه‌ای گلوبالیست‌ها را درست بررسی و تحلیل کنند.
   اما در کل شرکتهای بزرگ Internet Gulag به تدریج از صحنه حذف خواهند شد. همین هفته شرکتهای موسوم به FAANG شامل فیسبوک،آمازون، اپل، نت‌فلیکس و گوگل، هزار میلیارد دلار از ارزش سهام خود را از دست دادند.
   هنوز جناح راست دنبال ایجاد رسانه مستقل و فراگیر نرفته است

 2. با عرض سلام
  یازدهم نوامبر سال ۲۰۱۸ خیلی عدد خاصی بود
  من هرچی منتظر بودم اتفاق مهمی بیافته ولی چیزی ندیدم
  البته شروع حملات اسرائیل به نواز غزه دقیقا همین روز بود ک البته خیلی چیز خاص و بزرگی نبود
  شما توی اخبار متوجه چیز نا متعارفی نشدید؟؟

  1. ضمن عرض سلام،
   بجای اینکه یک اتفاق در یک روز بیافتد، یک هفته اتفاقات مهم بود. ادعا میشود بعضی از آتش‌سوزی‌های کالیفرنیا عمدی بود. درست مسیر خط قطار سریع‌السیر، که مخالف زیاد داشت، از جمعیت خالی شد. شهر پارادایس که هم میگویند روی معدن طلا بود و هم جمهوری‌خواه زیاد داشت، از جمعیت خالی شد.

 3. سلام
  مطلب خیلی پربار و روشنگری بود
  شخصا سعی میکنم که مراجعین به مطالب شما رو افزایش بدم
  اما به گمانم کمتر در این زمینه موفق بوده ام.
  به گمانم بین ایرانی ها،این تحلیل ها خریدار کمی دارد

  1. ضمن عرض سلام،
   از لطف و بزرگواری شما متشکرم.
   بعید میدانم این قبیل خبرها را دیگران نشر دهند. به همین دلیل برای آن وقت میگذارم.
   متاسفانه جامعه ایران، برخلاف ادعای عموم، سیاسی نیست.اگرنه میزان خبرهای واقعی و قابل تحلیل، خیلی بیشتر از این است.

 4. با سلام و عرض ادب

  مطالب اخير شما بسيار عالي و پربار بوده است ، در انتظار تحليل هاي بيشتري از طرف شما هستيم.
  ان شاء الله موفق باشيد.

 5. با عرض سلام و ضمن تشکر از پاسخ‌تان.
  در مورد دارپا و فیسبوک مطالبی در فضای اینترنت دیدم. ببخشید اگر ممکن است، در مورد تلگرام هم به‌طور خلاصه می‌توانید بگویید از کجا تغذیه می‌شود؟ نرم‌افزاری که بدون داشتن ذره‌ای تبلیغات، امکانات گسترده‌ای به ما می‌دهد. (برای مثال فضای ابری)
  پس تحلیل‌تان این است که به‌جای تولید رسانه جدید، از دل همان رسانه‌ها، علیه سلطه گلوبالیست‌ها فعالیت می‌کنند.
  با تشکر.

  1. ضمن عرض سلام و تشکر،
   در ایران شنیدم که بعضی‌هااسم یک نفر خاص را به عنوان سرمایه‌گذار تلگرام آورده ‌اند. اما تا آنجا که خودم تحقیق کردم، سرمایه‌گذارهای زیادی در اینکار سرمایه‌گذاری کرده‌اند. بهرحال اسم آنها مهم نیست. مهم این است که Business Model آنها فروش اطلاعات شخصی مردم به سازمان‌های اطلاعاتی غربی و تاثیرگذاری فرهنگی مورد علاقه‌آنها است.
   به همین دلیل روسیه هم این شبکه را ممنوع کرده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>