نمونه ای از کودک آزاری شیطانی درانگلیس- تکمیلی

نمونه ای از کودک آزاری شیطانی درانگلیس- تکمیلی

باسمه تعالی

در سالهای اخیر، علی الخصوص پس از حمله آمریکا به افغانستان، خبرهای زیادی از شیوع گسترده هم جنس بازی و سوءاستفاده جنسی از کودکان در افغانستان به گوش میرسید. هر زمان هم که خبر کشتار شهروندان بیگناه افغان توسط هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی پخش میشد، اینگونه اخبار فساد در جامعه افغانستان شدت میگرفت تا غربیها حساسیت کمتری نسبت به چنین کشتارهایی داشته باشند. حتی فیلم مستندی با نام “بچه بازی” درباره عمق فاجعه ای که چنین ناهنجاری هایی بوجود اورده اند، ساخته شد که علیرغم اینکه دور از حقیقت نبود، مشخصا به سفارش سرویس های اطلاعاتی غربی بود.

اما پس از آن بطور روزافزونی پخش اخبار فسادهای جنسی و کودک آزاری در غرب شدت گرفت. اخبار سوءاستفاده های جنسی که از کودکان در کلیساها توسط کشیشان انجام میشود، دردسر بزرگی برای همه و علی الخصوص واتیکان درست کرد که تا به حال میلیاردها دلار خسارت بابت آن به آزاردیدگان پرداخت کرده اند. با مرگ Jimmy Savile که یکی از چهره های مشهور BBC بود، معلوم شد که برای دهها سال پلیس انگلیس از سابقه سوءاستفاده های جنسی او و بسیاری افراد دیگر باخبر بوده و هیچ عکس العملی نشان نداده است. یعنی این افراد کاملا مصونیت قضایی داشتند و به هیچ شکایتی از آنان در دادگاه رسیدگی نمیشد.

پس از آن هم اخبار دیگری رسید که کل افراد کابینه و اطرافیان مارگارت تاچر، نخست وزیر دهه 80 انگلیس، جزء شبکه های کودک آزاری بوده اند و شخص تاچر مانع محاکمه و رسیدگی به چنین پرونده هایی بوده است. در اخباری هم که از این کودک آزاری ها میرسد، صحبت از لذت جنسی متعارف نیست، بلکه تعداد زیادی کودک در این ماجرا کشته میشوند. اینها همه از این حکایت دارد که مسئله شیوع شیطان پرستی و قربانی کودکان در چنین مراسم شیطانی است. سوءاستفاده جنسی فقط بخش کوچکی از این ماجرا است.

تمایلی از اینکه در این باب قلم فرسایی کنم، ندارم و از بیان این مطالب به رب جلیل پناه میبرم. اما بخشی از دهها هزار کودکی که هر ساله گم میشوند و هرگز پیدا نمیشوند، و همچنین دهها و بلکه صدها هزار برده ای که سالانه در آمریکای شمالی خرید و فروش میشود، در چنین مراسم شیطانی جان میبازند. در احوالات شخصی به نام aleister crowley که رهبر فکری بخش عمده ای از این گروه های شیطانی بود، آورده اند که او پسرانی باهوشتر از متوسط را برای سوء استفاده جنسی انتخاب میکرد و در حین عمل آنها را به شنیع ترین وجه میکشت، و معتقد بود که هر روحی یک ظرفیت و توانی دارد و با این کار میتواند توان روحی آن فرد را به خود اضافه کند. چنین گفته اند که او حداقل یک نفر را هر هفته به چنین وضعی قربانی میکرد و حدود 2000 نفر را به این صورت کشته بود.

در ویدیو کلیپ زیر دو کودک انگلیسی از اینکه همه افراد از معلم مدرسه، مددکار اجتماعی، پلیس و بقیه آنها را مورد سوء استفاده جنسی قرار میدهند، گله میکنند. حتی بیان میکنند فردی که او را پاپا خطاب میکنند، آنها را به کلیسا برده و از آنها در گرفتن دست یک نوزاد کمک گرفته تا بتواند راحتتر سر او را ببرد. آنها تعریف میکنند که حضار خون تازه آن نوزاد را نوشیده اند و بعد جمجمه او را به عنوان کاسه استفاده کرده اند.

اینکه این کلیسا، کلیسای شیطان پرستان است و یا این مراسم در کلیساهای عادی هم انجام میشود، واضح نیست. البته اخبار زیاد دیگری از اینکه چنین مراسمی در واتیکان نیز انجام میشود، وجود دارد. در ویدیو کلیپ نیز واضح نیست که این پاپا مسئول برگزاری مراسم شیطانی است و یا همسر مادر آنها است.

چندی پیش یکی از خوانندگان وبلاگ برایم ابراز تاسف کرده بود که چقدر نفرت از غرب در نوشته هایم موج میزند. اما واقعیت این است که بسیاری از ایرانیها یک تصویر روتوش شده از غرب را، آن هم از طریق شبکه های ماهواره ای و هنرپیشه ها و خوانندگان آنها دریافت میکنند و مطالعه کافی درباره آنچه که واقعا در حال رخ دادن در سطح جوامع غربی است، ندارند.

به فرض که این کودکان فقط به قصد سر کار گذاشتن مردم و شوخی اقدام به گفتن این مطالب کرده باشند، مطالب بیان شده به قدری شنیع است که پرسیدن این سئوال را واجب میکند که اساسا چرا باید کودکانی در این سن، با چنین مطالبی، حتی شوخی، آشنا باشند.

در ویدیو کلیپ زیر یکی از کودکان نحوه خرید نوزادان و سر بریدن آنها و نوشیدن خون آنها در مراسم شیطانی را تشریح میکند و توضیح میدهد که همه حضار در مراسم کفش هایی میپوشند که با پوست بدن این نوزادان درست شده است. ویدیو کلیپهای دیگری نیز از این بچه ها موجود است که به علت شنیع تر بودن از ذکر آنها خودداری میکنم.

قطعا این مطالب چیزی نیست که زائیده تخیلات این کودکان باشد.

بعدا شایع شد که سرپرستی این کودکان به خانواده ای روسی سپرده شده بود و آنها عامل چنین مراسم شیطانی بودند. چنین حرفی قطعا انحراف اذهان مردم از واقعیت است. چنین جرمهایی در انگلیس و دیگر جوامع غربی کاملا رایج است و نسبت دادن آن به روسها، فقط سوء استفاده سیاسی و گمراه کردن مردم است.

حتی تلاش های زیادی برای عادی نشان دادن چنین مراسمی در ذهن مردم انجام میشود که مراسم حمله زامبی ها و خون پاشیدن مردم به هم و کشتن فرضی زامبی ها یکی از نمونه های آن است.

4 نظر درباره “نمونه ای از کودک آزاری شیطانی درانگلیس- تکمیلی”

 1. جرج بوش گفته بود که افتخارم اینست که نوه نامشروع آلیستر کرولی هستم.

  یادم هست در یک برنامه تلوزیونی، تحلیلگری میگفت که اگر مردم غرب از جنایات سردمدارانشان اطلاع پیدا کنند، و در این مورد به اطمینان برسند، بی شک خودشان این جانیان رو به بالای دار میفرستند.
  البته من شک دارم که با توجه به سبک زندگی ترویج شده در غرب، مردم غرب چنین همتی داشته باشند و یا حتی چنین عقل جمعی در میون اونها شکل بگیره.

  1. با سلام،
   من هم چنین امیدی ندارم. بعید میدانم حتی در صورت رخداد جنگ جهانی سوم و از دست دادن بخش عمده ای از جمعیت شان هم به خود بیایند.
   غربیها مسائل دنیا را از زاویه دید شرق و غرب و دموکراسی و بربریت (منظور مسلمانها) می بینند.
   حتی آنهایی هم که اعتقاداتی دارند و کلیسا میروند، تحت تاثیر حرفهایی نفرت انگیزی که کشیش ها میزنند، دشمنی سختی با مسلمین دارند. بسیاری از کشیش ها چنان توهین های ناروایی به پیامبر وارد میکنند که اساسا با کاریکاتورهای شارلی قابل قیاس نیست. هنوز تهمتهای ناروای اهل کلیسا به اسلام در میان مسلمین انعکاس ندارد. زیرا سعی آنها این است که در جلسات داخل کلیسا و بطور مخفی مغز پیروان خود را شست و شو دهند.
   این به این معنی است که به فرض سقوط سیتم لیبرال دموکراسی و بازگشت غرب به ریشه های مسیحی خود، تازه اول دردسر و مشکل برای مسلمین خواهد بود.

 2. سلام!
  واقعاً كه بايد به ربّ جليل پناه برد؛
  چنان‌كه در نوشته‌هاي ديگرتان هم گفته‌ايد، همه بازي‌هاي سياسي و اقتصادي و اختلافات به‌ظاهر مذهبي، همه و همه، ريشه در شيطان‌پرستي و مبارزه شيطان و پيروانش با دين الهي و انساني دارند.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.